Gość: jakub
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.02.06, 18:30
Jakie sa Wasze opinie na temat nowego dwumiesiecznika "Classic Auto"
Z tego co wiem jest to jedno z niewielu pism motoryzacyjnych nie zwiazanych z
wielkimi koncernami medialnymi i nie zalezne od lobby motoryzacyjnego.
tematyka jest moze troche niszowa , ale obok "Techniki motoryzacyjnej" to
chyba jedyne z pasja i wiedzą tworzone pismo motoryzacyjne.