Dodaj do ulubionych

Classic auto?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 18:30
Jakie sa Wasze opinie na temat nowego dwumiesiecznika "Classic Auto"
Z tego co wiem jest to jedno z niewielu pism motoryzacyjnych nie zwiazanych z
wielkimi koncernami medialnymi i nie zalezne od lobby motoryzacyjnego.
tematyka jest moze troche niszowa , ale obok "Techniki motoryzacyjnej" to
chyba jedyne z pasja i wiedzą tworzone pismo motoryzacyjne.
Obserwuj wątek
    • Gość: jakub Re: Classic auto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 18:33
      dla tych co nie wiedza o czym mowa:
      www.classicauto.pl/
    • Gość: Gość Re: Classic auto? IP: *.crowley.pl 09.03.06, 15:45
      Rewelacyjna pozycja! Pełna fochowość zarówno merytoryczna jak i redakcyjna
      (czego nie można powiedzieć o Auto Technice Motoryzacyjnej-chyba tak brzmi
      pełna nazwa). Szczerze polecam WSZYSTKIM automaniakom. Ja osobiści żałuję, że
      ukazują się tylko co dwa misiące...
    • monrzfazi Re: Classic auto? 10.03.06, 23:25
      jeszcze giełda samochodowa nie jest związana (tzn. w 100 procentach polska i
      rozwinięta, że się tak nieładnie wyrażę, dzięki talentowi wydawcy), szkoda
      tylko, że tam bardziej liczy się poziom językowy i logiczny od znajomości
      motoryzacji.. ale wracając do classica to gratulację, szczególnie, że chłopaki
      wydają to za własną kasę. póki co udało im się jedno - miała być konkurencja z
      poznania i wymiękła jak się okazało, że są dwa pisma o starszych autach na
      rynku. kiedyś próbowałem czytać starszą odsłonę classica jeszcze związaną z
      innym pismem i przeszkadzał mi słaby poziom językowy, teraz jest lepiej... ach
      no i w nowym numerze piszą o quattro i to o sporcie :) oby tak dalej :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka