Dodaj do ulubionych

Na Lisa zabrakło pieniędzy, a Polsat zarabia mi...

    • ambl Na Lisa zabrakło pieniędzy, a Polsat zarabia mi.. 21.09.07, 11:01
      żadna "alokacja kosztów"pozbyli się go z Polsatu jak wczesniej z TVN bo stał sie
      madrzejszy od telewizora
    • Gość: _PiSofil Oligarchiczny monolit okazuje sie pekac!!! IP: 193.164.157.* 21.09.07, 11:09
      Za trzy miesiace, gdy Prawo i Sprawiedliwosc zapanuja ostatecznie i
      definitywnie w naszym nadwislanskim kraju, a o. Dyreketor zajmie
      nalezne mu miejsce prezesa TVP przyjrzymy sie blizej tym zyskom...
      Oj przyjrzymy. Jest ostatnia chwila by stanac po wlasciwej stronie
      barykady. Niektorzy jak widac maja tego swiadomosc.
      God save the Duck Brothers!
    • Gość: Tomek Znowu propaganda leci IP: *.dsl.pltn13.pacbell.net 21.09.07, 11:40
      "Na Lisa zabrakło pieniędzy, a Polsat zarabia miliony"

      Co ma jedno do drugiego? Ja też dużo zarabiam na czysto, i też nie mam na Lisa
      pieniędzy.

      "Co zrobiono z taką górą pieniędzy? Walne zgromadzenie akcjonariuszy postanowiło
      dwa miesiące temu przeznaczyć całość na wypłatę dywidendy. W praktyce oznacza
      to, że trafi ona prawie w całości do kieszeni Solorza i należącej do niego
      holenderskiej spółki Polsat Media."

      Tu ktoś nie rozumie, albo udaje że nie rozumie, czym jest dywidenda. Gdyby nie
      wypłacono dywidendy, to te zyski również byłyby własnością tych samych
      akcjonariuszy.
    • Gość: Kole Propaganda w tych wydarzeniach taka że się oglądać IP: *.marsoft.net 21.09.07, 11:53
      nie dało. Tylko pomysły PO zasługują na pochwałę
    • Gość: alex ### Prawo wlasciciela: zwalnia kogo chce... ### IP: 82.139.44.* 21.09.07, 12:13
      Czy u was w Gazecie nigdy nikogo nie zwolnili?

      Czy kazdego zwalnianego bronicie z takim zadeciem?

      Nic wam do tego, dlaczego Solorz zwolnil Lisa.
    • krakus24a Może Solorz miał go dość? Lis to cham 21.09.07, 13:07
      wystarczy spawdzić w necie.
    • Gość: A1 Na Lisa zabrakło bo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.07, 13:26
      Lis został członkiem zarządu 1 września 2005, a teraz proponuję
      spojrzeć na wykres na pozycję zysk netto żeby łatwo zgadnąć
      czemu z roboty wyleciał. Za wieczne dołowanie + bombastyczną
      prognozę za 2008 Solorz nie będzie płacił
    • fly8171 Dopłaćcie mu wykształciuchy!!! 21.09.07, 13:45
      Skoro tak lubićie go słuchać.
    • Gość: gość Na Lisa zabrakło pieniędzy, a Polsat zarabia mi.. IP: 194.181.0.* 21.09.07, 14:17
      Takim stwierdzeniem Solorz się kompromituje!!!!!!!
      Ale czego się nie zrobi dla rządzących...........
      • jerzy30 solorz ze strachu przed Pisdzielcami 21.09.07, 14:20
        i perspektywa utraty licencji po prostu sie zeszmacil
      • jerzy30 tak sie knebluje wolne media - jak za bolszewii 21.09.07, 14:21
        jak za Adolfa w Niemczech
        • Gość: Lelekl Re: tak sie knebluje wolne media - jak za bolszew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.07, 16:22
          Dlaczego szukasz tak daleko przykłady (za Adolfa w Niemczech
          faszystowskich) ? Przecież mamy bliższe np : za Kwaśniewskiego w
          Biurze Politycznym PZPR.
    • Gość: onomatopej Wybiórcza udowadnia swoje tezy IP: *.autocom.pl 21.09.07, 14:29
      Wpierw ogłosiła światu że zamyka się usta Lisowi, że to zamach na wolne media.
      Potem że Solorz musi być uciskany przez PIS (szkoda że nie), potem po
      wyjaśnieniach Solorza smaruje artykuł o tym ze jest bogaty i że GW dalej ma rację.

      Żenada.
      Zaraz mnie zjedzą wykształceni, inteligentni i tolerancyjni czytelnicy GW i
      wyzwą od moherów zionąc do mnie nienawiścią.
    • Gość: Ale ile wynosza Na Lisa zabrakło pieniędzy, a Polsat zarabia mi.. IP: *.abhsia.telus.net 21.09.07, 14:47
      Koszty utrzymania redaktora Lisa ?. W tym artykule nie ma
      informacji zwiazanej z tytululem artykulu. Sa to kosztyznaczace,
      katalitycznie niebezpieczne dla polityki placowej? Jest to
      zwyczajnie artykul polityczny a nie informacyjny. LG
    • pompompom Re: Na Lisa zabrakło pieniędzy, a Polsat zarabia 21.09.07, 14:52
      Do odbioru Polsatu chyba nie potrzeba kablówki czy dekodera.
      Nadawany jest ze stacji naziemnych tak jak jedynka czy dwójka.
      Dociera tą drogą do (podobno ) 90% gospodarstw.
      Pis zorientował się, że krytycznie nastawiony Tomasz Lis ze swoimi
      wystąpieniami w Polsacie robi złą reklamę partii. No bo jak tak
      można tu uległe jedynka i dwójka, a ciemny lud przełączy na Polsat i
      słyszy takie rzeczy, że pis be. Nie godzi sie.
      To znaleziono (albo udano, że znaleziono) haki na Solorza. Zagrożono
      chłopakowi, że jak się nie uspokoi to teczka ujrzy światło dzienne.
      Być może Solorz ma cos na sumieniu. Nie łatwo chyba bylo dostać
      koncesję na taki zasięg i takie nadawanie.
      Co miał robic? Pozbył się Lisa
    • grek.greek Oto cały PiS 21.09.07, 15:13
      www.pantheon.org/areas/gallery/mythology/europe/greek_people/hydra.gif
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka