Gość: limon
IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl
11.02.02, 20:22
przegladajac opolskie forum zadziwia wręcz długotrwała aktywność paru
nawiedzeńców z zaciekłością namawiajacych do autonomi Śląska. zresztą ta sama
eekipa aktywizuje się na forum wrocławskim.
Wprawdzie nie osiągają efektów, ale okazuje się ,że przyjechali nawet na
uniwersytet orgainzować Górnośląski stół i wybory samorządowe.
Nie dziwię się specjalnie ich aktywności bo widać uważnie śledzą co się na
Opolszczyźnie dzieje i chcą wykorzystać niezadowolonych.
Co prawda to prawda, obrona Opolszczyzny zakończyła się wyborem do władz
różnych ciumroków różnej zresztą narodowości. Mamy co wybraliśmy, ale czy
rzeczywiście nie stać nas na rozwój, ambicje, dynamizm i wyobraźnię?CZy
rzeczywiście jedyna alternatywą jest paczka kolesi z ćwierćświatka
umoszczonego w opolskim SLD? Czy też nawiedzeńcy tworzący sojusz baskijsko
śląski a może i także waloński pognębi zupełnie Opolszczyznę? Ludzie po co nam
to było? Czy my cokolwiek potrafimy? Czy rzeczywiście powinni zaopiekować się
nami "śląscy autonomiści" z Katowic.