Gość: zapalczywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 09:03 a skąd ten wstęp do artykułu. to nie jest rzetelny i "dokładny" dziennikarz - najlepiej świadczy to o czym pisze i jak pisze. znany jest z zapalczywości a to zły doradca. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gość Komentarz Gazety: Ziemkiewicz, człowiek nieprosty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 09:15 Wyborcza, od jakiegoś czasu, jest przewrazliwiona na swoim punkcie. Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman jak się do ścigania Klusika mają wpisy na forum 11.02.11, 09:24 pod artykułami o Węgrzynie, o pośle Węgrzynie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tao szatanski maliny!!! IP: *.nyc.res.rr.com 11.02.11, 10:21 ziemkiewicz został pięknie wpuszczony w maliny, niby zawodowiec a zrobił szkolny błąd nie podająć żródła informacji o "prostym człowieku", którego "rozbudował" do absurdu. amator. no tak to ziemkiewicz. jak nazwać redaktora naczelnego ogw, który onegdaj napisał, że polska noblistka i wielu intelektualistów opozycyjnych poparło braci kowalczyków. napisałem wtedy że jest pan niedouczonym palantem gdyż owi ludzie nie poparli czynu braci lecz wyrazili swój sprzeciw przeciwko drakońskim wyrokom. ziemkiewicza wprowadzono w błąd a pan swiadomie, tak mi się wydaje, wpuścił w maliny czytelników. czy można to inaczej nazwać? chyba że jest pan naprawdę miernym, niedouczonym dziennikarzem, koniunkturalnym manipulatorem. idąc dalej. kilka miesięcy temu "wypuścił" pan na mnie madziarza, petelskiego i dziejownika vel bereszyńki po tym jak upubliczniłem fakt wyrzucenia mojej skromnej osoby i wielu historycznych postaci opolskiego sierpnia z encyklopedi solidarności przez ową trójce. uczciwość dziennikarska powinna dać drugiej stronie możliwość polemiki a przynajmniej zapytać co mam do powiedzenia. jest pan żałosny redaktorku. idąc dalej pozwala pan znanemu opolskiemu dziejownikowi w swojej gazecie na stwarzanie historii. jak pana i pańską gazetę nazwać? wiecej na ten temat napisałem w wątku " ludzie chonoru z (opolskiej) gw" pt. co zrobić? tao szatanski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicpo Re: maliny!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 22:07 A tak swoją drogą to okazuje się,że Pan Klusik-opozycjonista zawsze i wobec wszystkiego ,okazał się takim małym,golutkim i pozbawionym wszelkich argumentów.Litość bierze po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cienki bolek Re: maliny!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 22:29 To tylko prosty czlowiek. Mister Nobody. A ja myślałem,że to jakaś figura, wydawał się taki ważny... Jak to pozory mylą. Odpowiedz Link Zgłoś
palec1 Komentarz Gazety: Ziemkiewicz, człowiek nieprosty 12.02.11, 14:37 Ziemkiewicz, kiedys "zaangazowany" i przekonujacy historyk+publicysta, teraz to juz niestety tylko chory radykalny "polakowiec". Bazgrze na wszystkich mozliwych portalach "narodowców". Tylko ze my na Slasku jestesmy troche innym narodem...... Odpowiedz Link Zgłoś
palec1 Re: Komentarz Gazety: Ziemkiewicz, człowiek niepr 12.02.11, 14:42 Niby "republikaniec", a tak naprawde o profilu i na poziomie klasycznego czytelnika "wprost" - np. Unia zgnila, zydowska, homoseksualna, leniwa, zydowska, slaba itd., a USA naszym wielkim i kochanym bratem. Polska oczywiscie "swieza krwia" i mesjaszem Europy. I tym podobne brednie. Z rzeczywistoscia ma to malo wspólnego. Zreszta, ostatnio tez jego interpretacja historii mnie zraza, odraza, obraza i brzydzi. Odpowiedz Link Zgłoś