Gość: Ola IP: *.atm0-0-105.dsl.itgate.net 08.07.01, 16:59 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: !Malysz! Re: OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 08.07.01, 17:15 Morda krótko prostytutko!!!!!!!! ODRA OPOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.01, 12:47 Myślę, że osobnik, który się uzewnętrznił przede mną to nie małysz (jakby inny temperament), a ty się mylisz. Założę się, że jeśli byo by przeprowadzone referendum w takiej sprawie jak rozbiór województwa opolskiego to pewnie z 95% chciało by uciec przed Katowicami do Wrocławia. GWARANTUJĘ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzichu Re: OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.01, 14:49 Ja bym oddał Nysę Brzeg i Kluczbork do Wrocławia a reszta do Katowic. i tak ma być Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek Re: OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!! IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 16.07.01, 14:58 Gość portalu: Zdzichu napisał(a): > Ja bym oddał Nysę Brzeg i Kluczbork do Wrocławia a reszta do Katowic. i tak ma > być Oddać to można , tylko czy oni by wzięli? Odpowiedz Link Zgłoś