Dodaj do ulubionych

OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!!

IP: *.atm0-0-105.dsl.itgate.net 08.07.01, 16:59
Obserwuj wątek
    • Gość: !Malysz! Re: OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 08.07.01, 17:15
      Morda krótko prostytutko!!!!!!!!
      ODRA OPOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Wojtek Re: OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.01, 12:47
      Myślę, że osobnik, który się uzewnętrznił przede mną to nie małysz (jakby inny
      temperament), a ty się mylisz. Założę się, że jeśli byo by przeprowadzone
      referendum w takiej sprawie jak rozbiór województwa opolskiego to pewnie z 95%
      chciało by uciec przed Katowicami do Wrocławia. GWARANTUJĘ!
      • Gość: Zdzichu Re: OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.01, 14:49
        Ja bym oddał Nysę Brzeg i Kluczbork do Wrocławia a reszta do Katowic. i tak ma
        być
        • Gość: ziutek Re: OPOLE TO DZIELNICA KATOWIC !!!!!!! IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 16.07.01, 14:58
          Gość portalu: Zdzichu napisał(a):

          &#62 Ja bym oddał Nysę Brzeg i Kluczbork do Wrocławia a reszta do Katowic. i tak ma
          &#62 być

          Oddać to można , tylko czy oni by wzięli?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka