IP: *.n.pppool.de 22.12.06, 22:09

Z myslom o sluchaczach, kerzy miyszkajom, abo przebywajom poza granicami
kraju, we Wigilio Bozego Narodzynio na naszyj antynie odbyndzie sie
transmisjo Pastyrki (na zywo) z parafii sw. Wojciecha w Radzionkowie. W
wiecornym programie u Chrisa (23:00-01:00) punktualnie o 24:00 przeniesymy
sie do Radzionkowa, by wysluchac uroczysty Pastyrki.
Wszystkich, kerzi chcom posuchac tyj uroczystosci serdecznie
zaproszomy. www.slonskyradio.eu/
Obserwuj wątek
    • Gość: Redaktor Re: Pasterka IP: *.n.pppool.de 23.12.06, 23:25
      Bez colki rok nie ino we Wilijo idzie suchac naszego rodioka ,
      sicher sie bydzie wom podobac , tak gibko kliknijcie na adresa !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka