Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ładna ta dziewczyna, prawda?

      • kasiunia62 Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 18.02.05, 20:38
        śliczniutka ;-)
      • atemlos1 Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 19.02.05, 01:02
        nie rozumiem panienek ktore wystawiaja swoje zdjecia do neta... dla mnie to juz
        swiadczy o ich inteligencji (zerowej oczywiscie)

        A co sie tyczy pytania autorki tego watku, to panna nie brzydka i nie ładna.
        Poprostu zwyczajna. Swooją droga to pewnie autorka wystawila swoje zdjecia zeby
        ja podziwiać... Glupi wątek, glupi temat.
      • magdzie Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 19.02.05, 12:00
        dziewczyna sympatyczna, jedyne co mnie razi, skoro mozna sie dop...yć, ze tak
        brzydko powiem, to zle dobrany podklad. i biel zebow mi nie pasuje. ładna,
        zgrabna, pewnie niziutka.

        a co do pana, to jest ok- ja na takich lece-przyznam sie bez skrepowania...
        adeus
      • fanka_grzeskow_czekoladowych Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 19.02.05, 14:00
        Mnie tam sie ona w ogole nie podoba :P
      • Gość: babedoll Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.05, 14:19
        atrakcyjna jest na pewno. nie moge powiedzieć że jest brzydka...jest ładna,
        ale nie sliczna. w miare przecietna.
        • Gość: gosc Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.unregistered.media-com.com.pl 19.02.05, 19:41
          A ja poproszę o więcej zdjęć.Jeżeli ona ma na imię Kasia,
          to wtedy się wypowiem,bo swego czasu nawet ją poznałam .

          Mam watpliwości ,gdyż nie widziałam ze trzy lata panienki,o której myślę.
          Ale tego garbatego noska przy całkiem ładnej bużce nie można zapomnieć.

          • Gość: gabi Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 19.02.05, 20:05
            nawet ładna, ale ten gościu bleeee
            • Gość: Monica Moim zdaniem IP: 195.116.150.* 19.02.05, 21:53
              Ja wam powiem co mnie się w niej nie podoba:
              - kolor zębów
              - opalenizna rodem z solarium i niedopasowany do niej różowawy odcień podkładu
              - ciemne odrosty na blond włosach
              - paznokcie
              - figura (jest delikatnie mówiąc za okrągła)
              Reszty, np. nosa się nie czepiam, bo to nie jej wina, taka się urodziła, ale o
              to co wymieniłam wyżej mogłaby zadbać. A jeżeli chodzi o to czy mnie się ona
              podoba, to powiem, że na pierwszym zdjęciu ujdzie, ale na drugim jej twarz mnie
              poprostu denerwuje. Nie umiem uzasadnić dlaczego. Jest taka jakaś dziwna.
              • Gość: gosc Re: Moim zdaniem IP: *.unregistered.media-com.com.pl 20.02.05, 19:56
                Ach!!Nie chodziło mi ,że czepiam się nosa,tylko tyle że po nosku
                wiem że to dziewczyna którą kiedyś poznałam.
                Zdjęcie coś bardzo ją pogrubia,bo w rzeczywistości należy do tej grupy której
                'nie ma' : rozmiar 'zero' i wogole nie ma nawet za co złapać.Jest całkiem ładna
                ale nic ponadto.
      • Gość: pumka_gumka Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 11:57
        niby ładna, ale to takia pospolita uroda. Wg mnie jest zbyt sztuczna, włosy w
        kolorze starej baby - eeee, nie, to takie pretensjonalne. Stwierdzam, że jednak
        mi się nie podoba, chociaż trzeba przeyznać, że jest zadbana (aż do przesady)
      • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 18:33
        Ta dziewczyna jest bardzo ładna i wcale nie przesadnie zadbana (co to
        znaczy "przesadnie adbana"?). Założę sie, że gdyby taki temat pojawił sie na
        forum dla mężczyzn, pisaliby zupełnie coś innego niż te panie tutaj.
        • Gość: mała Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 18:37
          Wlaśnie o to chodzi, że ona nie jest zadbana tylko wypindrzona.
          • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 18:53
            To podaj jakiś argument? Ma ostry makijaż? Nie! Ma natapirowane włosy? Nie! Ma
            tonę biżuterii? Nie! Ma jaskrawe pazury? Nie! Więc podaj jakis argument!!!
            • Gość: mała Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 19:16
              Nie krzycz tak!
              Wygląda jak typowa barbie dresiara, argumenty masz na zdjęciu. Jak dla mnie
              kobieta zadbana nie może być jednoczesnie tandetna. Jeśli wyglądasz tak jak ta
              panienka i dlatego się tak oburzasz, to sobie wyglądaj, ale wzorem stylu i
              elegancji nie jesteś.
              • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 19:42
                W dalszym ciągu nie podajesz konkretnych zarzutów, tylko jakieś puste slogany.
                Możesz być pewna, że to właśnie o takich panienkach śnią po nocach faceci i dla
                większości z nich ta dziewczyna na pewno by się spodobała. A jeśli chodzi o
                wzór stylu, to możę J.Lo., Beyoncee, Mariah carey też są tandetne. To przecież
                też tlenione blondynki o śniadej karnacji!
                • Gość: mała Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 19:57
                  A owszem, Beyonce jest nieco tandetna a dwie pozostałe są po trzydziestce a
                  robią się na Britney. Tylko, że dwie pierwsze mają chociaż ładne buzie. Jeśli
                  dla kogoś one są wzorem stylu to prosze bardzo. Tylko, że wszystkie te panienki
                  wyglądają tak samo. A faceci nie śnią o takich panienkach po nocach, bo takie
                  panienki zajmują im góra 5 minut i dłużej o nich nie pamiętają. Większość moich
                  kolegów wstydziłaby się z takimi pokazać, za to uwielbiają np. Catherine Zeta -
                  Jones czy Nicole Kidman (szok - blondynka!)
                  • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 20:06
                    No i co z tego, że są po trzydziestce. Ja zamierzam być sexowna całe życie i
                    tego samego wymagam od facetów. A Jenifer Lopez i Beyoncee są zajebiste, a ty
                    sobie gadaj co chcesz. Rankingi przeprowadzane wśród facetów mówią coś innego
                    więc chyba ci twoi koledzy są jacyś nieteges...
                    • Gość: mała Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 20:12
                      Moi koledzy i ja myślimy samodzielnie i mamy własny gust. W d.... mamy topowe
                      gwiazdki i nie wierzymy w zmanipulowane rankingi. Czego tobie też życzę, ale
                      najpierw skończ gimnazjum. Na pocieszenie - jesteś urocza :))).
                      • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 20:48
                        Juz dawno skończyłam studia i zrobiłam magisterkę więc jak nie wiesz, to shut
                        up! Może zaprezentujesz swoje zdjęcie dla porównania...
                    • Gość: marta Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 20:12
                      ratunku,z Toba dyskusja wyglada jak z pewna inna panna,ktora uparcie
                      twierdzila,ze jej racja jest jedyna sluszna!!!
                      a wiec: tak slonko,badz seksowna cale swoje zycie,wymagaj tego od facetow i
                      zachwycaj sie nadal Mariah,Beyonce i J.Lo. Dziewczyny,ktore ich nie wielbia pod
                      niebiosa to pryszczate i ociekajace tluszczem zazdrosnice,a faceci ktorym sie
                      one nie podobaja,to z cala pewnoscia jacys zdziwaczali geje.
                      Amen!
                      Milego zycia w swiecie uludy!
                      • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 20:51
                        Nie przekręcaj moich wypowiedzi! I to ty żyjesz w świecie ułudy, ale nie bedę z
                        tobą polemizować, bo tak naprawdę moją urodę weryfikuje ktoś inny: mężczyźni.
                        • Gość: marta Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 21:05
                          duszko,wskaz mi gdzie przekrecilam Twe slowa?Pierwsza czesc wypowiedzi jest
                          niemal dokladnym cytatem Twoich wypowiedzi,a czesc druga to zabarwiona
                          sarkazmem moja konkluzja na temat tych,co nie mysla jak Ty.

                          Stiff upper lip;)
                          • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 21:17
                            Nie powiedziałam, że to ja się zachwycam tymi pannami, ale że taki styl jest
                            trendy, dobrze się sprzedaje, dlatego w Hollywood z brunetek robi się blondi.
                            • Gość: pani.jedna Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.ipt.aol.com 21.02.05, 21:29
                              Tak, tak to bardzo "trendi" styl,
                              przede wszystkim w bardzo "trendi" kraju jakim jest Turcja.
                              • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 21:32
                                Ja mówię o pięknych blondynkach, z długimi, lśniącymi i zadbanymi włosami, a
                                nie o czupiradłach ze spalonym na maxa sianem.
                            • Gość: sanggw Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 21:32
                              hehe wyobrazcie sobie teraz ze ta dziewczya przypadkiem wpada na ten
                              watek.musiala by byc niezle zaskoczona.tak sie zastanawiam czy gdzies,tam. w
                              wirtualnej rzeczywistosci jakies stado babek debatuje nad moja aparycja bo
                              jakiemus koledze zachcialo sie wrzucic moja fotke do netu..:))))
                              • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 21:40
                                To dawaj tą swoją fotkę. Podebatujemy.:)
                              • Gość: marta Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 21:42
                                bez_mapy -> a ja zauwazylam ostatnio odwrotny trend w Hollywood, mianowicie
                                blondynki farbujace wlosy na ciemne kolory. Przyklady:

                                Charlize Theron
                                Renee Zellweger
                                Mandy Moore
                                Ashlee Simpson
                                Nicky Hilton
                                Mary-Kate Olsen
                                Sarah Jessica Parker

                                od dluzszego czasu lasowanym haslem jest "Brunette, the new blond"

                                pozdrowienia od Marty-blondynki:)
                                • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 21:47
                                  To są tylko przejściowe fanaberie i chęć odmiany. Prędzej czy później wrócą do
                                  blond. Charlize, w blond ci lepiej!!!
                                  • Gość: kum-nye Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.icpnet.pl 21.02.05, 22:44
                                    bez_mapy wyróżniasz się poglądami na tym forum i dlatego zwróciłam na Ciebie uwage. Mam jedno pytanie z czystej ciekawości. Wyobraź sobie, że idziesz do sklepu i bardzo spodoba Ci się jakis ciuch, ale nie bedzie on:
                                    1. seksowny
                                    2. przkuwał uwagi mężczyzn
                                    Kupisz czy nie?
      • Gość: mała Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 22:06
        Jak czytam bez_mapy w różnych wątkach to wydaje mi się, że mamy nową Sonię na
        forum :).
        • Gość: ooooo Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.wroclaw.mm.pl 21.02.05, 23:28
          Faceci na sąsiednim forum maja inne zdanie na temat tej dziewczyny i wcale nie
          uważają, że jest tandetna.
          • hiii Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 23:37
            hehehe, cześć bez_mapy vel oooooo - wrocławianko :PPPPP
            dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy zachwycający się tym typem panny mają to
            samo ip...
            • Gość: oooooooo Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.wroclaw.mm.pl 21.02.05, 23:45
              Moja siora (bez_mapy) ma rację. A wiem co mówię, bo miałem najlepsze dupy w
              mieście:D
              • hiii Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 21.02.05, 23:52
                już późno - mamusia nie kazała iść spać po dobranocce?
              • Gość: mała Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 18:32
                Joł men, teraz wymiękłam :))). Wszyscy szat ap bo on się zna bo miał najlepsze
                dupy w mieście. Ciekawie w jakim, w Wypierdkowie Dolnym? Wyobraźnia dobra
                rzecz, a taka bez_mapy ma jej w nadmiarze bo nawet brata sobie wymyśliła :))).
      • klara-klara bez_mapy... 22.02.05, 00:54
        Piszesz, ze skonczylas studia, wiec juz mentalnie gowniara nie powinnas byc, ale jednak z twoich postow uderza jakas natolatka, zakompleksiona zreszta..Nie wiem dlaczego ludzie podaja za przyklady jakies tam medialne gwiazdeczki, ktore sa przeciez takie same jak my wszytskie...Przeciez bez makijazu wygladaja przecietnie, nie brzydko, tylko przecietnie, normalnie...
        Uroda w tych czasach to sztab makijazystow i ludzi od urody..ale to falsz...Jessuuu kobieto, obudz sie..nigdy nie bedziesz wygladac jak one, i zadna z nas nie bedzie...

        www.travellady.biz/coolstuff/stars.htm
        www.deansplanet.com/celebs_no_makeup_j-k.html
        www.deansplanet.com/celebs_no_makeup_b.html
        Pare fotek Jlo, Betonce no make up.

        Nigdy nie zauwazylas, ze wiekszosc z nich wygalda inaczej w teledyskach, inaczej np. w filmach (dla mnie bardzo wyrazni dowod to Aaliyah..w teledyskach przepiekna, zawsze mi sie podobala, dopoki nie zobaczylam jej na rozdaniu nagrod...myslalam, ze to jakas pomylka, ze to nie ona..wygladala okropnie..Tak samo w filmach, widzialas Romeo must die?? Z calym szacunkiem, ale miala twarz transwestyty..) Tak samo z Beyonce..porownaj sobie jej fotki z teledyskow, z fotkami z filmow, nie widzisz roznicy?
        • sara81 Re: bez_mapy... 22.02.05, 14:27
          chryste panie przerazilam sie Beyonce i Jessica Simpson.toz wygladaja jak stare
          baby!zupelnie bym ich nie poznala,dopiero teraz widac jaki nosza atomowy
          makijaz.
      • lapidus_woman Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 22.02.05, 11:46
        Z pewnością jest bardzo młodziutka (17-19lat), do tego zrobiona na barbie
        (długie blond włosy, solarium itd.). Ogólnie nie jest brzydka, ale kto wie jak
        ona wygląda na codzień? Właśnie - mało kto to wie! A czy w dzisiejszych czasach
        nie chodzi o naturalność? Nawiasem mówiąc to wydaje mi się, że trochę trąci
        puścizną :/ Przepraszam, ale to jest moje zdanie, a chyba o to tutaj chodzi,
        prawda? Każdy ma prawo do własnych przemyśleń na forum. Pozdrawiam!
        • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 22.02.05, 16:41
          A jak ma wygladać na codzień? Przecież nie ma tony pudru! Kierujecie się
          głupimi stereotypami! To świetna laska i już. A wasze subiektywne opinie są aż
          za bardzo subiektywne!
      • Gość: UKA Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 14:14
        Cos mi nie pasuje ogolnie;oblesna wersalka(sic!),kolega w normie,ta pani troche
        krzywa.Usmiech 6latki pt.chwal mnie tatusiu i mamusiu .
        • rysek Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 22.02.05, 16:52
          Może i ładna a raczej przeciętna ale nie zapamiętałabym jej z twarzy wśród
          innych. Taka plastykowa. I jestem ciekawa czy to kolega rzeczywiście wrzucił
          fotkę czy może sama to zrobila?
      • Gość: Marco Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.05, 17:05
        Nie ma sensu zachwycać sie dresiarska małolatą.Za pare lat skończy jako
        sprzątaczka albo sklepowa.No chyba ,że przedtem da sie zapłodnic takiemu
        dresiarzowi jak ten ze zdięcia, z którym to jak z innych fotek widac lubi sie
        obmacywać. dziewczę w wieku 17 -22 lat zawsze rzuca się w oczy, zwłaszcza w
        wyzywajacych, kiczowatych ciuszkach. Pokaszcie mi seksowną30-tke, powiedzcie do
        czego w życiu doszła, kim jest a wtedy inne kobiet będą mogły jej zazdrościc.
        Ale nie czegoś takiego.Tandetna małolata lepi sie do jakiś łysoli - drogie
        Panie,jestem pewny,że 90% z was wygląda tak samo albo i lepiej.
        • bez_mapy Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 22.02.05, 17:53
          Ja jestem sexowną, atrakcyjną, zgrabną blnondynką i uwierz mi, chciałbym zajść
          tak daleko jak ja. Kierujesz się prymitywnymi stereotypami! Jest dużo ładnych i
          mądrych, ambitnych kobiet i przykro mi, że takich w życiu nie spotkałaeś!
          • Gość: mała Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 18:35
            Chciałabyś zajść tak daleko jak ty :)? To znaczy do sklepu za rogiem po bułki?
            A w to, że jesteś sexy, atrakcyjna i zadbana nikt nie wątpi, już przecież całe
            forum padło na kolana z zachwytu. Proponuję przyznać ci tytuł Miss World bez
            koneczności udziału w konkursie!
      • Gość: tyle Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.escom.net.pl 22.02.05, 17:58
        co to za dzien, kliknelam na jedno forum, na drugie i wszedzie namietne
        dyskusje nad ta fotka.. uff

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=20855689&v=2&s=0
        ja jednak wole rozmowy o pantofelkach - przynajmniej tutaj..
      • Gość: Alina Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.gdynia.mm.pl 23.02.05, 09:15
        a co w niej ładnego, przepraszam
        pospolita słowiańska twarz, blondi jakich wiele
        mam kilka koleżanek które sa w 100% bardziej interesujące
        a ten facet buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
        w moim towarzystwie takich się do klubu nie wpuszcza lasek zreszta też, tego
        pokroju /plastic/
        • Gość: Aga Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? IP: *.wroclaw.mm.pl 23.02.05, 12:49
          a co w niej plastikowego? Podaj przykład, bo te zarzuty bez argumentów są
          śmieszne... Ja uważam, że jest jak najbardziej naturalna.
          • merteuil Re: Ładna ta dziewczyna, prawda? 23.02.05, 13:09
            sloneczko,zaloguj sie prosze co aby wszyscy wiedzieli,ze to znow bez_mapy do
            nas pisze:) Pokazalas juz nam swoje ip,wiec nie ma potrzeby pisac jako "Aga"
            czy ktokolwiek inny;) I zdradz nam moze wreszcie,czy to Ty jestes na tym
            zdjeciu?;P

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka