Gość: ania IP: 81.15.212.* 13.06.05, 08:47 Jestem bowiem ciekawa, jak w nich się chodzi . pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arbuzunia Re: scholl 13.06.05, 10:01 www.scholl.com.pl/index.php?page=8&kid=3&pkid=52&pid=582&offset=0 wyglądaja strasznie niewygodnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: scholl IP: 81.15.212.* 13.06.05, 17:41 Też mam takie wrażenie, ale myślałam, że może ktoś już sobie kupił i się wypowie, jakie są w praktyce. Odpowiedz Link Zgłoś