Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    schol pescura party - buty drewniane - ma ktoś?

    IP: 81.15.212.* 13.06.05, 08:47
    Jestem bowiem ciekawa, jak w nich się chodzi . pozdrawiam!
    Obserwuj wątek
      • Gość: ania scholl IP: 81.15.212.* 13.06.05, 08:48
        • arbuzunia Re: scholl 13.06.05, 10:01
          www.scholl.com.pl/index.php?page=8&kid=3&pkid=52&pid=582&offset=0
          wyglądaja strasznie niewygodnie :)
          • Gość: ania Re: scholl IP: 81.15.212.* 13.06.05, 17:41
            Też mam takie wrażenie, ale myślałam, że może ktoś już sobie kupił i się
            wypowie, jakie są w praktyce.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka