laksmi 23.09.05, 15:52 cz dziewczyny widzialyscie gdzies podobny sweter, chodze po sklepach ale nie moge nic podonego znalesc,ps jestem w krakowa ale wawa tez moze byc www.galeriacentrum.com/centrum_centr.htmldzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzesa20 Re: sweter 23.09.05, 17:10 a nie ma go w GC ?? ja osobiscie nie widzialam takiego ani podobnego Odpowiedz Link Zgłoś