Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    proszę o pomoc

    23.09.05, 18:58
    proszę o pomoc, nie mam w co się ubrać, jeśli masz jakieś niepotrzebne
    ubrania możesz mi je przekazać, mam 1,60m, mieszkam w warszawie, dziękuje za
    każdą pomoc, gg 4571778
    Obserwuj wątek
      • kokietka18 Re: proszę o pomoc 25.09.05, 21:43
        Mało o sobie napisałaś. Czy jesteś szczupłą czy okrąglejszą osobą? Podoba mi
        się to, że otwarcie mówisz o sowich problemach.Jeżeli będę miała jakieś rzeczy
        odezwę się.Muszę najpierw zrobić porządek.Swoją drogą jeżeli masz mało
        pieniędzy może pójdz do lumpeksu.Przecież to nie wstyd. Nawet wielkie gwiazdy
        ubierają się w takich sklepach np. hordyńska jest świetną prezenterką a ma w
        swojej szafie różne ciuchy. Liczy się tylko dobry gust. Chyba, że Cię nie stać
        na takie ubrania wtedy nie wiem co ci poradzić

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka