jjanna 23.09.05, 18:58 proszę o pomoc, nie mam w co się ubrać, jeśli masz jakieś niepotrzebne ubrania możesz mi je przekazać, mam 1,60m, mieszkam w warszawie, dziękuje za każdą pomoc, gg 4571778 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kokietka18 Re: proszę o pomoc 25.09.05, 21:43 Mało o sobie napisałaś. Czy jesteś szczupłą czy okrąglejszą osobą? Podoba mi się to, że otwarcie mówisz o sowich problemach.Jeżeli będę miała jakieś rzeczy odezwę się.Muszę najpierw zrobić porządek.Swoją drogą jeżeli masz mało pieniędzy może pójdz do lumpeksu.Przecież to nie wstyd. Nawet wielkie gwiazdy ubierają się w takich sklepach np. hordyńska jest świetną prezenterką a ma w swojej szafie różne ciuchy. Liczy się tylko dobry gust. Chyba, że Cię nie stać na takie ubrania wtedy nie wiem co ci poradzić Odpowiedz Link Zgłoś