ktosik102 22.10.05, 20:18 mam pytanie jak sie wymawia nazwe tego sklepu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viprk Re: Camaieu 22.10.05, 21:07 Prazwie tak sie pisze, ostatnia gloska jest pol na pol "e" i"o" Odpowiedz Link Zgłoś