coco27 08.12.05, 21:19 kto waszym zdaniem ze znanych ludzi w posce jest ikona mody?tak jak np.w anglii sienna miller. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annie_laurie_starr Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 21:45 Tylko, ze parowka twierdzi, ze nie ma polskiego obywtelstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 21:47 siłą jej trzeba nadać :) Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 21:50 Mateuszku - zapomniales? Przeciez la.parisienne to swiatowa ikona mody, nie tylko polska. Pisza o niej we wszystkich gazetach, traktuja jako wzor do nasladowania. Niestety, tylko my - tu na forum - nieswiatowcy i modowe kaleki o tym nie wiemy - a tu prosze - zaszczyca nas czasami swoja obecnoscia taka osoba. Ja na przyklad jestem dumna, ze Pani Parowa udziela nam bezcennych wskazowek, to moze w koncu dzieki niej nabiore oglady i kiedys wyjde na ludzi:-))))))). Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 21:54 Daj spokój, dobrze wiesz, że nikt z tego forum, ba nikt z tego kraju nie ma na to szans... Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 21:55 musicie bardziej do serca brać jej nauki Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 21:58 Niee, to kwestia nasiąknięcia esencją francuskiej ziemi.. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 22:00 nie wyzbywajcie się nadziei, ze przez samo obcowanie z paryżanką tez nasiąkniecie. Przecież nawet przez telewizor leczyli ludzi (Kaszpirowski, ręce które leczą), to co dopiero przez kontakt forumowy Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 22:06 Nauki...tak jak nauki ojca Rydzyka? :-))) A tak powaznie, Parowa jest genialna i musimy liczyc sie z jej zdaniem, a nie jakies smiechi - chichi - jeszcze sie na nas zdenerwuje i nawymysla od polskich wszy (czy jak to tam sie odmienia:-))). Parowa - pomoz - kupilam sobie ostatnio plaszczyk od Stelli McCartney - czy bedzie mi pasowal do bucikow z zeszlego sezonu od Karla Lagerfelda? Boze, bo jak sobie pomysle, ze moglyby nie pasowac, to zaczynam panikowac - co sobie inni o mnie pomysla!!! PAROWA POMOZ!!!!!!tylko twoje zdanie sie licza!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 22:09 Z ZESZŁEGO SEZONU???? Z czym do ludzi, dziewczyno! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 22:12 Batutka, nie denerwuj się, pamiętaj że musisz sie jeszcze dużo od paryzanki nauczyć Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 22:14 No kurcze, moze nie powinnam byla mowic ze mam te buciki z zeszlego sezonu, co pomysli sobie o mnie Parowa:-))). Parowa, wyslij nam w paczkach swoje ciuchi z zeszlych sezonow - ty ich i tak juz nie zalozysz, a dla nas jak znalazl, bo tu w Polsce, to mamy 2 sklepy na krzyz i malo wyboru. A telewizoru kolorowego na podoredziu nie masz tam - przydalby mi sie, bo u nas sa jeszcze czrno-biale, nie dotarly jeszcze te z Francji:-). Badz czlowiekiem!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 22:17 u nas baby w łapciach łażą i chuścinach :( Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 22:48 I maja zlote zeby. Parowa wroc na forum - przekaz nam swoja bezcenna wiedze na temat sensu zycia! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 22:49 po jednym złotym na górę i dół :) Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 23:09 jak maja po jednym na gorze i na dole to i tak dobrze, bo generalnie nie maja w ogole - te dwa u nielicznych to i tak szczescie:-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 23:18 i to niesymetrycznie względem siebie wyrastające :) Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 23:53 Mateusz, zobacz watek: Pytania do parowy. Eirenne udzielila mi nagany, ze przerwalam jej kulturalna rozmowe z Parowa. KULTURALNA!!! Widzisz, a my tu sobie zartujemy z takiej osobowosci kulturalnej inaczej. Wstydzmy sie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kto polska ikona mody? 08.12.05, 23:57 Batutka, Eirenne żartowała :) Dobranoc:) Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 00:05 No to czesc - milej nocy i kolorowych snow o parowie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 00:07 mateuszwierzbicki napisał: > Batutka, Eirenne żartowała :) > Dobranoc:) No tak, masz racje - z tego wszystkiego trace poczucie humoru - niedobrze;-) Odpowiedz Link Zgłoś
eirenne Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 13:42 Nie, nie żartowała:/ To BYŁA kulturalna rozmmowa, zanim batutka się nie wtrąciła. Nie dopisywałam się do tamtego wątku, bo ktoś inny zdążył podchwycić moje intencje i dopisać. Ale jesli batutka z Mateuszem ma życzenie, to jednak dopiszę parę słów i wyjaśnię jak BARDZO nie żartowałam. PS. Mogę również napisać, co myślę na temat tego żałosnego wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
paul_ina Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 02:08 ...a tam złote... Z PRÓCHNICĄ na każdej jedynce!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 00:22 mateuszwierzbicki napisał: > u nas baby w łapciach łażą i chuścinach :( i wodę ze studni na koromysłach noszą Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 00:27 czesc kochanica - widze, ze tez nie mozesz spac:-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
paul_ina Maja Ostaszewska 09.12.05, 02:14 Od kilku lat podziwiam jej urodę i gust. ostaszewska.stopklatka.pl/gallery/gallery.htm Odpowiedz Link Zgłoś
cioccolato_bianco Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 09:38 ciekawe czy jakies 3 lata temu w tym miejscu krolowalaby pani jola k. prezyentowa;)) Odpowiedz Link Zgłoś
paul_ina Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 11:14 Myślę, że trafiłaś w sedno - prezydentowa królowałaby. Z tym, że po serii ułaskawień zafundowanych na odchodnem popularność tej pary sięgnie bruku. Czyli właściwego miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
cioccolato_bianco Re: kto polska ikona mody? 09.12.05, 11:35 no, do 'swietosci' to ustepujacej parze prezydenckiej wiele brakowalo od samego poczatku, tylko jakos przymykano na to oko - nie wiedziec czemu:) a swoja droga, nie ma to jak efektowne zakonczenia:P Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: Renata Beger 09.12.05, 19:41 Jak dla mnie bezkonkurencyjna jest Malgorzata Cielecka - subtelnosc, elegancja i klasa.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Cielecka 09.12.05, 19:43 Tytul mojego poprzedniego postu to pomylka:-) oczywiscie:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś