magda9911
22.01.06, 16:08
Witam! Wlasnie zamowilam sobie ubrania na oficjalnej stronie VS.Chcialam sie
zapytac osob ktore juz zamawialy jak bylo z podatkiem. Musialyscie zaplacic
czy przeszlo bez i za jaka kwote.Ja troche drze bo z przesylka wyszlo mi 91
dolarow.Zastanawiam sie czy przyjdzie z clem........