ingeborg
09.05.06, 13:36
oglądałyście?
to obejrzyjcie.
nawet jeszcze raz.
jest super, ciuchy nataszy - koraliki, paciorki i nasycone kolory, opaska
jasminum, z ręcznie robionej koronki, ubranka gieni - kolorowe, nie
ugrzecznione, i ta jej fryzura...
dla mnie - bomba. szkoda, że jest tam tak mało ról kobiecych.