elwafel
20.03.07, 23:30
Dziewczyna na zdjęciach poniżej - jest ładna, ma fajną figurę, nie wygląda
jakby miała za chwilę zemdleć. Gdyby choć 3 na 10 top modelek tak wyglądało,
świat byłby o wiele piękniejszy.
img456.imageshack.us/img456/5171/ke01ll3.jpg
img456.imageshack.us/img456/1811/ke02ez3.jpg
img456.imageshack.us/img456/6250/ke04hf5.jpg
img366.imageshack.us/img366/5138/ke05xm7.jpg
Kto się ze mną zgodzi?