Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    kryjace rajstopy

    07.07.07, 23:40
    jak myslicie - czy w taka pogode jak byla wczoraj w wawie i raczej taka
    jeszcze troche pobedzie - pasuje nosic jeszcze grube rajstopy? tzn te
    kryjace, czterdziestki czy trzysiestki (o ile takie sa) - bo mam kilka par
    takich pol-kryjacych, kolorowych i tak pomyslalam, ze mimo ze lato to jednak
    zimno w cieniutkich, ale z drugiej strony - jednak lato, wiec kolorowe sa
    ok? :)
    Obserwuj wątek
      • lilivampire Re: kryjace rajstopy 08.07.07, 00:40
        ja też się nad tym zastanawiam
      • ryfka81 Re: kryjace rajstopy 08.07.07, 10:28
        Kobity, nie ma co myćleć, tylko zakładać! Moim zdaniem pogoda idealna na takie
        rajtki.
      • hazel_dobkins Re: kryjace rajstopy 08.07.07, 10:43
        Hmm..moim zdaniem tak. Ważniejsza jest aura (praktyka), a nie pora roku (teoria)
        Sama wczoraj wskoczyłam w kryjące śliwkowe;)
        • akkknes Re: kryjace rajstopy 08.07.07, 10:51
          no to dzieki kochane,
          bo wczoraj kupilam sobie nowa kiecke i az nie tylek swedzi zeby ja zalozyc ;)
          zaraz wiec zrobie jej chrzest i do kosciola w nia sie odstrzele, a jutro do
          pracy rowniez pokombinuje cos z rajstopkami :D

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka