akkknes
07.07.07, 23:40
jak myslicie - czy w taka pogode jak byla wczoraj w wawie i raczej taka
jeszcze troche pobedzie - pasuje nosic jeszcze grube rajstopy? tzn te
kryjace, czterdziestki czy trzysiestki (o ile takie sa) - bo mam kilka par
takich pol-kryjacych, kolorowych i tak pomyslalam, ze mimo ze lato to jednak
zimno w cieniutkich, ale z drugiej strony - jednak lato, wiec kolorowe sa
ok? :)