Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ja chce takie sandalyyyyy...

    27.01.08, 15:15
    images.eluxury.com/assets_server/product/11369313/p11369313_ph_hero.jpg
    akurat te sa na wszystkich stronach jakie znalazlam out of stock, ale moze
    ktos wie, gdzie znajde podobne? W jakiejs gazecie widzialam cos podobnego
    firmy s. oliver, ale na ich stronach ich nie ma...
    Obserwuj wątek
      • shellerka Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:29
        ale dlaczego chcesz sie tak skrzywdzić? przeciez kazdy facet powie ci ze to tzw
        antygwałty:) zawsze mnie interesowalo dlaczego kobiety dobrowolnie zakladaja na
        siebie cos co je szpeci. jedyna rzecza ktora nie jest jakos specjalnie seksowna
        a na ktora sobie pozwalam sa emu. ale kiedy zakladam je do krotkiej koszulki
        nocnej (czasem tak biegam po domu bo marzna mi stopy) moj facet szaleje z
        podniecenia:))) nie sadze jednak zeby taki efekt daly te sandacze... prosze
        wyjasnij mi to:)))
        • edavenpo Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:38
          shellerka napisała:

          > ale dlaczego chcesz sie tak skrzywdzić? przeciez kazdy facet powie ci ze to tzw
          > antygwałty:)
          ___
          Tak sie wtrace miedzy wodke a zakaske ale w odpowiedzi zacytuje znana filozofke
          Madonne (he he he) ktora powiedziala kiedys:
          “Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another"

          I ciezko sie nie zgodzic czy chodzi o buty jakie nosze czy cokolwiek innego ;-))))
          • escritora Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 18:53
            święte słowa :)
        • alex_koz Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:45
          shellerka napisała:

          > ale dlaczego chcesz sie tak skrzywdzić? przeciez kazdy facet powie
          ci ze to tzw
          > antygwałty:) zawsze mnie interesowalo dlaczego kobiety dobrowolnie
          zakladaja na
          > siebie cos co je szpeci. jedyna rzecza ktora nie jest jakos
          specjalnie seksowna
          > a na ktora sobie pozwalam sa emu. ale kiedy zakladam je do
          krotkiej koszulki
          > nocnej (czasem tak biegam po domu bo marzna mi stopy) moj facet
          szaleje z
          > podniecenia:)))

          wnioskujac z powyzszego, meski i zenski punkt widzenia na to co
          seksowne jest zupelnie rozbiezny. slowem, facet Piany oszaleje na
          punkcie Piany w tych gladiatorkach, a jak ja sie z Piana na zywo
          spotkam bede musiala oczy zamknac i na buty nie patrzec:)))))
          • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:50
            hihi:) ale mam nadzieje ze bys mi je wybaczyla:)
            • alex_koz Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 23:11
              pianazludzen napisała:

              > hihi:) ale mam nadzieje ze bys mi je wybaczyla:)

              :))
              to sie rozumie samo przez sie. jak znam zycie pewnie jak bym Ciebie
              w takowych zobaczyla to sama bym takie zachciala:))
        • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:46
          hmmm, moze dlateo, ze nie czuje jakiegos wielkiego parcia na wygladanie zawsze
          "seksi fleksi" i dlatego, ze te sandaly po prostu trafiaja w moj gust. tak,
          mysle ze to wyjasnia ten ewenement;)
        • bgoralska1972 Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:58
          No i potem sie dziwi człowiek skąd się biorą takie seximodnisie w szpilkach
          wchodzące np na gubałówke. :))))))
        • foamclene Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 17:13
          nie zawsze mozna/trzeba wygladac jak sexbomba...
          czasem kobiecie zalezy zeby mezczyzni jej sluchali zamiast szalec :)
          z podniecenia
          w codziennym zyciu wzwod u wspolparcownikow ikolegow z uczelni
          moglby stanowic problem w nawiazaniu "zdrowej" relacji :)

          a to cos co nazywa sie seksapilem albo sie ma albo nie, seksapil
          jest subtelny w pzreciwienswtie do taniej erotyki czesto uprawianej
          przez zdesperowane dziewczeta w "okresach godowych"
          jego wystepownaie niezalene kest od odzienia
        • cledomro Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 21:08
          Uwielbiam takie głosy na FM. Pianazłudzeń nie prosi o opinię, kogo to obchodzi,
          czy będzie seksowna, czy nie, czy będzie się podobała komuś, czy nie?
          • shellerka Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 21:21
            jesli chodzi o moj glos, to jak juz wyjasnilam kierowany byl ciekawoscia. oto
            nadarzyla sie okazja zeby ja zaspokoic i juz. ja z kolei uwielbiam takie ataki
            na FM czy innych kiedy osoba spoza grona wzajemnej adoracji osmiela sie wyrazic
            odmienne zdanie na jakis temat. nawet jesli zdanie to jest wyrazone w sposób
            grzeczny i nie zlosliwy. jakies kompleksy czy cus?
            • nessie-jp Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 21:34

              shellerka napisała:

              > nawet jesli zdanie to jest wyrazone w sposób
              > grzeczny i nie zlosliwy. jakies kompleksy czy cus?


              A przedtem shellerka napisała:

              > ale dlaczego chcesz sie tak skrzywdzić? przeciez kazdy facet
              > powie ci ze to tzw antygwałty:)


              AHEM... Czy to dwie różne Shellerki? :))
            • cledomro Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 22:35
              Nie wiem, jakie grono i nie wiem, jakie zdanie odmienne od czego? Nikt tu przed
              Tobą nie napisał, ze fajne czy niefajne, bo łatwo zauważyć, że nie to było
              istotą postu Piany.
        • asidoo Re: ja chce takie sandalyyyyy... 28.01.08, 09:29
          E tam, Piana jest taka ładna, że i gladiatorki + antygwałty nie zrażą do niej
          płci przeciwnej.
          • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 30.01.08, 16:44
            o, dzieki, fajnie ze ktos tak uwaza:) a skad wiesz, jak wygladam?
            • asidoo Re: ja chce takie sandalyyyyy... 30.01.08, 20:52
              Kiedyś dawałaś zdjęcie w sukience balowej czy wizytowej. Zgadza się?
              • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 16:38
                aaa, tak:) dzieki w kazdym razie;)
        • podstarzaly Re: ja chce takie sandalyyyyy... 30.01.08, 19:58
          Pozwolę sobie wyrazić odmienną opinię co do opinii "każdego faceta". Może mogę
          sobie wyobrazić bardziej "seksowne" obuwie, ale tym sandałkom niczego (oprócz
          zgrabnych nóżek) nie brakuje. Niestety, nie wiem, gdzie je można kupić.

          Emu jedynie w wersji domowej, zaproponowanej przez Shellerkę. Użycie tego czegoś
          na ulicy powinno być jakoś karane. Na przykład dożywotnim związkiem z mężczyzną,
          rozróżniającym jedynie podstawowe kolory...
          • shellerka Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 13:39
            uważasz ze te sandaly sa seksowniejsze od emu????? o bosz....
      • edavenpo Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:31

        Nie wiem na ile Ci to pomoze ale w UK gladiatorek w sklepach bylo latem
        zatrzesienie - office mialo chyba z 10 roznych typow w roznych kolorach.
        Przewiduje ze w tym roku powroca ze zdwojona sila we wszystkich ieciowkach bo
        bylo ich pelno na wybiegach wiec nie powinnas miec problemu jak tylko pojawia
        sie kolekcje wiosenno-letnie. Ja bym chciala cos w stylu tychBalenciagi tylko
        nieco stonowanych na uzytek codzienny ;-)

        www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/BALENCIA/DETAILS/00110m.jpg
        • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:43
          niemcy maja zawsze jesli chodzi o buty lekka zacofke, w tamtym roku mieli jakies
          okropne gladiatorskie buty chyba tylko w dajśmanie, ale teraz moze faktycnie sie
          pojawi ich wiecej. nadzieja byly te buty s. oliver w gazecie, pewnie gazeta ma
          jakis cynk co sie w s.oliver pojawi, mimo ze tego jeszczez oficjalnie nie ma:)
        • pianazludzen ot 27.01.08, 15:52
          edavenpo, dostalas mojego maila o moim psie? :) wydaje mi sie ze musial zaginac
          gdzies w odmetach poczty gazetowej:)
          • edavenpo Re: ot 27.01.08, 16:06

            A gdzie wyslalas? Na gazetowa? Nic nie dostalam :(

            Przeslij raz jeszcze na moja prywatna - ale nie ta gazetowa tylko na macowa.
            • pianazludzen Re: ot 27.01.08, 16:36
              ok:) wyslalam nowego:)
              • edavenpo Re: ot 28.01.08, 09:04

                Dostalam - odpisze ;-)
        • foamclene Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 16:57
          ja takze mysle, ze w sieciowkach beda
          w zarze w zeszlym roku byly juz neismiale poczatki (czarne i
          zamszowe czerwone
          czerwone byly skrzyzowaniem gladiatorek i sandalow indianskich z
          fredzlami wokol kostki ;)
          udziwnione i pindziowate bardziej niz surowe...
        • tequilkuk Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 21:04
          www.chiemihara.com/chiestore/default.asp?pagina=2&tipo=3&IdCSZapato=80&lim=1
          Ogladalam te w zeszlym roku ale braklo mi odwagi:
          www.chiemihara.com/chiestore/default.asp?pagina=2&tipo=3&IdCSZapato=9&lim=2
          A w tym roku chetnie dalabym szanse tym
          www.chiemihara.com/chiestore/default.asp?pagina=2&tipo=3&IdCSZapato=4&lim=2
          • women-in-love Re: ja chce takie sandalyyyyy... 28.01.08, 11:18
            Trzecie, fioletowe ładne. 1 i 2 - beznadziejnie brzydkie. Takie
            sandał-kozaki, blee
      • alex_koz Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:31
        dlaczego, Piana, dlaczego????
        :)
        • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 15:42
          bo sa fajne ;)
          • shellerka Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 16:51
            to nie jest tak ze mam parcie na bycie sexi flexi zawsze, ale nie potrafie
            zrozumiec oszpecania sie kobiet takimi wynalazkami. wierze ze sa mega wygodne.
            wierze! ale uwazasz naprawde tak szczerze sadzisz ze jakakolwiek noga wyglada w
            takim bucie nawet nie seksownie, ale zwyczajnie ładnie??? Nie pisze tego ze
            zlosliwoscia. Poprostu czesto widuje kobiety ubrane "ciekawie" ale tak ciekawie
            brzydko i zawsze intryguje mnie dlaczego sobie to robia? I zeby nie bylo. Nie
            jestem solariową panienką:) Po przemysleniu - moze z dzinsami zakrywajacymi
            czesc tych sandaczy nie byłoby najgorzej.. acha i fakt ze gdzies tam wszyscy
            takie nosili i na wszystkich pokazach takie byly do mnie nie przemawia...
            • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 17:14
              no nie wiem jak mam to wytlumaczyc, po prostu mi sie podobaja, odczuwam
              pozytywne estetyczne doznania patrzac na nie. rozumiem ze tobie sie moga nie
              podobac.
              • nessie-jp Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 17:33
                Biedna piano, ale ci się oberwało za te sandałki :)

                Ja też lubię proste sandały, choć wolę takie "nawiązujące" do antycznej Grecji,
                a nie Rzymu. Niemniej, nie uważam wcale, żeby te sandałki były brzydkie czy
                oszpecały stopę
              • foamclene Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 17:34
                lubie to zdjecie
                szalone w antygwaltach
                bp1.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/Rodknp7-NaI/AAAAAAAABfc/3whzsFOlX3U/s1600-h/YSL2.jpg
                • pump_it_up Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 18:29
                  mnie sie podobaja,ale wolalabym takie
                  www.shoebunny.com/2007/11/02/chanel-gladiator-sandals-mary-kate-olsen/
                  farm2.static.flickr.com/1282/1316750760_f446872379_m.jpg
                  img2.timeinc.net/people/i/2007/specials/bestworst/worst_trends/gladiator_sandals.jpg
      • wee_monstar Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 22:58
        topshop ma podobne...
        www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=19551&storeId=12556&categoryId=73929&parent_category_rn=423
        58&productId=577840&langId=-1&cmpid=COLL
        • wee_monstar Re: ja chce takie sandalyyyyy... 27.01.08, 23:02
          img244.imageshack.us/my.php?image=42h02sblklargerf5.jpg
          img244.imageshack.us/img244/9200/42h02sblklargerf5.jpg
          • women-in-love Nigdy, przenigdy nie ubiorę płaskich sandałów!!! 28.01.08, 11:22
            Te buty nie są kobiece! Japonki jeszcze spoko, ale takie płaskie
            sandały? Nigdy!
            • foamclene a ja nabieram wlasnie ochoty :) n/t 28.01.08, 14:37
              • tequilkuk Re: a ja nabieram wlasnie ochoty :) n/t 31.01.08, 20:14
                ja tez, i nawet zupelnym przyapdkiem znalazlam takie u siebie :D
                Chyba czekaja na mnie :...
      • linkanina Re: ja chce takie sandalyyyyy... 28.01.08, 20:34
        Coś w tym stylu jest w butyku, takie:
        www.butyk.pl/towar.254.Sandaly_Bronx_Clover_82676.html, są jeszcze inne
        przecenione na 70 zł.
      • tequilkuk Re: ja chce takie sandalyyyyy... 28.01.08, 20:53
        Na ebayu wylowilam dzis 2 pary MJ, tylko ze gumowe :D
        cgi.ebay.com/MARC-JACOBS-SHOES-SIZE-7-SPARTAN-JELLY-SANDALS_W0QQitemZ160202832020QQihZ006QQcategoryZ63889QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
        cgi.ebay.com/designer-GLADIATOR-Marc-jacobs-jelly-rubber-sandals_W0QQitemZ230217139484QQihZ013QQcategoryZ63889QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
      • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 30.01.08, 16:50
        dziekuje za odpowiedzi, poszukam tych butow bronx, zeby je obejrzec na zywo,
        choc nie na 100% mnie zadowalaja:)
        • aaallyyy Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 14:11
          Jedno jest pewne....Nie masz dziewczyno zadnego pojcia o modzie...
          prykre
          Pozdro dla Shellera:_
          • shellerka Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 14:15
            bosz.. nareszcie jakas przyjazna znajaca sie na modzie dusza :)))
          • aaallyyy Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 14:19
            Poprzednia wiadomosc skierowana byla oczywiscie do Piany:) Kobieta
            powinna byc esencja piekna, powabu i sexapilu. W tych sandaczach
            mozes byc jedynie esencja zenady
            • edavenpo Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 14:23

              a ja mam wrazenie ze aaallyyy to shellerka i sama sobie przytakuje - ale moge sie mylic oczywiscie ;-)
              • shellerka Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 14:27
                taaaak taaaak rysiu z tragarzami:)))) chociaz cos w tym jest co mowisz
                • aaallyyy Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 14:50
                  Ja cos czuje ze tu jest wiecej osob co by chcialy te SANDALY tylko
                  sie boja przyznac. A jak wiadomo najlepsza obrona jest atak...
              • cledomro Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 14:44
                Edavenpo, co to za insynuacje?;))))
                • edavenpo Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 19:49

                  Takie tam luzne przemyslenia oparte na przypadkowch zbieznosciach tonu, slownictwa etc ;-)))))
          • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 16:43

            > Jedno jest pewne....Nie masz dziewczyno zadnego pojcia o modzie...
            > prykre

            A co na tobie zrobilo wieksze wrazenie? The weather Prject Eliassona czy
            berlinska wystawa Vanessy Beecroft? Jesli nie potrafisz odpowiedziec na to
            pytanie, to nie masz pojecia o sztce wspolczesnej dziewczyno,a to dla mnie
            jeszcze bardziej przykre niz braj pojecia o modzie ;)))
            • edavenpo Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 20:04
              Ja tradycyjnie miedzy wodke a zakaske.

              Wole Eliassona...

              Bardziej atmosferyczny (doslownie ;-)))))))
              • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 20:25
                ja tez bardzo lubie elliassona!:)

                w monachium w moim ulubionym pasazu handlowym wisi jego rzezba, taka kula, ale
                ona nie jest az taka fajna.

                Moj szef z biura w ktorym robilam pare lat temu praktyke, w darmstadt, mowil mi
                ze nawet kiedys z olafurem telefonowal, bo chcieli go zaprosic zeby robil z nimi
                konkurs, ale olafur powiedzial ze nie bo nie ma czasu;)

                A modelki vanessy beecroft wklejalam zawsze na studiach w wizualizacje projektow
                muzeow,bo bylo ich duzo i nie trzeba sie bylo narobic;)
                • edavenpo Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 23:27


                  Mi sie on dobrze kojarzy bo jak pracowalam kolo Tate pare lat temu to szlam
                  polezec na podlodze w Turbine Hall sie relaksowac w porze obiadowej ;-)


                  P.S. Offtopiicowo - obiecuje ze odpisze wkrotce ;-)
      • siog Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 14:56
        Piana, sandaly sa bardzo ladne. Na pewno beda w sieciowkach, w Office raczej na
        99% beda takie i w Topshopie. sprawdze w sobote.
        widze ze beda pasowac swietnie, pomijajac komentarzy niektorych w tym poscie:)
        • dakota77 Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 15:10
          Powiem szczerze, ze nie zachwycaja mnie sandaly typu gladiatorki, ale nie widze powodu, zeby sie tak ostro o nie klocic, jak robia tu co poniektorzy:-). Piano, ten typ sandalow jest mocno lansowany jako trend, wiec na pewno w sklepach sie pojawi:-)
          • aaallyyy Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 15:21
            Bosz........
            • dakota77 Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 15:25
              Masz bardzo emocjonalny stosunek do tego watku:-)
              • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 31.01.08, 16:57
                widocznie niektorzy maja silne wewnetrzne poczuce misji by ocalic swiata przed
                sandalami ;)
          • tequilkuk Re: ja chce takie sandalyyyyy... 01.02.08, 01:28
            Wersja na obcasie troche bardziej elegancka :D
            206.16.237.195/cancun-buckle-gladiator-sandal-dolce/vp/v=1/845524441810955.htm?folderID=2534374302024643&fm=browse-category-viewall-shopbysize
            • shellerka Re: ja chce takie sandalyyyyy... 01.02.08, 08:34
              a co ma sandacz do sztuki współczesnej? z antyczną mi się bardziej kojarzy jeśli
              już i jeśli wogóle ze sztuką :))))
              • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 01.02.08, 11:38
                nie chodzilo mi o sandacza, ale o to ze nieznanie sie na modzie jest niby tak
                tragiczne. zalezy od punktu siedzenia;) dla mnie tragiczne jest nie znanie sie
                na sztuce spolczesnej;)

                Po drugie moze to co se dzieje w sztuce z tym konkretnym gladiatorskim sandalem
                nic wspolnego nie ma, to z moda juz tak. Nie pojmuje, jak mozna sie "znac" na
                modzie nie wiedzac, co sie dzieje wspolczesnie w sztuce, lajfstylu, wzornistwie,
                teatrze, architekturze i w innych dziedzimach zycia. ktos, kto mi zarzuca, ze
                nic sie nie znam na modzie, zakladam, ze sam pewnie twierdzi ze sie zna. moda to
                nie jest jakas odizolowana od zycia dziedzina i tendencjew niej lacza sie/czasem
                nawet sa pochodna tendencji w wyzej wymienionych dziedzinach.
                • shellerka Re: ja chce takie sandalyyyyy... 01.02.08, 11:55
                  ok piana, jest w tym sporo racji. wiem, ze nie mozna studiowac projektowania
                  odziezy nie majac zielonego pojecia o sztuce, o jej historii. Bo moda to też
                  sztuka. Jasne. Tylko uważam że czasami "sztuka" to przerost formy nad treścią
                  vide warszawska jesien, ktora z reka na sercu jest ktos kto kocha? Chodzi mi o
                  festiwal warszawska jesień. Często moim zdaniem ludzie zachwycaja sie czyms
                  tylko dlatego ze "jest to autorstwa tego znanego.." albo "ten dobrze o tym
                  napisal..." Czytał ktos z was Masłowską? Moim zdaniem to dno totalne, a dostala
                  paszport polityki. Przerost formy nad treścią. Albo zachwyty nad koszmarkami nie
                  wiem viviane westwood czy jak ona sie tam zwie. Bo takie inne. Te sandały... Nie
                  wiem. Mają swój styl. Ale one nie są ładne. Może są same w sobie, ale na nodze?
                  Strój z założenia ma nas upiększać. Ma być wygodny też. Ale najlepiej jak łączy
                  te dwie cechy. Wtedy to kupuję. I nadal podziwiam kobiety, ktore maja gdzies to
                  ze nie wygladaja kobieco. ja kiedy urodzilam dziecko, wkurzalam sie ze mąż
                  radził mi wybrać jakieś płaskie buty bo przeciez spacery z wózkiem... koniec
                  końców i tak biegam na szpilkach, a jedynym odstepstwem sa ukochane emu.
                • aaallyyy Re: ja chce takie sandalyyyyy... 03.02.08, 00:58
                  A wiec musze przyznac iz wole Vanesse Beecroft. Mialam przyjemnosc
                  odwiedzic jej zeszloroczna wystawe w Wenecji i musze przyznac ze
                  zrobiala na mnie ogromne wrazenie. Sztuka Vanessy nie jest moze
                  latwa do zrozumienia ale naprawde warto sie w nia zaglebic. Polecam
                  ksiazke Matta Geralda pt:'In conversation with Vanessa Beecroft-
                  intervievs'! Poza tym artystaka wspolpracaowala z moim ulubionym
                  domem mody Louis Vuitton:-D Jakies pytania???
                  • siog Re: ja chce takie sandalyyyyy... 03.02.08, 07:41
                    aaallyyy napisała:

                    > Poza tym artystaka wspolpracaowala z moim ulubionym
                    > domem mody Louis Vuitton:-D Jakies pytania???

                    Eliasson wspolpracowal tez:)
                  • pianazludzen Re: ja chce takie sandalyyyyy... 03.02.08, 15:09
                    no mialabym pytanie, bo ja nie mialam nigdy tej przyjemnosci widziec na zywo jej
                    ekspozycji i zastanawia mnie, jakie to jest uczucie, przechodzic wsrod jej
                    "eksponatow", zawsze mnie, nie wiem dlaczego, zastanawialo, czy one np patrza
                    ciagle w jeden punkt jak straznicy w buckingham;), czy moze jest tam jakis
                    element "interaktywnosci", czy mozna je rozsmieszac, zagadywac... co do
                    zrozumienia i zaglebiania sie to tez tego nie robilam, bo moja metoda jesli
                    chodzi o sztuke jest prosta, ze jak ciary mi przechodza po plecach, to uwazam
                    dzielo za udane, wiem, ze mi sie podoba (tak jak btw te sandacze - protagonisci
                    watku;)).

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka