Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Anna Piaggi - kolorowy ptak

    15.03.08, 13:52
    W Zielonej Górze też mamy taką dyktatorke mody, ale ona jest chora na schizofrenię
    Obserwuj wątek
      • frant3 Podobna do... 15.03.08, 14:47
        Gdy zobaczyłem jej zdjęcie na stronie głównej, to pomyślałem, że to Szymon Majewski przebrał się za kobietę.

        --
        ♥ Nieboska satyra
        • polska_baba Polak to smutas i sztywniak. Wyluzujcie!!! 15.03.08, 17:21
          Wolałabym oglądać na ulicach takie staruszki niż te nasze szare,
          zabiedzone, nie mające ani siły, ani ochoty na jakąkolwiek fantazję.
          Babcia ma więcej fantazji od młodych. Brawo. A jak się komuś nie
          podoba niech nie patrzy.
          • nekomimimode Re: Polak to smutas i sztywniak. Wyluzujcie!!! 15.03.08, 19:09
            ja też chciałabym widziec na anszych ulicach stare zwariowane
            artystki. zawsze jak taką widzę ( moze nie aż taką jak A.P. ale ona
            jest znana więc może) to jakoś miło mi się robi, podobają mi się
            takie panie, ja też pewnie będę tak wyglądała ;)
      • fiolek_alpejski Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 15:23
        to jest ikona stylu ?

        nadchodzi koniec wspolczesnej cywilizacji
      • mabmab Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 15:38
        > W Zielonej Górze też mamy taką dyktatorke mody, ale ona jest chora na >schizofrenię

        Dokładnie chciałam to napisać.
        Jakbym zobaczyła taką kobietę na ulicy, to bym pomyślała, że raczej ma coś z głową (i to moooocno). A tu nagle wszyscy padają na kolana, bo to jakaś Anna Piaggi.

        A może wreszcie ktoś krzyknie, że cesarz jest nagi?

        (nie będę to ja, bo ja w takich kręgach nie bywam - i caaałe szczęście :))
        • veruschka2 Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 20.03.08, 23:58
          w Polsce nadal sie wytyka takich palcami. moja matka w latach 80
          wrocila z paryża i cieszyla sie ze nikt tam nie rzuci kamieniem w
          bacię ktora wsiadzie do autobusu w sukience w kolorach cepelii i z
          parasolem.. u nas moze poleciec pare soczystych uwag nawet.. nie
          mozna jeszcze być odmieńcem?

          a ta zyje z \moda wiec moze mieć jakies artystyczne podejście do
          swojego ubioru.. jej stroj na dzisiaj jest troche jak dzieło sztuki,
          a ze jest z projektantami to penie bija jej brawo..

          w banku raczej nie ubieralaby sie tak;-)

          mabmab napisała:

          > > W Zielonej Górze też mamy taką dyktatorke mody, ale ona jest
          chora na 
          > 2;schizofrenię
          >
          > Dokładnie chciałam to napisać.
          > Jakbym zobaczyła taką kobietę na ulicy, to bym pomyślała, że
          raczej ma coś z gł
          > ową (i to moooocno). A tu nagle wszyscy padają na kolana, bo to
          jakaś Anna Piag
          > gi.
          >
          • veruschka2 Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 21.03.08, 00:10
            ale tez no własnie fashion to fashion.. widzialam wiele projektow na
            pokazach ktore na ulicy moglyby wzbudzic typowy napad agresji przez
            wywolanie dysonansu poznawczego.. np. ostani pokaz galliano dla
            facetów. pierwszy model jaki pokazali w gazecie.pl koles z workiem
            na głowie, w gaciach z logiem chyba the times.. wyobrazilam sobie że
            jakis mój kumpel idzie do pracy w tym topowym przecież projekcie..
            oczywiscie to nie wyjątekk. smignal mi jakis pokaz na wiosne tego
            roku gdzioe babke ubrano w torby na smieci, czarne worki.. na p
            [okazach pewnie nie wywołuje wielkiego szoku wśród ludzi z branży

            ale moze lagerfeld wrzucil taki artykul zeby pokazac swoje
            feministyczne oblicze i tyle



            mabmab napisała:
            > > > W Zielonej Górze też mamy taką dyktatorke mody, ale ona jest
            > chora na 
            > > 2;schizofrenię
            > > Dokładnie chciałam to napisać.
            > > Jakbym zobaczyła taką kobietę na ulicy, to bym pomyślała, że
            > raczej ma coś z gł
            > > ową (i to moooocno). A tu nagle wszyscy padają na kolana, bo to
            > jakaś Anna Piag
            > > gi.
      • nobliwy Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 16:04
        zwykła pstrokacizna
      • czekosia Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 16:19
        Ona wygląda jak 90 letnia staruszka chodząca w ciuchach ze swojej młodości! Żal
        mi takich ludzi jak ona.
        • michaelandro Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 16:31
          Widziałem ją na Pradze, koło Uniwersamu Grochów.
      • honeybb Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 16:36
        Jesteście pewni, że to nie facio?
      • allspice Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 17:26
        Może i ikona ale dość kiczowata.
      • sheep2 Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 18:21
        taaa. juz sie posypal - wypowiedzi przepelnione totalna zawiscia i
        jadem hehe
        zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie
        mowie zazdrosc i zawisc bo innej przyczyny takich krytykanckich
        komentarzy nie widze.. i co z tego, ze nie jest 20 letnia laske? to
        jakas wada wiek? no i jeszce smie kobieta ubierac sie inaczej niz
        nakazuje tzw. norma hehe, no a juz w ogole najgorsze jest to, ze
        jst slawna, niezalezna i szanowana, tak to boli szaraczkow.
        • rei-ko Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 20:04
          ja nie widze tu zadnej zawisci, jedynie chec pokazania jaka jestes super przez Ciebie, bo dla Ciebie pani Piaggi wyglada ok i tak bardzo musisz to podkreslic...
          Dla Ciebie wyglada super dla innych nie (po to jest to forum, zeby napisac jak ludziom sie podoba, a nie po to, zeby jechac po ludziach za oceny, ktore wydaja).
          Mnie szczerze mowiac przypomina panie zbierajace rano puszki. Czy jest to ikona stylu? a i owszem... kiepskiego. Generalnie nie lubie za duzo ekstrawagancji w tym co nosze. Raczej wyjatkowe detale, a nie bycie jedym wielkim krzykliwym detalem! i ten makijaz.. ogolnie ocena 2- (bo na niektorych zdjeciach nawet wyglada jak czlowiek :P)
          • unhappy Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 21:20
            rei-ko napisała:

            > ja nie widze tu zadnej zawisci, jedynie chec pokazania jaka jestes super przez
            > Ciebie, bo dla Ciebie pani Piaggi wyglada ok i tak bardzo musisz to podkreslic.

            Z drugiej strony inni muszą koniecznie podkreślić, że ich zdaniem Piaggi wygląda
            jak zbieraczka puszek ubierająca się w ciuchy wygrzebane ze śmieci.

            > ..
            > Dla Ciebie wyglada super dla innych nie (po to jest to forum, zeby napisac jak
            > ludziom sie podoba, a nie po to, zeby jechac po ludziach za oceny, ktore wydaja
            > ).

            Nie ty decydujesz do czego ludzie używają forum i nie ty określasz do czego ono
            służy. Możesz sobie pisać, możesz sobie nie pisać. I to wszystko co możesz w
            temacie forum :D

            > Mnie szczerze mowiac przypomina panie zbierajace rano puszki. Czy jest to ikona
            > stylu? a i owszem... kiepskiego.

            :)

            > Generalnie nie lubie za duzo ekstrawagancji w
            > tym co nosze. Raczej wyjatkowe detale, a nie bycie jedym wielkim krzykliwym de
            > talem! i ten makijaz.. ogolnie ocena 2- (bo na niektorych zdjeciach nawet wygla
            > da jak czlowiek :P)

            Dla ciebie zapewne jak i dla wielu ludzi ubiór to... po prostu ubiór. Pół biedy
            jak ktoś przywiązuje do niego trochę więcej uwagi niż do porannego wiązania
            butów. Dla Piaggi i dla wielu osób, które "normalni" i "zwyczajni" uznaliby za
            rąbnięte ubiór to o wiele więcej niż zestaw kilku szmatek.
            • 328i Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 22:10
              pozwolę sobie się wtrącić... Szybciutko przypomne, ze to ja jestem autorem
              1szego postu. Nie zamierzalem nikomu dogoryzc, mi ta pani NAPRAWDE kojarzy sie
              ze "slynna" zielonogorska schizofreniczka, obie te panie podobnie sa umalowane,
              a pstrokatosc i oczoje...sc ubioru jest powalajaco podobna. Coz, taka choroba ,
              jak ktos nie wierzy to moze sobie o niej poczytac na necie ;) ... A czy pani
              Piaggi jest walnieta/zblazowana/genialna to ja nie wiem i nie wnikam, bo to nie
              moja brocha. Kilka kreacji tej pani (youtube) nawet calkiem mi sie podoba.
            • rei-ko Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 16.03.08, 11:00
              o jaa... nie podkreslam, ze wyglada jakby cichy wyciagnela ze smietnika, poza tym znajoma pani Dusia zbierajaca puszki tez nie ma, a mimo wszystko wyglada jak slawna dyktatorka mody. Dzisiaj rano, gdy odbierala "towar" byla szczerze rozbawiona tym, ze ktos celowo chcialby sie ubrac jak ona, ale juz bedzie miala argument jak ktos bedzie robil uwagi :P
              Co do decydowania o forum to masz racje, nie bede decydowala o czym pisza ludzie, bo nie bede ich wychowywac skoro sami nie sa na tyle sprytni, zeby to zrobic ;) ale pewnych rzeczy po prostu sie nie robi chyba, ze chce sie byc zwyklym podjudzaczem jak ja :>

              Co do tego, ze wrzucam na siebie co mam pod reka to jest to prawda tylko polowiczna, gdy kupuje nowych ciuch to wymyslam wszystkie mozliwe wariacje na jego temat, ktore wygladalyby stylowo i elegancko, a pozniej je wyprobowuje i tylko z nich korzystam i tak do momentu nowych zakupow, gdy moge dodac kolejny element do ukladanki. Wynika z tego, ze to co mam na sobie jest raczej niezle przemyslane, zwlaszcza, ze stanie codziennie przed lustrem i wymyslanie jak moglabym polaczyc te same ubrania w inny niz 50 poprzednich razow hmm... tutaj chyba niestety czynnikiem decydujacym jest brak czasu, ale brak mozliwosci pewnie rowniez ;)
        • owocoskala jaka tam zazdrość :) 16.03.08, 09:00
          > zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie
          Czy my chcemy prowadzić pismo o modzie? De facto zwłaszcza ten strój
          z bordowym melonikiem wyglada jak przywdziany na konkurs "Najgorzej
          ubrana na swiecie". Trudno mi wyobrazic sobie gorszy, bardziej
          gryzący się, bezsensowny strój.
      • uburama Gdybym zobaczył na ulicy 15.03.08, 19:16
        Piaggi i Lagerfelda /czy też siostry Olsen/ to bym pomyślał, że się w środku
        horroru obudziłem.
        • nekomimimode Re: Gdybym zobaczył na ulicy 15.03.08, 19:24
          musisz byc straszliwie bojaźliwy
        • olejowy.bogacz Re: cierpisz biedaku na polski syndrom 16.03.08, 08:58
          brak odwagi, strach, ofiara manipulantow i praczy mozgu
      • tepetoja pokraczna i dziwaczna ale ma kase - niech sie bawi 15.03.08, 19:51
        • baba_z_magla bezkrytyczne przepisywanie Voguea 15.03.08, 22:27
          Nasze gazety mają to do siebie, że lubią przepisywać i zżynać z
          różnych Vogów, Harpers Bazarów itepe. Bezkrytyczne przepisywanie
          farmazonów, tak jak to o jakiejś Pani X, która może jest ikoną ale
          nie worldwide i na pewno nie tu. Czy tak trudno wymyślić własny
          temat?
          • kartonowy_swiat Re: bezkrytyczne przepisywanie Voguea 15.03.08, 22:44
            Okropna baba. bleh!
            • ogia niech sie bawi ;D 15.03.08, 23:36
              podoba mi sie :D traktuje kazde wyjscie jak przedstawienie
              teatralne, w ktorym gra glowna role.
      • rachmaninov Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 23:53
        tu więcej zdjęć, sporo archiwalnych, m. in. z Lagerfeldem
        www.geocities.com/annapiaggi/
        konsekwentnie ekscentryczna
      • kaa-ann-roo Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 23:54
        Dyktatorka?!
        A komu ona dyktuje? A może duka?
      • aquarius1973 odjazdowa babcia! 15.03.08, 23:55
        hehe pierwszy raz ja widze ale gratuluje pomyslu na zycie ;-) babcia trzyma sie
        dziarsko, caly czas energiczna i zapracowana. robi to co lubi i tak trzymac! w
        koncu o to w zyciu chodzi by miec pasje osobowosc ;-)
      • darkraj Przeciez to nie sa zdjecia kobiety 16.03.08, 08:19
        ================================== To jakis zdewocialy i zestarzaly
        do obrzydliwosci transwerstyta.
        Ta "ugly face" budzi odraze, a obwieszenie sie zwalem szmat wcale
        nie musi pobudzac refleksji estetycznych, wprost przeciwnie.
        I o czym my probojemy dyskutowac?
        To jest "quasi" gejowski swiat, i jesli sie komu podoba, to prosze
        bardzo.
        Ja zegnam, bo "wpadlem tu tylko na chwilke, i to przez pomylke".
      • mt7 Naigrawanie się z nieszczęścia. 16.03.08, 11:38
        Takich osób jest dość dużo. To nie jest etyczne.
      • jagerius Anna Piaggi - kolorowy ptak 20.03.08, 17:38
        Też mi ikona mody.. Kobieta powinna powalać naturalnością i młodym wyglądem, a
        nie ubierając się jak na karnawał w Rio , przy okazji mając zmarszczki jak
        doliny na Księżycu.. To ja już wole nasze Polki z pięknych polskich miast i wsi ^^
      • porannakawa20 Może jak Kaczyński - nie ma w pobliżu życzliwej os 20.03.08, 19:21
        nie ma w pobliżu życzliwej osoby, która doradziłaby jej jak się ubrać, jak się
        lansować.
        Wydaje się jej prawdopodobnie, że nadal jest ikoną.
        Tak może było pół wieku temu ale teraz po prostu jest żałosna.
        Ale co nam do tego - to jej życie i jej sposób postrzegania świata.
        Gorzej z Kaczyńskimi - usiłują i mają wpływ na moje!
        • kaliszman Re: Może jak Kaczyński - nie ma w pobliżu życzliw 21.03.08, 00:21
          Przecież,to facet.
      • emeryt21 Anna Piaggi - kolorowy ptak 21.03.08, 08:25
        Postac jak z hororu...
        • anka1 Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 21.03.08, 08:49
          wyrocznia mody ? ikona mody ? ikonami mody to sa Audrey Hepburn i
          Jacqueline Kennedy na wieki wiekow. Anna Piaggi to najwyzej
          ekscentryczny mody wybryk. swoja droga dziwne, ze to wlasnie w
          europejskich edycjach Vogue trafiaja sie takie kurioza, bo Clarine
          Roitfeld tez nic nie brakuje. Wintour, co by o niej nie pisac,
          przynajmniej wyglada normalnie.
      • gabrielafrancuz Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 07.06.08, 10:23
        Wybacz, ale nie jestem samicą.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka