328i 15.03.08, 13:52 W Zielonej Górze też mamy taką dyktatorke mody, ale ona jest chora na schizofrenię Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
frant3 Podobna do... 15.03.08, 14:47 Gdy zobaczyłem jej zdjęcie na stronie głównej, to pomyślałem, że to Szymon Majewski przebrał się za kobietę. -- ♥ Nieboska satyra Odpowiedz Link Zgłoś
polska_baba Polak to smutas i sztywniak. Wyluzujcie!!! 15.03.08, 17:21 Wolałabym oglądać na ulicach takie staruszki niż te nasze szare, zabiedzone, nie mające ani siły, ani ochoty na jakąkolwiek fantazję. Babcia ma więcej fantazji od młodych. Brawo. A jak się komuś nie podoba niech nie patrzy. Odpowiedz Link Zgłoś
nekomimimode Re: Polak to smutas i sztywniak. Wyluzujcie!!! 15.03.08, 19:09 ja też chciałabym widziec na anszych ulicach stare zwariowane artystki. zawsze jak taką widzę ( moze nie aż taką jak A.P. ale ona jest znana więc może) to jakoś miło mi się robi, podobają mi się takie panie, ja też pewnie będę tak wyglądała ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fiolek_alpejski Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 15:23 to jest ikona stylu ? nadchodzi koniec wspolczesnej cywilizacji Odpowiedz Link Zgłoś
mabmab Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 15:38 > W Zielonej Górze też mamy taką dyktatorke mody, ale ona jest chora na >schizofrenię Dokładnie chciałam to napisać. Jakbym zobaczyła taką kobietę na ulicy, to bym pomyślała, że raczej ma coś z głową (i to moooocno). A tu nagle wszyscy padają na kolana, bo to jakaś Anna Piaggi. A może wreszcie ktoś krzyknie, że cesarz jest nagi? (nie będę to ja, bo ja w takich kręgach nie bywam - i caaałe szczęście :)) Odpowiedz Link Zgłoś
veruschka2 Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 20.03.08, 23:58 w Polsce nadal sie wytyka takich palcami. moja matka w latach 80 wrocila z paryża i cieszyla sie ze nikt tam nie rzuci kamieniem w bacię ktora wsiadzie do autobusu w sukience w kolorach cepelii i z parasolem.. u nas moze poleciec pare soczystych uwag nawet.. nie mozna jeszcze być odmieńcem? a ta zyje z \moda wiec moze mieć jakies artystyczne podejście do swojego ubioru.. jej stroj na dzisiaj jest troche jak dzieło sztuki, a ze jest z projektantami to penie bija jej brawo.. w banku raczej nie ubieralaby sie tak;-) mabmab napisała: > > W Zielonej Górze też mamy taką dyktatorke mody, ale ona jest chora na > 2;schizofrenię > > Dokładnie chciałam to napisać. > Jakbym zobaczyła taką kobietę na ulicy, to bym pomyślała, że raczej ma coś z gł > ową (i to moooocno). A tu nagle wszyscy padają na kolana, bo to jakaś Anna Piag > gi. > Odpowiedz Link Zgłoś
veruschka2 Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 21.03.08, 00:10 ale tez no własnie fashion to fashion.. widzialam wiele projektow na pokazach ktore na ulicy moglyby wzbudzic typowy napad agresji przez wywolanie dysonansu poznawczego.. np. ostani pokaz galliano dla facetów. pierwszy model jaki pokazali w gazecie.pl koles z workiem na głowie, w gaciach z logiem chyba the times.. wyobrazilam sobie że jakis mój kumpel idzie do pracy w tym topowym przecież projekcie.. oczywiscie to nie wyjątekk. smignal mi jakis pokaz na wiosne tego roku gdzioe babke ubrano w torby na smieci, czarne worki.. na p [okazach pewnie nie wywołuje wielkiego szoku wśród ludzi z branży ale moze lagerfeld wrzucil taki artykul zeby pokazac swoje feministyczne oblicze i tyle mabmab napisała: > > > W Zielonej Górze też mamy taką dyktatorke mody, ale ona jest > chora na > > 2;schizofrenię > > Dokładnie chciałam to napisać. > > Jakbym zobaczyła taką kobietę na ulicy, to bym pomyślała, że > raczej ma coś z gł > > ową (i to moooocno). A tu nagle wszyscy padają na kolana, bo to > jakaś Anna Piag > > gi. Odpowiedz Link Zgłoś
czekosia Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 16:19 Ona wygląda jak 90 letnia staruszka chodząca w ciuchach ze swojej młodości! Żal mi takich ludzi jak ona. Odpowiedz Link Zgłoś
michaelandro Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 16:31 Widziałem ją na Pradze, koło Uniwersamu Grochów. Odpowiedz Link Zgłoś
honeybb Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 16:36 Jesteście pewni, że to nie facio? Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 17:26 Może i ikona ale dość kiczowata. Odpowiedz Link Zgłoś
sheep2 Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 18:21 taaa. juz sie posypal - wypowiedzi przepelnione totalna zawiscia i jadem hehe zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie mowie zazdrosc i zawisc bo innej przyczyny takich krytykanckich komentarzy nie widze.. i co z tego, ze nie jest 20 letnia laske? to jakas wada wiek? no i jeszce smie kobieta ubierac sie inaczej niz nakazuje tzw. norma hehe, no a juz w ogole najgorsze jest to, ze jst slawna, niezalezna i szanowana, tak to boli szaraczkow. Odpowiedz Link Zgłoś
rei-ko Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 20:04 ja nie widze tu zadnej zawisci, jedynie chec pokazania jaka jestes super przez Ciebie, bo dla Ciebie pani Piaggi wyglada ok i tak bardzo musisz to podkreslic... Dla Ciebie wyglada super dla innych nie (po to jest to forum, zeby napisac jak ludziom sie podoba, a nie po to, zeby jechac po ludziach za oceny, ktore wydaja). Mnie szczerze mowiac przypomina panie zbierajace rano puszki. Czy jest to ikona stylu? a i owszem... kiepskiego. Generalnie nie lubie za duzo ekstrawagancji w tym co nosze. Raczej wyjatkowe detale, a nie bycie jedym wielkim krzykliwym detalem! i ten makijaz.. ogolnie ocena 2- (bo na niektorych zdjeciach nawet wyglada jak czlowiek :P) Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 21:20 rei-ko napisała: > ja nie widze tu zadnej zawisci, jedynie chec pokazania jaka jestes super przez > Ciebie, bo dla Ciebie pani Piaggi wyglada ok i tak bardzo musisz to podkreslic. Z drugiej strony inni muszą koniecznie podkreślić, że ich zdaniem Piaggi wygląda jak zbieraczka puszek ubierająca się w ciuchy wygrzebane ze śmieci. > .. > Dla Ciebie wyglada super dla innych nie (po to jest to forum, zeby napisac jak > ludziom sie podoba, a nie po to, zeby jechac po ludziach za oceny, ktore wydaja > ). Nie ty decydujesz do czego ludzie używają forum i nie ty określasz do czego ono służy. Możesz sobie pisać, możesz sobie nie pisać. I to wszystko co możesz w temacie forum :D > Mnie szczerze mowiac przypomina panie zbierajace rano puszki. Czy jest to ikona > stylu? a i owszem... kiepskiego. :) > Generalnie nie lubie za duzo ekstrawagancji w > tym co nosze. Raczej wyjatkowe detale, a nie bycie jedym wielkim krzykliwym de > talem! i ten makijaz.. ogolnie ocena 2- (bo na niektorych zdjeciach nawet wygla > da jak czlowiek :P) Dla ciebie zapewne jak i dla wielu ludzi ubiór to... po prostu ubiór. Pół biedy jak ktoś przywiązuje do niego trochę więcej uwagi niż do porannego wiązania butów. Dla Piaggi i dla wielu osób, które "normalni" i "zwyczajni" uznaliby za rąbnięte ubiór to o wiele więcej niż zestaw kilku szmatek. Odpowiedz Link Zgłoś
328i Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 22:10 pozwolę sobie się wtrącić... Szybciutko przypomne, ze to ja jestem autorem 1szego postu. Nie zamierzalem nikomu dogoryzc, mi ta pani NAPRAWDE kojarzy sie ze "slynna" zielonogorska schizofreniczka, obie te panie podobnie sa umalowane, a pstrokatosc i oczoje...sc ubioru jest powalajaco podobna. Coz, taka choroba , jak ktos nie wierzy to moze sobie o niej poczytac na necie ;) ... A czy pani Piaggi jest walnieta/zblazowana/genialna to ja nie wiem i nie wnikam, bo to nie moja brocha. Kilka kreacji tej pani (youtube) nawet calkiem mi sie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
rei-ko Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 16.03.08, 11:00 o jaa... nie podkreslam, ze wyglada jakby cichy wyciagnela ze smietnika, poza tym znajoma pani Dusia zbierajaca puszki tez nie ma, a mimo wszystko wyglada jak slawna dyktatorka mody. Dzisiaj rano, gdy odbierala "towar" byla szczerze rozbawiona tym, ze ktos celowo chcialby sie ubrac jak ona, ale juz bedzie miala argument jak ktos bedzie robil uwagi :P Co do decydowania o forum to masz racje, nie bede decydowala o czym pisza ludzie, bo nie bede ich wychowywac skoro sami nie sa na tyle sprytni, zeby to zrobic ;) ale pewnych rzeczy po prostu sie nie robi chyba, ze chce sie byc zwyklym podjudzaczem jak ja :> Co do tego, ze wrzucam na siebie co mam pod reka to jest to prawda tylko polowiczna, gdy kupuje nowych ciuch to wymyslam wszystkie mozliwe wariacje na jego temat, ktore wygladalyby stylowo i elegancko, a pozniej je wyprobowuje i tylko z nich korzystam i tak do momentu nowych zakupow, gdy moge dodac kolejny element do ukladanki. Wynika z tego, ze to co mam na sobie jest raczej niezle przemyslane, zwlaszcza, ze stanie codziennie przed lustrem i wymyslanie jak moglabym polaczyc te same ubrania w inny niz 50 poprzednich razow hmm... tutaj chyba niestety czynnikiem decydujacym jest brak czasu, ale brak mozliwosci pewnie rowniez ;) Odpowiedz Link Zgłoś
owocoskala jaka tam zazdrość :) 16.03.08, 09:00 > zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie Czy my chcemy prowadzić pismo o modzie? De facto zwłaszcza ten strój z bordowym melonikiem wyglada jak przywdziany na konkurs "Najgorzej ubrana na swiecie". Trudno mi wyobrazic sobie gorszy, bardziej gryzący się, bezsensowny strój. Odpowiedz Link Zgłoś
uburama Gdybym zobaczył na ulicy 15.03.08, 19:16 Piaggi i Lagerfelda /czy też siostry Olsen/ to bym pomyślał, że się w środku horroru obudziłem. Odpowiedz Link Zgłoś
nekomimimode Re: Gdybym zobaczył na ulicy 15.03.08, 19:24 musisz byc straszliwie bojaźliwy Odpowiedz Link Zgłoś
olejowy.bogacz Re: cierpisz biedaku na polski syndrom 16.03.08, 08:58 brak odwagi, strach, ofiara manipulantow i praczy mozgu Odpowiedz Link Zgłoś
baba_z_magla bezkrytyczne przepisywanie Voguea 15.03.08, 22:27 Nasze gazety mają to do siebie, że lubią przepisywać i zżynać z różnych Vogów, Harpers Bazarów itepe. Bezkrytyczne przepisywanie farmazonów, tak jak to o jakiejś Pani X, która może jest ikoną ale nie worldwide i na pewno nie tu. Czy tak trudno wymyślić własny temat? Odpowiedz Link Zgłoś
kartonowy_swiat Re: bezkrytyczne przepisywanie Voguea 15.03.08, 22:44 Okropna baba. bleh! Odpowiedz Link Zgłoś
ogia niech sie bawi ;D 15.03.08, 23:36 podoba mi sie :D traktuje kazde wyjscie jak przedstawienie teatralne, w ktorym gra glowna role. Odpowiedz Link Zgłoś
rachmaninov Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 23:53 tu więcej zdjęć, sporo archiwalnych, m. in. z Lagerfeldem www.geocities.com/annapiaggi/ konsekwentnie ekscentryczna Odpowiedz Link Zgłoś
kaa-ann-roo Anna Piaggi - kolorowy ptak 15.03.08, 23:54 Dyktatorka?! A komu ona dyktuje? A może duka? Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius1973 odjazdowa babcia! 15.03.08, 23:55 hehe pierwszy raz ja widze ale gratuluje pomyslu na zycie ;-) babcia trzyma sie dziarsko, caly czas energiczna i zapracowana. robi to co lubi i tak trzymac! w koncu o to w zyciu chodzi by miec pasje osobowosc ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Przeciez to nie sa zdjecia kobiety 16.03.08, 08:19 ================================== To jakis zdewocialy i zestarzaly do obrzydliwosci transwerstyta. Ta "ugly face" budzi odraze, a obwieszenie sie zwalem szmat wcale nie musi pobudzac refleksji estetycznych, wprost przeciwnie. I o czym my probojemy dyskutowac? To jest "quasi" gejowski swiat, i jesli sie komu podoba, to prosze bardzo. Ja zegnam, bo "wpadlem tu tylko na chwilke, i to przez pomylke". Odpowiedz Link Zgłoś
mt7 Naigrawanie się z nieszczęścia. 16.03.08, 11:38 Takich osób jest dość dużo. To nie jest etyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
jagerius Anna Piaggi - kolorowy ptak 20.03.08, 17:38 Też mi ikona mody.. Kobieta powinna powalać naturalnością i młodym wyglądem, a nie ubierając się jak na karnawał w Rio , przy okazji mając zmarszczki jak doliny na Księżycu.. To ja już wole nasze Polki z pięknych polskich miast i wsi ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Może jak Kaczyński - nie ma w pobliżu życzliwej os 20.03.08, 19:21 nie ma w pobliżu życzliwej osoby, która doradziłaby jej jak się ubrać, jak się lansować. Wydaje się jej prawdopodobnie, że nadal jest ikoną. Tak może było pół wieku temu ale teraz po prostu jest żałosna. Ale co nam do tego - to jej życie i jej sposób postrzegania świata. Gorzej z Kaczyńskimi - usiłują i mają wpływ na moje! Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszman Re: Może jak Kaczyński - nie ma w pobliżu życzliw 21.03.08, 00:21 Przecież,to facet. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 21.03.08, 08:49 wyrocznia mody ? ikona mody ? ikonami mody to sa Audrey Hepburn i Jacqueline Kennedy na wieki wiekow. Anna Piaggi to najwyzej ekscentryczny mody wybryk. swoja droga dziwne, ze to wlasnie w europejskich edycjach Vogue trafiaja sie takie kurioza, bo Clarine Roitfeld tez nic nie brakuje. Wintour, co by o niej nie pisac, przynajmniej wyglada normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: Anna Piaggi - kolorowy ptak 07.06.08, 10:23 Wybacz, ale nie jestem samicą. Odpowiedz Link Zgłoś