Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Safari style

    19.03.08, 12:13
    te wszystkie beze , piaski i brazy, przygaszone zielenie sa cudne, kroj safari
    moj ulubiony, ale czy brunetce ktora ma brazowe oczy i wlosy to pasuje?
    Jak myslicie , czy to kolorystyka raczej dla blondynek
    Obserwuj wątek
      • gorzka_kobieta Re: Safari style 19.03.08, 15:28
        myślę że nie ma znaczenia czy blondynka czy brunetka
        • sigrun Re: Safari style 20.03.08, 08:40
          Pasuje, a jakże :-) I nie tylko brunetkom, ale również szatynkom i rudym.
          Brunetki mogą np. bardziej eksperymentować z zieleniami niż z brązami typowymi
          dla stylu safari: khaki, zgaszona oliwka, zgniła zieleń. Wszelkie piaski, kremy
          i beże też wspaniale będą współgrały. Akcesoria drewniane są mile wdziane. Warto
          jednak pamiętać aby biżuteria typu kolczyki lub naszyjnik nie były zbyt ciemne
          (np. mahoń, heban), ponieważ za bardzo mogą zlewać się z kolorem włosów. Czarne
          oczy też można podkreślić oliwkowym kolorem, a tuż pod linią brwi złotym lub
          miedzianym brokatem.
          Ponadto brunetki mogą z powodzeniem dodać więcej elementów etnicznych (motywy
          afrykańskie, indyjskie, arabskie), które doskonale będą pasować do ciemnych
          włosów i oczu. Pozdrawiam :-)
      • koffetka Re: Safari style 20.03.08, 08:42
        Moim zdaniem jak najbarzdziej pasuje.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka