Dodaj do ulubionych

Na nowy tydzień

17.07.06, 09:54
Witam miłe Panie (wiadomo które) i gooru5!!!
Zacznijmy poniedziałek od miłej pogawędki
Obserwuj wątek
    • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 09:55
      gooru5 - jak grilik???
    • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 09:57
      ok, nic szczególnego, nie przyznali się kumple co do golenia torsów.
      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 09:59
        A konkurs był godny przyznania się?? To znaczy nagroda :))))
        Piesek grilował z Tobą??
        • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:02
          to nie był konkurs. lużne zapytanie, piesek oczywiście był ze mną, a jak u
          ciebie?
          • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:04
            Super, super. Koleżanka parapetówę robiła. Imprezowo było. Ale leciutko :))))
            Mial być konkurs żeby zachęcić kolegów do ujawnienia się :)))
            • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:10
              no tak, ale nie miałem tym razem nastroju.byłem zmęczony i łowiłem ryby.Spałem,
              czytałem i o to taki weekand.A ryb nie złowilem, niestety, co całkowicie
              przekonało mnie o marności mojej jako wędkarza, ale liczy się cisza.
              • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:15
                Ryby łowiłeś???
                Łowienie ryb bedzie mi się dozgonnie kojarzyć z moim Dziadkiem. Jeździł na ryby
                dużo i często, zawsze chyba przyjeżdżał z jakąś złowioną ofiarą :)))
                Skojarzenie to jest bardzo, bardzo pozytywne :)))
                I jeszcze na grzyby jeździł, przywoził całe mnóstwo i robił różne dobre
                rzeczy!!!
                • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:18
                  Chyba każdy facet łowi ryby.Grzyby, też lubię.Tylko nie znam się na nich.Więc,
                  dla swojego bezpieczeństwa wysyłam inne osoby po grzyby.
                  • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:27
                    No nie wiem czy każdy facet. Wśród moich znajomych to żaden. Kilku próbowała
                    coś gadać na ten temat i na gadaniu się skończyło. A mają chyba nawet w pracy
                    jakieś takie wędkarskie towarzystwo :)))
                    Im akutar bardziej chodzi o ideologię siedzenia w spokoju bez gderającej baby
                    niż efektywne moczenie kija.
                    Ale tak czy inaczej mało konsekwentni są.
                    • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:30
                      Wędkarstwo wł;aśnie na tym polega, na ciszy i spokoju.Siedzisz, nieefektownie
                      moczysz kij i sie rozlużniasz.Każdy ma jakieś swoje sposoby na relax.Im starszy
                      jesteś tym bardziej ci zależy na ciszy.A ty tak nie masz, jak lubisz spędzać
                      czas wolny?Apropo gdze reszta?
                      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:50
                        Obawiam się, że reszta po porostu pracuje...
                        Wakacja wakacjami (w sensie lato) a robotę trzeba odwalić.
                        Mój czas wolny? Kino chętnie lub książka, spacer również, znajomi bardzo
                        chcętnie. Teraz jest to niestety niezorganizowany czas bo powinnam robić coś
                        innego i celowo nic nie planuję. Ale nie da się pracować cały czas. Więc z
                        wielkimi wyrzutami sumienia udaję, że pracuję a w rezultacie leżę i nic nie
                        robię. Koszmar jakiś.
                        • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 10:57
                          Już miałaś urlop?
                          • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:00
                            Nie nie miałam. Nie wiem kiedy będę miała. Ehhh, cóż zrobić. Czasem tak bywa.
                            A twój urlop zaplanowany?? Czy już po??
                            • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:02
                              Mój urlop. to jest sprawa abstrackcyjna.Nie byłem na urlopie od 5 lat.No może
                              jeden tydzień miałem dwa lata temu na urwanie się z Polski.Niestety.Przekładam,
                              przekładam i tak to wygląda.
                              • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:07
                                Ależ to jest niezdrowe!!! Normalni ludzie nie moga pracowac bez przerwy tyle
                                czasu!!! nawet mój szef, który jest strasznym pracoholikiem, idzie zawsze na
                                dwa tygodnie urlopu.
                                Ja rozumiem, praca, ważna praca, ale odpoczac trzeba.
                                Nie rozumiem tego!!!
                                • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:14
                                  Zgadzam się, owszem zdrowe to nie jest,ale nic nie mogę na to poradzić.Taki już
                                  mam napęd.Ale już zaczynam się zastanawiać , czy nie zrobić przerwy w tym
                                  roku.Ja na szczęście mam taką pracę, dzięki której wyjeżdżam na służbowe
                                  wyjazdy, więc mogę chyba ich uznać za urlop.
                                  • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:17
                                    Lepiej się zastanów.
                                    Dużo służbowo nie jeżdżę ale nie weim czy powiedziałabym, że takie wyjazdy mogę
                                    traktowac jak urlop. Zawsze tam coś trzeba zrobić i z pełnym odpoczynkiem ma to
                                    niewiele wspólnego. A po ostatnim takim wypadzie wróciłam zryta jak koń po
                                    westernie...
    • gata81 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:10
      Witam po weekendzie :)
      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:11
        No, witamy kolejną Koleżankę!!!
      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:12
        Właśnie rozmawiamy o urlopach, jak Twoje plany wakacyjne???
      • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:15
        dzień dobry
    • gata81 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:16
      Moje plany wakacyjne jeszcze daleko:( chyba dopiero wrzesień jak nie później.
      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:19
        Ale w ogóle bierzesz pod uwagę??? Czy też żyjesz tylko pracą??
        • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:27
          Właśnie przyglądam wycieczki
          • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:29
            I co ciekawego biura podrózy maja do zaoferowania???
            • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:30
              Portugalję, byłyście?
              • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:32
                Nie, ale chętnie pojedziemy.
                • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:35
                  Tak, pojedziecie?Dobra, rezerwuję!
                  • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:36
                    OK, to jedziemy!!! gooru5 i jego mały (ale za to bardzo atrakcyjny) haremik!!!
                    • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:43
                      Widziałem kiedyś w jednym z państ arabskich właśnie takiego gooru z haremikiem.
                      On był oczywiście arabem, a dziewczyny były słowiankami.Bardzo dobrze to
                      wyglądało.Knajpa, noc, Pan siedzi sobie na kanapie, obok niego dwie dziewczyny
                      przytulone, a trzecia tańczy i tak dziewczynki na zmianę, zawsze któraś
                      tańczyła. My z kumplami założyliśmy jego nieformalny fan club.
    • gata81 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:42
      Zgoda:) to na kiedy mam urlop brac:))))
      • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 11:45
        Poczekajcie, kochane, najpierw musimy ustalić która z was będzie tańczyć.I na
        jakich warunkach będzie funkcjonować nasz harem.Ja nie jestem dyktatorem, więc
        słucham propozycji.
        • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:11
          A masz coś wspólnego z arabem???
          • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:29
            Mam harem:)
            • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:33
              Mówisz o nas??? Jeżeli tak to jeszcze nie masz!!! Na razie są przymiarki w tym
              kierunku!!!
              Bo jezli masz już inny harem to my nie chcemy. Konkurencji nie lubimy.
              Czy to jest wsztsrko co masz z araba??
              • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:39
                Przecież napisałaś przed chwilą, że jesteście moim haremem?Więc uznałem to za
                prawdę, teraz się wycofujesz, tak?
                • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:46
                  Nie, napisałam, że pojedziesz Ty i Twój haremik. A teraz pracujemy nad tym aby
                  był haremik.
                  Nie wycofuję się, skązże!!!
                  Tańczyć mogę ja.
                  Czy któras jeszcze jest chętna, bo czasami zmiany potrzebuję. Nawet ja, chociaż
                  możliwości na parkiecie mam całkiem, całkiem (czasowo - wytzrymałościowe).
    • gata81 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:38
      tat tak zdecydowanie konkurencja odpada.
      A przepraszam was bardzo ze pisze tak z doskoku ale mam sporo pracy.Ale
      wszystko czytam:)) A tu i tak za godzinke służbowe wyjście mnie czeka.
      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:49
        Dobrze, ustaliłyśmy, żę nie chcemy konkurencji. Ja jeszcze mam jeden posutlat.
        Najchętniej nie dopuściłabym już żadnej nowej (wyjątkiem może być eunika, która
        się dzisiaj nie udziela). A jeżeli zajdzie taka konieczność (ale bardzo, bardzo
        uzasadniona) to MY robmy selekcję, OKi???
      • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:51
        No nie, to ja jeszcze muszę pracować, abyście się zgodziły zostać moim haremem?
        • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 12:54
          No a co Ty myślisz??? Tak łatwo bys wszystko chciał mieć??? Kilka lasek na
          zawołanie bez żadnego wysiłku??? No proszę!!!
          I jeszcze o każdą musisz dbać bo inaczej odejdzie.
          Ładnie, czego to ja się dowiaduję...
          • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:01
            Zaczeło się,i co ja moogę tu zrobić.Jak ja o was mam dbać w sieci?
            Nawet nie wiem jak wyglądacie, więc nie mogę nawet komplementami rzucać.
            • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:02
              Musisz się POSTARAĆ!!!!
              • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:06
                O Boże, kreatywne myślenie mówisz?!
                Ok, tylko co ze mną, a jak ja odejdę, przecież jestem znaleziskiem, a czy wy
                będziecie się starać?
                • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:11
                  Znalezisko brzmi prawie jak wykopalina... Świedcy o czymś strasznie starym.
                  Ehhhh...
                  Odejdziesz??? Już teraz zakładasz, że odejdziesz???
                  • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:14
                    Moja droga, ja rozumiem, ze technika pytanie na pytanie jest skuteczną formą
                    obrony przed odpowiedzią, więc proszę odpowiedzieć najpierw na moje pytanie, a
                    potem zadawać swoje.
                    • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:21
                      Oooo, bunt jakiś obserwuję!!!
                      Wiesz, skoro Ty chcesz mieć harem to Ty musisz się starać. Bo dla kobiety bycie
                      w haremie to mimo wszystko średnia przyjemność. Więc ta małą niedogodność nie
                      bycia jedyną, facet musi nadrobić wytężonymi staraniam.
                      Odpowiedziałam!!!
                      Teraz czekam na odpowiedź na moje pytanie!!!
                      • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:26
                        Wytężone starania?Ok!A jakie było twoje pytanie, dlaczego zakładam, ze odejdę -
                        no pojedziemy do Portugalii naprzykład, albo zupełnie mnie olejecie, i tylko
                        nie pisz,że to będzie moja wina!
                        • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:30
                          Odejdziesz??? Już teraz zakładasz, że odejdziesz???
                          - to było moje pytanie.
                          Nie odpowiedziałeś na nie. Jedziemy do Portugalii i co???
                          Czemu mamy ie olać???
                          Widzę, że Ty bardzo pesymistyczne scenariusze zakładasz!!!
                          Trochę pozytywnego myślenia Kolego!!!
                          • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:37
                            Jak dużo pytań ty mi zadajesz, zlituj sie, ja tu siedzę nad bardzo poważnymi
                            papierami, a ty sięczepiasz słówek.Wcale nie zakładam pesymistycznego
                            scenariusza, a bynajmniej nie ja, to przecież ty pierwsza napisałaś, ze jeżeli
                            nie będę o Was dbać to odejdziecie,więc to ty zakładasz scenariusz w którym
                            wszystko jest na czarno.Ja tylko się bronię, pytając a czy Wy będziecie o mnie
                            dbać, i na to pytanie odpowiedzi nie dostałem, póki co!
                            • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:40
                              Prawie poczulam się zaatakowana!!!
                              Zadaję dużo ptań bo tak mam, bo zawsze zadaję i nie widzę powodu aby teraz
                              miało być inaczej!!
                              Wiedz, że również siedzę nad bardzo ważnym i poważnym papierem!!!
                              OK, będziemy o Ciebie dbać, będziemy. Chyba, że będziesz dla nas niemiły. To
                              odpłacimy się pięknym za nadobne!!!
                              • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:47
                                A cóż to za papier?
                                • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:50
                                  Oooo, zmieniamy temat!!!
                                  Co to za papier to Ci mogę na priva napisać bo nie będę moim papierem po forum
                                  wycierać.
                                  • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:52
                                    No napisz, jestem ciekawy!
                                    • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:54
                                      Mail gazetowy czy jak??
                                      • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 13:56
                                        no tak, gazetowy.
                                        • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 14:02
                                          Nie wiem czy mi się wysłało, bo coś poczta odmawia współpracy...
                                          • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 14:17
                                            A dlaczego o tym nie możesz napisać na forum?
                                            Ja mam różne tam papiery prawne.
                                            • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 14:24
                                              Bo nie chcę. OKi, wiem, na zasadzie "nie, bo nie" ale chyba nic się nie stanie,
                                              prawda???
                                              Można mieć czasem taki kaprys :)))
                                            • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 14:29
                                              Ale, ale, papiery nie były tematem wiodacym naszej rozmowy tylko wakacje w
                                              Portugali!!!
                                              Jakieś szcegóły mógłbyś podrzucić???
                                              • gooru5 ok 17.07.06, 14:49
                                                Nie znam szczegółów jeszcze.Jedyny szczegół ile was mam zabierać, czy tylko
                                                Ciebie?
                                              • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 14:51
                                                No i co?
                                                • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 14:56
                                                  No i czekamy na odpowiedzi reszty!!!
                                                  Coś mi internet odmawia posłuszeństwa.
                                                  Ale jakieś szczegóły muszą być!!!
                                                  • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 15:08
                                                    No pięknie będzie, przecież wiadomo.Woda, plaża, club i tańczące kobiety wokół
                                                    mnie.
                                                  • mala_mee Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 15:11
                                                    Plaża, morze, dupeczki - jak mawiają moi koledzy :)))
                                                    Do jutra!!
                                                  • gooru5 Re: Na nowy tydzień 17.07.06, 15:08
                                                    muszę spływać, do jutra, całuje
    • gooru5 Re: Na nowy tydzień 18.07.06, 10:35
      Hello!
      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 18.07.06, 10:54
        Hej, ja dzisiaj będę troche później. Teraz mam chwilę przerwy ale muszę
        popracować innym sprzętem nić komuterem... Może teraz inne koleżanki dotrzymają
        Ci towarzystwa :)))
      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 18.07.06, 16:13
        Ja niestety dopiero skończyłam robotę niekomputerową...
    • kira30 Re: Na nowy tydzień 19.07.06, 10:05
      Dziewczyny, co to jest za facet, ten gooru5?Fajny, czy nie?
      • mala_mee Re: Na nowy tydzień 19.07.06, 10:07
        Badamy. Mówi, że fajny ale my jesteśmy ostożne :)))
    • mala_mee Re: Na nowy tydzień 19.07.06, 10:06
      Hej, a jak dzisiaj z wolnym czasem???
      • kira30 Re: Na nowy tydzień 19.07.06, 10:09
        No to ja też go będę badać! Pozwolicie?
        • mala_mee Re: Na nowy tydzień 19.07.06, 10:11
          Na badanie pozwalamy. Na wyjazd jeszcze nie.
          • kira30 Re: Na nowy tydzień 19.07.06, 10:15
            Ale gdie on jest?Ten gooru5
            • mala_mee Re: Na nowy tydzień 19.07.06, 10:25
              No właśnie nie wiem.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka