Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    08.09.08, 18:14
    tiny.pl/8cj4

    Chce mi sie nowej torebki, za malo mam:)
    Obserwuj wątek
      • greentea2 Re: Ladna? 08.09.08, 18:15
        Link sie nie udal, chodzi mi o te 4x4 w kolorze tan, 23 od poczatku.
      • sankanda Re: Ladna? 08.09.08, 18:20
        klasyczna jak diabli. osobiscie bym jej nie kupila, bo nie przepadam
        za twarda skora, ale jesli chodzi o jakosc, to jest to torba na cale
        zycie :)
        • greentea2 Re: Ladna? 08.09.08, 18:21
          Skora jest bardzo miekka, dzis ja ogladalam.
          • sankanda Re: Ladna? 08.09.08, 18:26
            oufff, jak dla mnie to ona miekka nie jest ;) ladne sa torebki z
            linii vintage, ale mniej uniwersalne. szmaciaki jednosezonowe sa
            fajne, ale maja zawsze ten sam ksztalt. longchaps zdecydowanie mi
            sie przejadl ;):)
        • greentea2 Re: Ladna? 08.09.08, 18:22
          A tak a propos bardzo fajne sa te szmaciaki z limitowanej kolekcji, na
          pewno jedna sobie kupie chociaz mam juz kilka, ale bardzo je lubie.
      • abigail83 Re: Ladna? 08.09.08, 18:23
        Legende ładniejsza :)
        • greentea2 Re: Ladna? 08.09.08, 18:23
          Ale legende sa ciezsze.
      • ensoleillement Re: Ladna? 08.09.08, 18:26
        Bardzo ładna, ale inne też niezłe, pewnie miałabym problem z wyborem:)
      • mili_vanili ładna 08.09.08, 20:42
        longchamp.com/_img/new/1791789403_0.jpg
        • karmelek4 Re: ładna 08.09.08, 20:48
          B. ładna, ale jeszcze ładniejsza ta z numerem 22 .
        • umaa Re: ładna 08.09.08, 20:55
          fajna , lubie takie torby, mialam zamiar odwiedzic ich sklep podczas
          wakacji we Francji ale nie starczylo mi czasu, za miesiac wybieram
          sie ponownie, moze tym razem sie uda
      • eej Re: Ladna? 08.09.08, 21:19
        ladna, choc kolor troche nudnawy.
        • sabriel Re: Ladna? 08.09.08, 21:30
          Mnie się z kolej Roseau podoba(pierwsza jasna i czwarta szara).
          • gabrielafrancuz Re: Ladna? 08.09.08, 21:33
            Swietna jest.
      • julaa Re: Ladna? 10.09.08, 12:15
        PIĘKNA :) właśnie takiej szukam od pewnego czasu. Klasyka i piękny kolor. Możesz zdradzić ile kosztowała?
        • greentea2 Re: Ladna? 10.09.08, 12:19
          Moge, 340e.
          • julaa Re: Ladna? 10.09.08, 12:22
            dzięki :)
            • polla4 Re: Ladna? 10.09.08, 21:54
              Podoba mi się

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka