greentea2 08.09.08, 18:14 tiny.pl/8cj4 Chce mi sie nowej torebki, za malo mam:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
greentea2 Re: Ladna? 08.09.08, 18:15 Link sie nie udal, chodzi mi o te 4x4 w kolorze tan, 23 od poczatku. Odpowiedz Link Zgłoś
sankanda Re: Ladna? 08.09.08, 18:20 klasyczna jak diabli. osobiscie bym jej nie kupila, bo nie przepadam za twarda skora, ale jesli chodzi o jakosc, to jest to torba na cale zycie :) Odpowiedz Link Zgłoś
greentea2 Re: Ladna? 08.09.08, 18:21 Skora jest bardzo miekka, dzis ja ogladalam. Odpowiedz Link Zgłoś
sankanda Re: Ladna? 08.09.08, 18:26 oufff, jak dla mnie to ona miekka nie jest ;) ladne sa torebki z linii vintage, ale mniej uniwersalne. szmaciaki jednosezonowe sa fajne, ale maja zawsze ten sam ksztalt. longchaps zdecydowanie mi sie przejadl ;):) Odpowiedz Link Zgłoś
greentea2 Re: Ladna? 08.09.08, 18:22 A tak a propos bardzo fajne sa te szmaciaki z limitowanej kolekcji, na pewno jedna sobie kupie chociaz mam juz kilka, ale bardzo je lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
ensoleillement Re: Ladna? 08.09.08, 18:26 Bardzo ładna, ale inne też niezłe, pewnie miałabym problem z wyborem:) Odpowiedz Link Zgłoś
karmelek4 Re: ładna 08.09.08, 20:48 B. ładna, ale jeszcze ładniejsza ta z numerem 22 . Odpowiedz Link Zgłoś
umaa Re: ładna 08.09.08, 20:55 fajna , lubie takie torby, mialam zamiar odwiedzic ich sklep podczas wakacji we Francji ale nie starczylo mi czasu, za miesiac wybieram sie ponownie, moze tym razem sie uda Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: Ladna? 08.09.08, 21:30 Mnie się z kolej Roseau podoba(pierwsza jasna i czwarta szara). Odpowiedz Link Zgłoś
julaa Re: Ladna? 10.09.08, 12:15 PIĘKNA :) właśnie takiej szukam od pewnego czasu. Klasyka i piękny kolor. Możesz zdradzić ile kosztowała? Odpowiedz Link Zgłoś