Dodaj do ulubionych

O moderacji

IP: *.acn.waw.pl 09.01.07, 21:42
Jak to ma wygladac ,zeby bylo prawidlowo?
Czy nalzey usuwac caly watek w momencie,kiedy dyskusja rozwija sie w
niewlasciwym kierunku,czy usuwac tylko te wpisy,ktore powoduja dryf w
niewlasciwym kierunku
Bo jesli to pierwsze rozwiazanie jest zalecane,ze tak powiem,odgornie, to
proponuje jednak zmiane nazwy tego forum z "O moderacji",na "O cenzurze"


bedzie blizej prawdy
a chyba taki ideal przyswieca wlascicielom tego portalu...
Obserwuj wątek
    • b.pascal Re: O moderacji 09.01.07, 22:03
      Gość portalu: kixx napisał(a):

      > Jak to ma wygladac ,zeby bylo prawidlowo?
      > Czy nalzey usuwac caly watek w momencie,kiedy dyskusja rozwija sie w
      > niewlasciwym kierunku,czy usuwac tylko te wpisy,ktore powoduja dryf w
      > niewlasciwym kierunku

      Ani jedno, ani drugie. Należy usunąć cały watek, jeśli od razu jest nie na
      temat. Ewentualne późniejsze "dryfy" są praktycznie nie do uniknięcia i o ile
      nie są przykładem pyskówek, personalnych wycieczek, czy prywatnych pogaduszek
      bratnich duszek, należy je oszczędzać. ;)
      • ritzy Re: O moderacji 09.01.07, 22:22
        Moderacja zostala wynaleziona po to, aby zakompleksione w realu typy mogly sie
        powyżywac w wirtualu, odgrywajac role policjantow. Anonimowo, oczywiscie.
        • Gość: kixx Re: O moderacji IP: *.acn.waw.pl 09.01.07, 23:12
          aha
          czy tu na portalu jest jakies miejsce,w ktorym admini moga sie doksztalcac?
          z checia wyslalbym jednego na taki kurs
          • ritzy Doksztalcac? 09.01.07, 23:27
            Obrazasz adminow. Admini wszystko wiedza. To my, uzytkownicy, musimy sie
            doksztalcic, aby sprawiac adminom mniej klopotow i przynosic im radosc i
            zadowolenie naszym poziomem i zachowaniem. Jesli bedziemy sie starali, to moze
            niektorych z nas kiedys publicznie pochwala. Albo mianuja swoimi pomocnikami...
            • kazuyoshi78 Re: Doksztalcac? 10.01.07, 20:52
              To może zaczniemy układać hymny pochwalne na cześć adminów? Za szczególnie
              czołobitny i wiernopoddańczy hymn autor dostanie niebieskiego ptaka :)
              • ritzy Bez melodii 10.01.07, 22:46
                Predzej cale zycie mi minie
                Niźli osiagne Twoj poziom, adminie
                Predzej iglica Palacu sie skrzywi
                Nim bede madry jak, powiedzmy, Giwi
                Predzej Simonowi ptak zacznie nawalac
                Niźli sie zblize do IQ pascala
                etc
                • Gość: marcin-milcjant Re: Bez melodii IP: *.range86-137.btcentralplus.com 10.01.07, 22:50
                  swietne! gratulacje!
        • evita_duarte LOL kto mowi o zakompleksieniu. 10.01.07, 00:00
          ritzy napisał:

          > Moderacja zostala wynaleziona po to, aby zakompleksione w realu typy mogly
          sie
          > powyżywac w wirtualu, odgrywajac role policjantow. Anonimowo, oczywiscie.


          i to calkiem anonimowo. Nawet niezalogowany.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka