Gość: kixx
IP: *.acn.waw.pl
09.01.07, 21:42
Jak to ma wygladac ,zeby bylo prawidlowo?
Czy nalzey usuwac caly watek w momencie,kiedy dyskusja rozwija sie w
niewlasciwym kierunku,czy usuwac tylko te wpisy,ktore powoduja dryf w
niewlasciwym kierunku
Bo jesli to pierwsze rozwiazanie jest zalecane,ze tak powiem,odgornie, to
proponuje jednak zmiane nazwy tego forum z "O moderacji",na "O cenzurze"
bedzie blizej prawdy
a chyba taki ideal przyswieca wlascicielom tego portalu...