Gość: waldek IP: *.31h.radomsko.pilicka.pl 19.01.07, 16:50 dziele aktualnie dzialke rolna na mniejsze gmina nie zbudowala wodociagu ani drogi czy pobierze oplate za sam podzial dzialki rolnej 6000 na 2 razy 3000 rolnej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: antek Re: oplata adiacencka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 19:00 opłatę adiacencką gmina pobiera wtedy gdy na skutek dokonanego podziału wzrosła wartość działki, czy tak jest w twoim przypadku ? Jesli jest to grunt rolny to można twierdzić coś odwrotnego, że wartośc maleje bo dla rolniczego wykorzystania nadmierne rozdrobnienie nie jest korzystne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czuszka Re: oplata adiacencka IP: *.lanet.net.pl 03.02.07, 22:18 a przede wszystkim musi być uchwala rady gminy o pobieraniu opłaty adiacenckiej w przypadku podziału działek. Odpowiedz Link Zgłoś