Dodaj do ulubionych

oplata adiacencka

IP: *.31h.radomsko.pilicka.pl 19.01.07, 16:50
dziele aktualnie dzialke rolna na mniejsze gmina nie zbudowala wodociagu ani
drogi czy pobierze oplate za sam podzial dzialki rolnej 6000 na 2 razy 3000 rolnej
Obserwuj wątek
    • Gość: antek Re: oplata adiacencka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 19:00
      opłatę adiacencką gmina pobiera wtedy gdy na skutek dokonanego podziału wzrosła
      wartość działki, czy tak jest w twoim przypadku ?
      Jesli jest to grunt rolny to można twierdzić coś odwrotnego, że wartośc maleje
      bo dla rolniczego wykorzystania nadmierne rozdrobnienie nie jest korzystne.
      • Gość: czuszka Re: oplata adiacencka IP: *.lanet.net.pl 03.02.07, 22:18
        a przede wszystkim musi być uchwala rady gminy o pobieraniu opłaty adiacenckiej
        w przypadku podziału działek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka