10.06.22, 14:10
SBU zlikwidowalo szajke dxialajaca na granicy,
ktora pobierala oplaty od mezczyzn
wieku poborowym (18-60 ?) Oplata wynosila od 3- 5 tys dolarow, ktorzy uciekali z Ukrainy zamiast ginac na froncie. W ten sposob ucieklo z Ukrainy 432 000 chlopa. Taka jest ukrainska korupcja, walecznosc, bohaterstwo.
Moj lekarz, mowil mi , ze bogaci ukraincy uciekaja mercedesami przez Moldawie do Bulgarii, a biedne staruszki z tobolkiem na plecach, pieszo. Nie chcialo mi sie wierzyc.
Jego rodzina nadal mieszka w Odessie, Moskwie, Rostowie I Moldawii.
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Re: Afera 10.06.22, 14:24
      senioryta13 napisał:

> SBU zlikwidowalo szajke dxialajaca na granicy,
      > ktora pobierala oplaty od mezczyzn
      > wieku poborowym (18-60 ?) Oplata wynosila od 3- 5 tys dolarow, ktorzy uciekali
      > z Ukrainy zamiast ginac na froncie. W ten sposob ucieklo z Ukrainy 432 000 ch
      > lopa. Taka jest ukrainska korupcja, walecznosc, bohaterstwo.
      > Moj lekarz,

A od czego ten lekarz ?

mowil mi , ze bogaci ukraincy uciekaja mercedesami przez Moldawie d
      > o Bulgarii, a biedne staruszki z tobolkiem na plecach, pieszo. Nie chcialo mi s
      > ie wierzyc.
      > Jego rodzina nadal mieszka w Odessie, Moskwie, Rostowie I Moldawii.
      >
      >
      >
      • senioryta13 Re: Afera 11.06.22, 14:41
        pigeon_shit_dust napisał:
        > A od czego ten lekarz ?

Ogolny.
        Dodam, ze jego ciotka mowi, ze wszyscy Ukraincy to nazisci, a wujek mowi, ze najlepiej boloby aby Ukraina przestala istniec , Polska niech wezmie swoje ziemie, Rosja wschodnia czesc, a Rumunia poludniowa.
        Zaskoczyl mnie, ale niech kazdy mysli co chce.
      • pigeon_shit_dust Re: Afera 10.06.22, 16:38
        lastboyscout napisał:

> Zawsze tak bylo w czasie wojen.
        >
        >
        > Przytaczalem kiedys ten film (zwrocic szczegolna uwage po 6 minucie: KADILAK JE
        > STES TAM ?) , porusza te ukrywane normalnie kwestie.
        >

Dobra, moge kupic twoja chate z 290 000 , niech juz bedzie.
        • lastboyscout Re: Afera 10.06.22, 17:14
          Za skromne moje skromne progi kmiota jak ja jak na twoje panskie nogi wink
          Takie panisko jak Kadilak potrzebuje palacu ! smile

Na mojej wsi tez nie potrzebujemy takich awanturujacych sie pierdzieli jak ty a raczej jakies ...
          .... kragle, rozrywkowe cialka mlodych dzid dla uciechy dziadzi Krzycha !
          Ale kierunkowo dobrze kombinujesz: jakas mila wioska blisko ladnego miasta zawsze ma sens.

Jezeli kryzys nie wywieje wiecej asfaltu na poludnie to beda lepsze miejsce do zycia niz Nowy Jork sad
    • senioryta13 Re: Afera 12.06.22, 12:45
      senioryta13 napisał:

> SBU zlikwidowalo szajke dxialajaca na granicy,
      > ktora pobierala oplaty od mezczyzn
      > wieku poborowym (18-60 ?) Oplata wynosila od 3- 5 tys dolarow, ktorzy uciekali
      > z Ukrainy zamiast ginac na froncie. W ten sposob ucieklo z Ukrainy 432 000 ch
      > lopa. Taka jest ukrainska korupcja, walecznosc, bohaterstwo.
      > Moj lekarz, mowil mi , ze bogaci ukraincy uciekaja mercedesami przez Moldawie d
      > o Bulgarii, a biedne staruszki z tobolkiem na plecach, pieszo. Nie chcialo mi s
      > ie wierzyc.
      > Jego rodzina nadal mieszka w Odessie, Moskwie, Rostowie I Moldawii.

General SBU, nominowany przez Zelenskiego, zostal zlapany na granicy kilka godzin przed atakiem Rosji. Przemycal duza ilosc pieniedzy i 2 szmaragdy. Zostal posadzony o zdrade, oczywiscie pozegnal sie z tytulem.
      Sprytnym generalem byl niejaki Andrij Naumow.
      • mateusz572 Re: Afera 12.06.22, 12:59
        senioryta13 napisał:

> senioryta13 napisał:
        >
        > > SBU zlikwidowalo szajke dxialajaca na granicy,
        > > ktora pobierala oplaty od mezczyzn
        > > wieku poborowym (18-60 ?) Oplata wynosila od 3- 5 tys dolarow, ktorzy uc
        > iekali
        > > z Ukrainy zamiast ginac na froncie. W ten sposob ucieklo z Ukrainy 432 0
        > 00 ch
        > > lopa. Taka jest ukrainska korupcja, walecznosc, bohaterstwo.
        > > Moj lekarz, mowil mi , ze bogaci ukraincy uciekaja mercedesami przez Mold
        > awie d
        > > o Bulgarii, a biedne staruszki z tobolkiem na plecach, pieszo. Nie chcial
        > o mi s
        > > ie wierzyc.
        > > Jego rodzina nadal mieszka w Odessie, Moskwie, Rostowie I Moldawii.
        >
        >
        > General SBU, nominowany przez Zelenskiego, zostal zlapany na granicy kilka godz
        > in przed atakiem Rosji. Przemycal duza ilosc pieniedzy i 2 szmaragdy. Zostal po
        > sadzony o zdrade, oczywiscie pozegnal sie z tytulem.
        > Sprytnym generalem byl niejaki Andrij Naumow.

No i co w tym dziwnego ? Takimi prawami rządzi się każda wojna. Zawsze znajdą się zdrajcy i kombinatorzy, którzy zbijają fortuny na wojnie.
        Z ruskiej strony jest podobnie, ale w dużo większej skali, bo i pieniądz olbrzymi. Na ruskiej armii powstały bajeczne fortuny.
        Gdzieś tam napisałaś, że Ukraińcy bronili Mariupola strzelając z cywilnych bloków. Jak ty sobie wyobrażasz obronę miasta ?
        Jeżeli jesteś Polką to przecież znasz historię powstania warszawskiego.
        No chyba, że jesteś Rosjanką znającą język polski.
        • senioryta13 Re: Afera 14.06.22, 16:38
          mateusz572 napisał:

> >senioryta13 napisał:
          > > General SBU, nominowany przez >>Zelenskiego, zostal zlapany na granicy kilka
          > > godzin przed atakiem Rosji.

> No i co w tym dziwnego ? Takimi prawami rządzi się każda wojna. Zawsze znajdą s
          > ię zdrajcy i kombinatorzy,

Co w tym dziwnego ? Koles Zelenskiego, wyjechal zanim rozpoczela sie wojna. Wywozil prawie milion w dolarach i EU. Skad gowniarz w rzadzie Zelenskiego mial taka kwote? Ano z korupcji z jakiej slynela przeciez Ukraina.
          Zelenski ze swoimi firmami zrobil to samo.

>Jak ty sobie wyobrażasz obronę miasta ?
          > Jeżeli jesteś Polką to przecież znasz historię powstania warszawsk

Slyszalam, ze zolnierze nie moga korzystac z obiektow cywilnych.
          • mateusz572 Re: Afera 15.06.22, 21:37
            No fakt, w Rosji i innych kraikach będących spadkobiercami byłego ZSRR nie ma korupcji, jest tylko na Ukrainie.
            A z tymi obiektami cywilnymi to po prostu ośmieszasz się.
            • senioryta13 Re: Afera 16.06.22, 05:55
              mateusz572 napisał:
              > No fakt, w Rosji i innych kraikach będących spadkobiercami byłego ZSRR nie ma
              > korupcji, jest tylko na Ukrainie.

ale interesuje nas Ukraina, do ktorej plyna obecnie biliony dolarow z calego swiata.

> A z tymi obiektami cywilnymi to po prostu ośmieszasz się.

acha, znaczy sie, ze zolnierze chcac zmylic wroga , moga sobie zrobic strzelnice w szpitalu, przedszkolu czy szkole. Twoje rozumowanie , wlasnie do tego sprowadzilo sie .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka