Dodaj do ulubionych

Anemia? Ratunku!

02.08.04, 06:45
Czy moje 7,5 miesięczne dziecko ma anemię? W badaniu poziomu Zelaza wyszło 28
jednostek, jada niechętnie pokarm stały - złości się na widok łyżeczki czy
szklanki (butelki nie uznaje), nienawidzi wszelkich zupek, preferuje jedynie
pokarm stały taki, który samo trzyma sobie w rączce. Nie chce również pić nic
prócz piersi, ale też nie zawsze. Jedynie w nocy regularnie budzi się 3 - 4
razy na cyca. Jestem przerażona. Czy winowajcą jest to nieszczęsne żelazo,
czy może rosnące ząbki (ma już dwa)? Co robić? Gdy czytam co piszą inne
zatroskane mamy na temat co je ich pociecha i tu zaczyna się wyliczanka.....
a na koniec pytanie: czy moje dziecko nie je za mało to coś się we mnie
skręca. Proszę o radę.Czy mam "zaufać" dziecku, choć to jakby wbrew logice i
dawać kotleta schabowego w rączkę, kromę chleba (choć nie wolno, bo to gluten
i może się zakrztusić) albo kawałek pomidora (uczula).Ratuuuuuuuuunku smile
Obserwuj wątek
    • krystyna.piskorz Re: Anemia? Ratunku! 02.08.04, 12:37
      Odpowiedziałam Pani w post 342. Dodam jeszcze żeby zachowac spokój i nie
      zmuszac dziecka do nadmiernego jedzenia. Gdyby miała pani wątpliwości to prosze
      pytać, ale proszę przeczytac poprzednią odpowiedź. Cierpliwości zycze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka