Gość: Maciek
IP: *.tnt7.montreal.qb.da.uu.net
19.02.02, 03:38
Mamy na tym forum tylu studentow. I to wlasnie oni ( niekoniecznie ci nasi :))) sa
najczesciej autorami graffiti, ktore widzimy na murach, w toaletach, w wagonach metra,
lawkach parkowych, pomnikach. Sa graffiti ktore oburzaja, inne smiesza, jeszcze inne
doprowadzaja do lez. Sa krotkie jesli chodzi o forme, ale maja zazwyczaj przeogromny
ladunek emocjonalny. Zachecam studenterie ( i nie tylko ) do podzielenia sie z nami swoja
tworczoscia lub by zacytowali nam to co jest dzielem innych, ale wywalo wrazenie.
Jesli chodzi o mnie, to z moich czasow studiowania na McGill'u do dzis pozostalo mi w
pamieci nastepujace wstrzasajace graffiti dostrzezone na bialych kafelkach
uniwersyteckiej toalety:
" - one can take the nigro out of the jungle;
- but one can never take the jungle out of the nigro ! "