anonimowa40 07.08.12, 11:31 Kondolencje dla Rodziny którą znam osobiscie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nightraider do wan IP: *.class147.petrotel.pl 07.08.12, 14:03 > a może ten człowiek zasłabł, wpadł w poślizg, itp.....Na miejscu rodziny ofiary > , za ten powyższy wpis podałbym cię półgłówku do sądu........... A jeżeli wypadek jednak był z winy kierującego bo jechał za szybko... to Ciebie powinno się odizolować... bo to swiadczyłoby, ze jako osoba jesteś również próżna jak i głupia... ale nie wyrokujmy teraz - poczekajmy na opinię biegłych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzina Re: Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami IP: 80.50.134.* 07.08.12, 19:22 Dziękujemy za kondolencje + P.S. tylko debil pisze o osobie, która już nie żyje w taki sposób!!! To był wypadek, a Ty DEBILU, nie masz pojęcia jak my się teraz czujmy:(:( Odpowiedz Link Zgłoś
katolak Re: Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami 08.08.12, 01:34 nie, to nie był wypadek - to była, co autor napisał, sytuacja do przewidzenia; to nie wypadek, tylko selekcja naturalna - na szczęście z naprzeciwka nie jechała np. 4 osobowa rodzina na wakacje; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami IP: *.plock.mm.pl 07.08.12, 21:32 kondolencje dla rodziny ciocia i braciaki 3majcie sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: km Re: Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami IP: *.proxnetwork.com 08.08.12, 10:34 pisze w artykule czemu zginął, katolak czytała ale nie wszyscy Odpowiedz Link Zgłoś