Dodaj do ulubionych

Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami

07.08.12, 11:31
Kondolencje dla Rodziny którą znam osobiscie
Obserwuj wątek
    • Gość: nightraider do wan IP: *.class147.petrotel.pl 07.08.12, 14:03
      > a może ten człowiek zasłabł, wpadł w poślizg, itp.....Na miejscu rodziny ofiary
      > , za ten powyższy wpis podałbym cię półgłówku do sądu...........

      A jeżeli wypadek jednak był z winy kierującego bo jechał za szybko... to Ciebie powinno się odizolować... bo to swiadczyłoby, ze jako osoba jesteś również próżna jak i głupia...

      ale nie wyrokujmy teraz - poczekajmy na opinię biegłych
    • Gość: rodzina Re: Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami IP: 80.50.134.* 07.08.12, 19:22
      Dziękujemy za kondolencje +
      P.S. tylko debil pisze o osobie, która już nie żyje w taki sposób!!!
      To był wypadek, a Ty DEBILU, nie masz pojęcia jak my się teraz czujmy:(:(
      • katolak Re: Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami 08.08.12, 01:34
        nie, to nie był wypadek - to była, co autor napisał, sytuacja do przewidzenia;
        to nie wypadek, tylko selekcja naturalna - na szczęście z naprzeciwka nie jechała np. 4 osobowa rodzina na wakacje;
    • Gość: Lukasz Re: Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami IP: *.plock.mm.pl 07.08.12, 21:32
      kondolencje dla rodziny ciocia i braciaki 3majcie sie
      • Gość: km Re: Śmiertelny wypadek pod Staroźrebami IP: *.proxnetwork.com 08.08.12, 10:34
        pisze w artykule czemu zginął, katolak czytała ale nie wszyscy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka