Gość: spółdzielca
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.07.04, 18:46
Ciekawe ile jest klatek w blokach PSM? Ktoś nieźle zarobi. A my będziemy za
to płacić plus rachunki za prąd bo niektóre te lampki świecą się też w dzień.
Wystarczy że się zrobi ciemniej. Jak spółdzielnia nie ma co robić z
pieniedzmi to niech obniży opłaty zamiast urzadzać na nasz koszt fajerwerki.