Gość: eryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 23:04 dlaczego pozwalacie pluć na Polaków ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ich Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 04:09 to są takie rozmowy niedokończone komunistów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czterdziestolatek Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 10:09 Już jesteś spokojny, nie gryziesz dzisiaj? - to porozmawiajmy Audycja szkło kontaktowe jest z założenia satyrą polityczną i jako taka świetnie się sprawdza. Trzeba piętnować idiotyzmy naszych kacyków/polityków a jak zauważyłem program I i II znacznie spuściły z tonu a informacje niewygodne są przemilczane. Twoja reakcja na krytykę jest znamienna, taka sama jak całego PIS (nie chcę nikogo urazić, mogę się wypowiadac tylko o osobach publicznych). Mam wrażenie, że Kaczyński przyciągnął do siebie ludzi pełnych nienawiści i nietolerancji, tak jak niegdyś Ks. Jankowski. Wierzę, że część z nich otrząśnie się z tego koszmaru. Mam kilku kolegów, którzy byli gorącymi orędownikami sprawy PIS, obecnie zaobserwowałem lekkie dystansowanie się od tej prywaty i samouwielbienia polityków PIS. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rec Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 11:01 dzieki za kulturalną merytoryczną wypowiedź styl winien słuzyć za wzór dla wielu wypowiadających sie co do audycji mam uwage: satyra dotyczy w 99% rządu, koalicji,Koscioła, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tvwidz Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.c158.petrotel.pl 22.07.06, 11:18 99%? Tak! Taki miała cel ta audycja. Dotknąć choćby 99%. Ten jeden procent niech zostanie na "dobre wychowanie" i "etykietę". Reasumując jest dobrym wskażnikiem popularności, wentylem na złość, która krąży w krwi Polaków i, doprawdy, nikomu nie przynosi krzywdy ani szkody. Ps. Dlaczego jest "żydowska"? Nie kumam choć się staram, aż mi żyły na czole wyszły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 11:30 szkło sieje nienawiść, jątrzy, wypacza, ośmiesza a nie wysmiewa jest po to by poniżać wszystko co polskie, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.c244.petrotel.pl 22.07.06, 12:06 Gość portalu: artur napisał(a): > szkło sieje nienawiść, jątrzy, wypacza, ośmiesza a nie wysmiewa > jest po to by poniżać wszystko co polskie, A kto może z cała odpowiedzialnością powiedzieć, że wszystko co polskie, to najlepsze i napoważniejsze? Wiele jest śmieszności w tym "polskim zadęciu". Jak wszelkie inne nacje mamy swoje wady i głupoty. I problem z przyjmowaniem krytyki. Szkło kontaktowe natrząsa się z naszych przywar, z polityków i autorytetów. "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi", prawda? Taki ładunek satyry ma zmuszać do refleksji, nie jest zamierzony jako zamach na polskość. Duchowny, biskup Krasicki napisał "Monachomachię", w której ostro nabijał się z mnichów i rozpasanego trybu życiu duchownych. A przecież nie występował tym samym przeciwko naszej wierze i Kościołowi, tylko chciał naprawy obyczajów. Teraz w Polsce obyczaje znowu pilnie wymagają naprawy. Zamiast się oburzać, trochę pomyśl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 17:55 Gość portalu: artur napisał(a): > szkło sieje nienawiść, jątrzy, wypacza, ośmiesza a nie wysmiewa > jest po to by poniżać wszystko co polskie, TO nie oglądaj!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 13:15 A ja lubię szkło kontaktowe, to fajny program. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 13:31 o myśleniu nie ma mowy socjotechnia opanowana najdrobniejszą sprawe wyłapują i powiększają ją pod szkłem powiekszajacym milion razy i dotyczy to tylko PIS, na tym polega ze ten program jest obrzydliwy przeznaczony dla ludzi których jak im sie wydaje można nadal ogłupiać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czterdziestolatek Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 14:07 Ewo - śmiej się z tego Po co te nerwy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olewszczyk Re: Ewce IP: *.c157.petrotel.pl 22.07.06, 14:20 Jak masz czym to olej to. No, teraz! Olej! I nie bierz nic na serio. PiS nie PiS wszystkim sie dostaje. I dobrze. Za moje! Za twoje! Za nasze! Śmiej się. Acha, olałaś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PJZ Re: Ewce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 15:06 Droga Ewo nie oglądaj po prostu yego programu. Włącz sobie rozmowy niedokończone w TV Trwam, one są pełne spokoju i wolne od wszelakich insynuacji. A swoją drogą jak bardzo zwolennicy PiS wrażliwi są na żartowanie z polityków z tej partii. To jest bardzo ciawa przypadłość. Chyba nie chcieliby żeby za dowcipy polityczne szło się do więzienia jak w PRL. A może chcieliby??????? Jak słaba musi być władza, która boi się nawet żartu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 15:46 ty to nazywasz żartami? to są obelżywe rzeczy, poogladaj sobie szereg linków np.kaczorów, pis-u pomysl kto to robi i czemu ma to słuzyć, takie rzeczy kosztuja duze pieniądze a widziałes ile naprodukowali nt.Radia Maryja, to też sa zarty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PJZ Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 16:17 Z pewnoscią stoi za tym UKŁAD. Czy nie można żartować z Radia Maryja? Czmu nie oburzaliscie się jak nabijali się z SLD Millera i Belki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak na poważnie ło rety! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 18:31 czytam i zastanawiam się, czy ojciec dyrektor płaci wam za takie posty. 1. ideą programu jest przedstawianie wiadomości w sposób sarkastyczny - wszak autorzy do tego mają prawo 2. program nie opluwa kosciołarzymsko... tylko pokazuje zakłamanie ludzi, którzy na czarno ubrani idą do ludzi z miłościa na ustach i nożem w pięści 3. program drwi z pseudo-polityków, uzurpatorów, kwasi-działaczy, którym chodzi tylko o to,by dorwać się do koryta i napchać sobie kieszenie 4. pozytywów możnaby mnożyć... to chyba jedyny program a polskiej tv, gdzie jeszcze nie stracili resztek rozsądku i nie kadzą giertychom, leperom oraz drobiu wszelkiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
aldona55 Re: ło rety! 22.07.06, 23:49 Mnie się też bardzo podoba Szkło Kontaktowe. Naprawdę fajna satyrka polityczna. Niektórzy zauważają, że prowadzący program aż nadto kpią z polityków PiS, Samoobrony czy LPR-u. Rzeczywiście. To widać w proporcjach, dawkowaniu informacji o niektórych politykach. O PSL-owcach, PO-wcach czy SLD-owcach jest wszystkiego znacznie mniej, bo i mniej wpadek lub gaf można złapać u polityków w tych ugrupowaniach. Nie zauważacie tego? Wyglada więc na to, że wykazują większą dbałość o swój wizerunek medialny i są lepsi językowo, skoro nie mamy się z czego pośmiać. Oj ta nasza koalicja powinna być objeta swoistą giertychowską AMNESTIĄ, a niektórzy to powinni dostać RECYDYWĘ (odbiór świadectw ukończenia zawodówek). Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.kowalski Kacze idiotyzmy wyśmiewa ten program. 22.07.06, 23:56 I bardzo dobrze, bo uroda i poziom kaczystów odpowiada wdziękowi Bulgotka i jego bucików. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patriota Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 10:54 "szkło" razem z TVN24 i gazetą koszerną wkrótce odejdą do lamusa, na nic zda się pomoc syjonistycznych banków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czterdziestolatek Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 11:16 Kłania się Ks. Jankowski Powtarznie takich bzdur jak mantry nie świadczy o "pięknym umyśle" :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rec Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 11:26 rozumiem że ty dysponujesz "pięknym umysłem", no zobaczymy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frelek Re:piękny umysł IP: *.c153.petrotel.pl 23.07.06, 15:48 Oooo! Tak! Piękny umysł to ...otwarty umysł. Chłonny i dający się czytać jego właścicielowi. Umysł, który się ciągle daje uczyć i, który potrafi być godnym prezenterem swojej duszy. Piękny umysł, chciałbym taki mieć! I wam życzę tego samego. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czterdziestolatek Re:piękny umysł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 22:02 Piękny umysł, tak jak go rozumiem w polityce, to umusł męża stanu. Z przykrością stwierdzam, że jest to "gatunek" na wymarciu. Niestety, mój nie jest tak piękny jakbym sobie życzył. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dei-lumpenliberał żałosne moherowe ciemniaki nie oglądajcie szkła! IP: *.internet / *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.06, 22:03 Do wszystkich inżynierów Mamoniów spod znaku PiS, LPR, SRP i Rodziny Radia Maryja! Macie ponad 50 kanałów na kablówce tw trwam nadaje chyba 24 per 24 więc po jakiego ch... oglądacie coś co się wam nie podoba!? Do waszej dyspozycji ciągle pozostaje 49 programów! Nara Mmonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierzacy Re: żałosne moherowe ciemniaki nie oglądajcie szk IP: *.eranet.pl 23.07.06, 23:53 pewnie przelanczaja jak w tej syf tv leci mango lol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dei wogóle z tym "żydowskim" to przegiąłeś ch..u IP: *.internet / *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.06, 22:05 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cmok Re: wogóle z tym "żydowskim" to przegiąłeś ch..u IP: *.plock.mm.pl 23.07.06, 23:43 Nikt nie chce komiksów, wpadaja w szał , bo nie leci kasa. No to nibyhistoria a potem śladem Tyrmana, lansowanie na siłe lupekskultury cmoknonsensu. Odpowiedz Link Zgłoś