Dodaj do ulubionych

kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe #######

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 23:04
dlaczego pozwalacie pluć na Polaków ?
Obserwuj wątek
    • Gość: ich Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 04:09
      to są takie rozmowy niedokończone komunistów
    • Gość: Czterdziestolatek Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 10:09
      Już jesteś spokojny, nie gryziesz dzisiaj? - to porozmawiajmy
      Audycja szkło kontaktowe jest z założenia satyrą polityczną i jako taka
      świetnie się sprawdza.
      Trzeba piętnować idiotyzmy naszych kacyków/polityków a jak zauważyłem program I
      i II znacznie spuściły z tonu a informacje niewygodne są przemilczane.

      Twoja reakcja na krytykę jest znamienna, taka sama jak całego PIS (nie chcę
      nikogo urazić, mogę się wypowiadac tylko o osobach publicznych).
      Mam wrażenie, że Kaczyński przyciągnął do siebie ludzi pełnych nienawiści i
      nietolerancji, tak jak niegdyś Ks. Jankowski.
      Wierzę, że część z nich otrząśnie się z tego koszmaru.
      Mam kilku kolegów, którzy byli gorącymi orędownikami sprawy PIS, obecnie
      zaobserwowałem lekkie dystansowanie się od tej prywaty i samouwielbienia
      polityków PIS.
      Pozdrawiam
      • Gość: rec Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 11:01
        dzieki za kulturalną merytoryczną wypowiedź
        styl winien słuzyć za wzór dla wielu wypowiadających sie
        co do audycji mam uwage:
        satyra dotyczy w 99% rządu, koalicji,Koscioła,
        • Gość: tvwidz Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.c158.petrotel.pl 22.07.06, 11:18
          99%? Tak! Taki miała cel ta audycja. Dotknąć choćby 99%. Ten jeden procent
          niech zostanie na "dobre wychowanie" i "etykietę". Reasumując jest dobrym
          wskażnikiem popularności, wentylem na złość, która krąży w krwi Polaków i,
          doprawdy, nikomu nie przynosi krzywdy ani szkody.

          Ps. Dlaczego jest "żydowska"? Nie kumam choć się staram, aż mi żyły na czole
          wyszły.
          • Gość: artur Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 11:30
            szkło sieje nienawiść, jątrzy, wypacza, ośmiesza a nie wysmiewa
            jest po to by poniżać wszystko co polskie,
            • Gość: Anka Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.c244.petrotel.pl 22.07.06, 12:06
              Gość portalu: artur napisał(a):

              > szkło sieje nienawiść, jątrzy, wypacza, ośmiesza a nie wysmiewa
              > jest po to by poniżać wszystko co polskie,

              A kto może z cała odpowiedzialnością powiedzieć, że wszystko co polskie, to
              najlepsze i napoważniejsze? Wiele jest śmieszności w tym "polskim zadęciu". Jak
              wszelkie inne nacje mamy swoje wady i głupoty. I problem z przyjmowaniem
              krytyki. Szkło kontaktowe natrząsa się z naszych przywar, z polityków i
              autorytetów. "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi", prawda? Taki ładunek satyry
              ma zmuszać do refleksji, nie jest zamierzony jako zamach na polskość. Duchowny,
              biskup Krasicki napisał "Monachomachię", w której ostro nabijał się z mnichów i
              rozpasanego trybu życiu duchownych. A przecież nie występował tym samym
              przeciwko naszej wierze i Kościołowi, tylko chciał naprawy obyczajów. Teraz w
              Polsce obyczaje znowu pilnie wymagają naprawy. Zamiast się oburzać, trochę pomyśl.
            • Gość: ja Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 17:55
              Gość portalu: artur napisał(a):

              > szkło sieje nienawiść, jątrzy, wypacza, ośmiesza a nie wysmiewa
              > jest po to by poniżać wszystko co polskie,

              TO nie oglądaj!!
    • Gość: mm Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 13:15
      A ja lubię szkło kontaktowe, to fajny program.
    • Gość: ewa Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 13:31
      o myśleniu nie ma mowy
      socjotechnia opanowana
      najdrobniejszą sprawe wyłapują i powiększają ją pod szkłem powiekszajacym
      milion razy
      i dotyczy to tylko PIS, na tym polega ze ten program jest obrzydliwy
      przeznaczony dla ludzi których jak im sie wydaje można nadal ogłupiać
      • Gość: Czterdziestolatek Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 14:07
        Ewo - śmiej się z tego
        Po co te nerwy?
        • Gość: olewszczyk Re: Ewce IP: *.c157.petrotel.pl 22.07.06, 14:20
          Jak masz czym to olej to. No, teraz! Olej!
          I nie bierz nic na serio. PiS nie PiS wszystkim sie dostaje. I dobrze. Za moje!
          Za twoje! Za nasze! Śmiej się.
          Acha, olałaś?
          • Gość: PJZ Re: Ewce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 15:06
            Droga Ewo nie oglądaj po prostu yego programu. Włącz sobie rozmowy niedokończone
            w TV Trwam, one są pełne spokoju i wolne od wszelakich insynuacji.
            A swoją drogą jak bardzo zwolennicy PiS wrażliwi są na żartowanie z polityków z
            tej partii. To jest bardzo ciawa przypadłość. Chyba nie chcieliby żeby za
            dowcipy polityczne szło się do więzienia jak w PRL. A może chcieliby???????
            Jak słaba musi być władza, która boi się nawet żartu.
    • Gość: olo Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 15:46
      ty to nazywasz żartami?
      to są obelżywe rzeczy, poogladaj sobie szereg linków np.kaczorów, pis-u
      pomysl kto to robi i czemu ma to słuzyć, takie rzeczy kosztuja duze pieniądze
      a widziałes ile naprodukowali nt.Radia Maryja, to też sa zarty?
      • Gość: PJZ Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 16:17
        Z pewnoscią stoi za tym UKŁAD.
        Czy nie można żartować z Radia Maryja?
        Czmu nie oburzaliscie się jak nabijali się z SLD Millera i Belki?
    • Gość: tak na poważnie ło rety! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 18:31
      czytam i zastanawiam się, czy ojciec dyrektor płaci wam za takie posty.

      1. ideą programu jest przedstawianie wiadomości w sposób sarkastyczny - wszak
      autorzy do tego mają prawo

      2. program nie opluwa kosciołarzymsko... tylko pokazuje zakłamanie ludzi, którzy
      na czarno ubrani idą do ludzi z miłościa na ustach i nożem w pięści

      3. program drwi z pseudo-polityków, uzurpatorów, kwasi-działaczy, którym chodzi
      tylko o to,by dorwać się do koryta i napchać sobie kieszenie

      4. pozytywów możnaby mnożyć...

      to chyba jedyny program a polskiej tv, gdzie jeszcze nie stracili resztek
      rozsądku i nie kadzą giertychom, leperom oraz drobiu wszelkiemu.
      • aldona55 Re: ło rety! 22.07.06, 23:49
        Mnie się też bardzo podoba Szkło Kontaktowe. Naprawdę fajna satyrka polityczna.
        Niektórzy zauważają, że prowadzący program aż nadto kpią z polityków PiS,
        Samoobrony czy LPR-u. Rzeczywiście. To widać w proporcjach, dawkowaniu
        informacji o niektórych politykach. O PSL-owcach, PO-wcach czy SLD-owcach jest
        wszystkiego znacznie mniej, bo i mniej wpadek lub gaf można złapać u polityków
        w tych ugrupowaniach. Nie zauważacie tego? Wyglada więc na to, że wykazują
        większą dbałość o swój wizerunek medialny i są lepsi językowo, skoro nie mamy
        się z czego pośmiać. Oj ta nasza koalicja powinna być objeta swoistą
        giertychowską AMNESTIĄ, a niektórzy to powinni dostać RECYDYWĘ (odbiór
        świadectw ukończenia zawodówek).
        • henryk.kowalski Kacze idiotyzmy wyśmiewa ten program. 22.07.06, 23:56
          I bardzo dobrze, bo uroda i poziom kaczystów odpowiada wdziękowi Bulgotka i
          jego bucików.
    • Gość: Patriota Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 10:54
      "szkło" razem z TVN24 i gazetą koszerną wkrótce odejdą do lamusa, na nic zda
      się pomoc syjonistycznych banków.
      • Gość: Czterdziestolatek Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 11:16
        Kłania się Ks. Jankowski
        Powtarznie takich bzdur jak mantry nie świadczy o "pięknym umyśle" :-))
    • Gość: rec Re: kiedy zbiją to żydowskie szkło kontaktowe ## IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 11:26
      rozumiem że ty dysponujesz "pięknym umysłem", no zobaczymy
      • Gość: frelek Re:piękny umysł IP: *.c153.petrotel.pl 23.07.06, 15:48
        Oooo! Tak! Piękny umysł to ...otwarty umysł. Chłonny i dający się czytać jego
        właścicielowi. Umysł, który się ciągle daje uczyć i, który potrafi być godnym
        prezenterem swojej duszy. Piękny umysł, chciałbym taki mieć! I wam życzę tego
        samego. :)
        • Gość: Czterdziestolatek Re:piękny umysł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 22:02
          Piękny umysł, tak jak go rozumiem w polityce, to umusł męża stanu.
          Z przykrością stwierdzam, że jest to "gatunek" na wymarciu.
          Niestety, mój nie jest tak piękny jakbym sobie życzył.
          Pozdrawiam
    • Gość: dei-lumpenliberał żałosne moherowe ciemniaki nie oglądajcie szkła! IP: *.internet / *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.06, 22:03
      Do wszystkich inżynierów Mamoniów spod znaku PiS, LPR, SRP i Rodziny Radia
      Maryja! Macie ponad 50 kanałów na kablówce tw trwam nadaje chyba 24 per 24 więc
      po jakiego ch... oglądacie coś co się wam nie podoba!? Do waszej dyspozycji
      ciągle pozostaje 49 programów! Nara Mmonie.
      • Gość: wierzacy Re: żałosne moherowe ciemniaki nie oglądajcie szk IP: *.eranet.pl 23.07.06, 23:53
        pewnie przelanczaja jak w tej syf tv leci mango
        lol
    • Gość: dei wogóle z tym "żydowskim" to przegiąłeś ch..u IP: *.internet / *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.06, 22:05
      • Gość: cmok Re: wogóle z tym "żydowskim" to przegiąłeś ch..u IP: *.plock.mm.pl 23.07.06, 23:43
        Nikt nie chce komiksów, wpadaja w szał , bo nie leci kasa. No to nibyhistoria a
        potem śladem Tyrmana, lansowanie na siłe lupekskultury cmoknonsensu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka