Dodaj do ulubionych

Rycerze króla Mirosława

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 21:59
dobry Prezydent, sprawozdanie słabe
Obserwuj wątek
    • Gość: oj Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 22:06
      to naprawde slabe sprawozdanie...
      • Gość: berło Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 23:05
        To nie słabe sprawozdanie tylko słaba działalność rycerzy i króla
    • Gość: tuy Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 22:10
      tendencyjne jest,Płock nigdy dotąd nie miał tak dobrych Prezydentów
      • skrzydlak Re: Rycerze króla Mirosława 01.10.06, 22:20
        Gość portalu: tuy napisał(a):

        > tendencyjne jest,Płock nigdy dotąd nie miał tak dobrych Prezydentów

        I mam nadzieję że w kolejnej kadencji bedzie miał lepszych.
    • Gość: wilk Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.plock.msk.pl 01.10.06, 22:14
      Szanowna redakcjo, a co z rycerzami ze spółek miejskich tj. Magierski,
      Jaworski, Kłobukowski, Sztanderski, Kijek
      • Gość: dodi Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 22:27
        nędzny król, nędzni rycerze
        • Gość: przegrany Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.plock.mm.pl 01.10.06, 22:52
          Uważam ,że mówienie ,że ktoś wygrał konkurs w sytuacji gdy Prezydent Milewski
          był jednoosobowym jury jest krzywdzące .Konkursy wygrywały ustawione osoby ,z
          kręgu Prezydenta , a więc nie wygrywali tylko byli wybierani i nagradzani
          kolesie przez Milewskiego.Forma taka była wygodna dla pozbycia się ludzi
          kompetentnych ,lecz nie zawsze przychylnych Milewskiemu.Dlatego mówienie dla
          opinni publicznej ,że wygrywali następcy to draństwo i kpina .To korupcja
          niczym z taśmy nagranej kilka dni temu w TVN.Ale było to zgodnie z ich bez -
          prawiem i sprawiedliwością ,społeczeństwo w całym kraju widziało podłość i
          bezczelność mechanizmów postępowania polityków PIS , jak dzielą
          stanowiska.Społeczeństwo oceniło ich już w kraju i zrobi teraz w Płocku przy
          urnach.
          • Gość: x Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.plock.mm.pl 01.10.06, 23:20
            Propnuję wypisać nazwiska wszystkich odwołanych przez Milewskiego szefów i
            kierowników jednostek oraz powołanych na ich miejsca następców , a następnie
            przeprowadzenie oceny publicznej ,która z osób lepiej wypełniała swoje
            obowiązki i była bardziej kompetentna. Wielu nowo powołanych następców ,pomimo
            sympatii dla nich przez Milewskiego ,z powodu braku swoich kompetencji
            przerosło swojego mistrza i w efekcie nie pracowli długo ,zostali zwolnieni
            ośmieszając przy tym siebie i Prezydenta .
    • Gość: ala do Adamkowskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 23:06
      Panie Akamkowski! To pan jako wieloletni kleryk w seminarium zakonnym podpisuje
      się pod tak tendencyjnym artykułem? To pan już nie widzi dobra, które uczynił
      prezydent Milewski. Nieładnie tak opluwaś i nie widzieć dobra uczynionego.
      Bardzo brzydko i nie po chrześcijańsku...
      • Gość: wyborca Re: do Adamkowskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 23:13
        A czy ładnie tak jest ubezwłasnowolnić pana Kolczyńskiego i nie dać mu
        możliwości wykazania się
        • Gość: Do Ali Re: do Adamkowskiego? IP: *.plock.mm.pl 01.10.06, 23:22
          Ala chwalisz bo dostałaś pracę więc musisz
          • Gość: sprawiedliwy Re: do Adamkowskiego? IP: *.plock.mm.pl 01.10.06, 23:33
            Propnuję wypisać nazwiska wszystkich odwołanych przez Milewskiego szefów i
            kierowników jednostek oraz powołanych na ich miejsca następców , a następnie
            przeprowadzenie oceny publicznej ,która z osób lepiej wypełniała swoje
            obowiązki i była bardziej kompetentna. Wielu nowo powołanych następców ,pomimo
            sympatii dla nich przez Milewskiego ,z powodu braku swoich kompetencji
            przerosło swojego mistrza i w efekcie nie pracowli długo ,zostali zwolnieni
            ośmieszając przy tym siebie i Prezydenta .
    • Gość: o. Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 23:42
      to jest celowa dezinformacja durnia
    • Gość: Miecz Rycerze króla Mirosława IP: *.class147.petrotel.pl 02.10.06, 07:59
      "Rycerze króla Mirosława
      Agnieszka Woźniak, Milena Orłowska, Małgorzata Gasik, Hubert Woźniak, Arkadiusz
      Adamkowski, Sebastian Śmietanowski"

      ???
    • Gość: SARA Rycerze króla Mirosława IP: *.crowley.pl 02.10.06, 10:15
      Toż to żenada, szczególnie wychwalanie Stańczaka za siedzibę Muzeum, tynk odpada
      wielkimi płatami, wykonanie przez VECTRĘ fatalne, zresztą tak jak i Podolanki.
      Cały ten dział zajmujący się inwestycjami w UM ze Stańczakiem i Stefańską to
      wielka pomyłka.
      Stańczak na emeryturę, dosyć się nachapał, ( spójrzcie na jego oświadczenie
      majątkowe w internecie)zresztą ma jeszcze swoją firmę STANPOL i to Mileskiemu
      nie przeszkadza, toz to konflikt interesów.

      • Gość: vendetta [...] IP: *.infineon.com 02.10.06, 10:32
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Jacek Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:19
      Jestem jego ostioją nerwową
      • Gość: r. Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.c151.petrotel.pl 02.10.06, 10:53
        A propos - zwolnić - przegrać w sądzie.Poważne pytanie brzmi - na jakie straty
        (konkretnie!)naraził p. prezydent budżet miasta w ciągu minionych czterech lat
        poprzez swoją "politykę kadrową"? Jakie sumy odszkodowań wypłacono z naszych
        pieniędzy?!
        Wypadało by uczciwie na to pytanie odpowiedzieć p.Milewski!
    • Gość: a Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.tpnet.pl 02.10.06, 10:49
      słaby rezydent , słabe sprawozdanie!!!:)
    • Gość: Bezrobotny prezes Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:18
      Oczekiwania:
      * Znajomość architektur wielowarstwowych oraz klient-serwer
      * Znajomość systemów operacyjnych na poziomie administracyjnym (Windows NT
      Server, Windows 2000 Server, Unix)
      * Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i optymalizacją baz danych (MS
      SQL Server)
      * Umiejętność tworzenia pełnej i czytelnej dokumentacji technicznej
      * Doświadczenie we współpracy z lub pracy w zespołach rozwijających aplikacje
      oraz utrzymujących infrastrukturę techniczną aplikacji
      * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Gość: marta Rycerze króla Mirosława IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:43
      Galeria i galeria. A co z biblioteką. Też z Teatru się wyprowadziła. Wciąż nie
      ma lokalu. A prezydent obiecywał na spotkaniach z mieszkańcami. Obiecanki
      cacanki a ....
    • Gość: xyz Rycerze króla Mirosława IP: *.crowley.pl 02.10.06, 13:35
      Zróbmy więc wszystko, żeby Milewski nie wygrał w wyścigu o fotel prezydenta Płocka.
      Moim zdaniem, niestety żaden z kandydatów nie nadaje się żeby piastować ten urząd.
      Struzik wyłącznie dbał o interes rodziny, no i oczywiście swój własny i nie
      łudźmy się będzie tak dalej. Jak go wybierzemy wyprowadzi nam wszystkie
      pieniądze dla zboczeńców w czarnych kiecach.
      Milewski nie nadaje się nawet do oficjalnego pokazywania, a jego vi-ce tylko
      tłuszczem obrośli.
      I kto to jest ten łysy nauczyciel z PO?
      Nie wolno też dopuścić, by wrócił czerwona zaraza.
      Na kogo więc głosować? same miernoty, czy zawsze musimy wybierać wśród
      nieudaczników, złodziei, oszustów i przestępców? Nie Ja chętnie oddam głos na
      kogoś nowego, może ktoś na poziomie zdecyduje się na to by godnie reprezentować
      ten urząd?
      Czekamy!!!!!!!!!!!
    • Gość: Ona Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 15:15
      Chce by on Był moim królem
    • enaka Re: Rycerze króla Mirosława 02.10.06, 18:31
      A co mozna popelniac innego, niz bledy? Ludzie, wezcie czasem slownik do reki,
      poczytajcie troche, moze wreszcie nauczycie sie uzywac jezyka polskiego.

      I przestancie z tymi porownaniami! Krol, rycerze, charty... Za grosz talentu
      pisarskiego, a Sienkiewiczami chcieliby byc. I tak Was Najwyzszy Minister nie
      wciagnie na liste lektur obowiazkowych.

      -----------
      Nie głosując wspierasz koalicję. Tę koalicję.
      akcjaobywatelska.wordpress.com/
      • Gość: ciekawy Re: Rycerze i giermkowie króla Mirosława! IP: *.c246.petrotel.pl 02.10.06, 20:31
        Dlaczego w UM Torunia(208tys.mieszkańców)pracują 434 osoby,w UM Kielce(210tys)
        zatrudnionch jest 450 pracowników,a w UM Płocka(127 tys.mieszkańców)pracuje 510
        samorządowych giermków?A kim jest pani z wąsami,damą dworu,czy kobietą fatalną?
        Król był zbyt hojny dla swojego dworu,dlatego nie ma wyników,a kadencję stracono
    • roman_j Rycerze króla Mirosława 02.10.06, 20:41
      Jaki on tam król, ten Mirosław I Krzywousty. Książunio. I to kiepski. ;-))
      • teufel7 Re: Rycerze króla Mirosława 03.10.06, 07:35
        I jeszcze - ten wąsik, ach ten wąsik...a la król Alfonsik...:))
        Tego faceta juz nic lepszego nie spotka w życiu. Zaszczyt bycia prezydentem
        Płocka przerósł go wyraźnie. Mógł być mocnym wsparciem swojej partii a stać go
        było jedynie na powoływanie się na osobistą znajomość z premierem...Zeby sobie
        dostojeństwa dodać!Rozumiem wszystkich, którym PiS nie w smak, ale jak ma się
        takie kadry...Jest takie powiedzenie - nec Hercules contra plures, czyli -
        kiedy głupków kupa i Herkules d..a!:)Niewielu ludzi stać na zachowanie zdrowego
        rozsądku, kiedy wokół tłum wrzeszczy - aleś ty piękny, aleś ty mądry, aleś ty
        wspaniały i podrzuca go na rękach do góry.Jak tu się wtedy nie czuć
        suwerenem "królewskiego,książęcego,stołecznego" miasta?..A tu trzeba do roboty!
        I ludzi trzeba fachowych,kompetentnych, mądrych, a tacy z reguły na wiece
        wyborcze nie chadzają i nie wiwatują! Ot, banały!..
    • Gość: Jan Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 09:10
      co ta za jakieś zauroczenie Zawidzkim? W tele topie w zajawce informacji w
      przebitkach tylko Zawidzki, tu peany na jego cześć. To ma być ku.. rzetelne
      dziennikarstwo, gdzie te jego sukcesy>
      • Gość: r. Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.c151.petrotel.pl 03.10.06, 09:13
        Na bezrybiu i rak ryba...:)
        • Gość: yoo Tak to jest IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.06, 11:36
          ojca nie ma a dziecko jest...
          • Gość: bez zachwytu Re: Tak to jest IP: *.plock.mm.pl 03.10.06, 22:44
            Ani to król , ani rycerze . Bardziej wąsaty chłop i parobczaki.
            • Gość: Wyspiański Re: Tak to jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 22:45
              chłop potęgą jest i basta
              • Gość: wyborca Re: Tak to jest gdy nie ma zawodowców! IP: *.c247.petrotel.pl 07.10.06, 17:24
                Prezydent z wyboru politycznego wg ustawy,ale wiceprezydenci,sekretarz i działy
                mogą być profesjonalistami wynajętymi przez prezydenta na kadencję,a co my tu
                mamy: brakarza z magazynu Mostostalu,mistrza ze stacji paliw Orlenu,stażystę
                administacyjnego z komuszego ministerstwa,aż przykro wspominać ich liche profe-
                sje nieadekwatne do wiodących stanowisk w 130 tys.mieście z budżetem ponad 600
                mln.zł.Także przetargi i wnioski UE(nieudane)mogłyby dla Płocka realizować wyna-
                jęte kancelarie a nie referent z zakładu metalowego przy ZK.Wyniki byłyby zdecy-
                dowanie lepsze niż są.Ale jaki pan taki kram,a i kadencja stracona dla miasta!
                • Gość: gt Re: Tak to jest gdy nie ma zawodowców! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 09:06
                  gorzej niż źle
                • teufel7 Re: Tak to jest gdy nie ma zawodowców! 09.10.06, 13:00
                  Pan MM to taki homo politicus.Lubi się w to( "politykę") bawić.Zapłacił
                  za "poparcie"Zenonowi S.W.- mamy Piotrusia Pana (święty Piotruś z ktoregobądź
                  kościoła),Pisio-solidarnej płockiej grupie Trzymającej Się Razem - mamy Tomcia
                  Palucha( co to się od 16 lat rozwija i nijak urosnąć nie może) i PSL - owi no i
                  mamy Darka Zawiasa, co nie z soli, ani z roli, tylko z tego,że zna trolli:))
                  Musiałby MM mieć niezwykłe szczęście,żeby taki "algorytm" doboru
                  współpracowników zaowocował zaangażowaniem połączonym z
                  profesjonalizmem."Wyborca" ma po dwakroć rację - jaki pan, taki kram i -
                  kadencja stracona dla miasta.
    • Gość: Tomania Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 20:59
      CZy on wreście abdykuje,czy wreście się coś zmieni?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka