Gość: alka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 21:59 dobry Prezydent, sprawozdanie słabe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: oj Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 22:06 to naprawde slabe sprawozdanie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: berło Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 23:05 To nie słabe sprawozdanie tylko słaba działalność rycerzy i króla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tuy Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 22:10 tendencyjne jest,Płock nigdy dotąd nie miał tak dobrych Prezydentów Odpowiedz Link Zgłoś
skrzydlak Re: Rycerze króla Mirosława 01.10.06, 22:20 Gość portalu: tuy napisał(a): > tendencyjne jest,Płock nigdy dotąd nie miał tak dobrych Prezydentów I mam nadzieję że w kolejnej kadencji bedzie miał lepszych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilk Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.plock.msk.pl 01.10.06, 22:14 Szanowna redakcjo, a co z rycerzami ze spółek miejskich tj. Magierski, Jaworski, Kłobukowski, Sztanderski, Kijek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodi Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 22:27 nędzny król, nędzni rycerze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przegrany Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.plock.mm.pl 01.10.06, 22:52 Uważam ,że mówienie ,że ktoś wygrał konkurs w sytuacji gdy Prezydent Milewski był jednoosobowym jury jest krzywdzące .Konkursy wygrywały ustawione osoby ,z kręgu Prezydenta , a więc nie wygrywali tylko byli wybierani i nagradzani kolesie przez Milewskiego.Forma taka była wygodna dla pozbycia się ludzi kompetentnych ,lecz nie zawsze przychylnych Milewskiemu.Dlatego mówienie dla opinni publicznej ,że wygrywali następcy to draństwo i kpina .To korupcja niczym z taśmy nagranej kilka dni temu w TVN.Ale było to zgodnie z ich bez - prawiem i sprawiedliwością ,społeczeństwo w całym kraju widziało podłość i bezczelność mechanizmów postępowania polityków PIS , jak dzielą stanowiska.Społeczeństwo oceniło ich już w kraju i zrobi teraz w Płocku przy urnach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.plock.mm.pl 01.10.06, 23:20 Propnuję wypisać nazwiska wszystkich odwołanych przez Milewskiego szefów i kierowników jednostek oraz powołanych na ich miejsca następców , a następnie przeprowadzenie oceny publicznej ,która z osób lepiej wypełniała swoje obowiązki i była bardziej kompetentna. Wielu nowo powołanych następców ,pomimo sympatii dla nich przez Milewskiego ,z powodu braku swoich kompetencji przerosło swojego mistrza i w efekcie nie pracowli długo ,zostali zwolnieni ośmieszając przy tym siebie i Prezydenta . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala do Adamkowskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 23:06 Panie Akamkowski! To pan jako wieloletni kleryk w seminarium zakonnym podpisuje się pod tak tendencyjnym artykułem? To pan już nie widzi dobra, które uczynił prezydent Milewski. Nieładnie tak opluwaś i nie widzieć dobra uczynionego. Bardzo brzydko i nie po chrześcijańsku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: do Adamkowskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 23:13 A czy ładnie tak jest ubezwłasnowolnić pana Kolczyńskiego i nie dać mu możliwości wykazania się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Ali Re: do Adamkowskiego? IP: *.plock.mm.pl 01.10.06, 23:22 Ala chwalisz bo dostałaś pracę więc musisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sprawiedliwy Re: do Adamkowskiego? IP: *.plock.mm.pl 01.10.06, 23:33 Propnuję wypisać nazwiska wszystkich odwołanych przez Milewskiego szefów i kierowników jednostek oraz powołanych na ich miejsca następców , a następnie przeprowadzenie oceny publicznej ,która z osób lepiej wypełniała swoje obowiązki i była bardziej kompetentna. Wielu nowo powołanych następców ,pomimo sympatii dla nich przez Milewskiego ,z powodu braku swoich kompetencji przerosło swojego mistrza i w efekcie nie pracowli długo ,zostali zwolnieni ośmieszając przy tym siebie i Prezydenta . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o. Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 23:42 to jest celowa dezinformacja durnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miecz Rycerze króla Mirosława IP: *.class147.petrotel.pl 02.10.06, 07:59 "Rycerze króla Mirosława Agnieszka Woźniak, Milena Orłowska, Małgorzata Gasik, Hubert Woźniak, Arkadiusz Adamkowski, Sebastian Śmietanowski" ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SARA Rycerze króla Mirosława IP: *.crowley.pl 02.10.06, 10:15 Toż to żenada, szczególnie wychwalanie Stańczaka za siedzibę Muzeum, tynk odpada wielkimi płatami, wykonanie przez VECTRĘ fatalne, zresztą tak jak i Podolanki. Cały ten dział zajmujący się inwestycjami w UM ze Stańczakiem i Stefańską to wielka pomyłka. Stańczak na emeryturę, dosyć się nachapał, ( spójrzcie na jego oświadczenie majątkowe w internecie)zresztą ma jeszcze swoją firmę STANPOL i to Mileskiemu nie przeszkadza, toz to konflikt interesów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vendetta [...] IP: *.infineon.com 02.10.06, 10:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:19 Jestem jego ostioją nerwową Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r. Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.c151.petrotel.pl 02.10.06, 10:53 A propos - zwolnić - przegrać w sądzie.Poważne pytanie brzmi - na jakie straty (konkretnie!)naraził p. prezydent budżet miasta w ciągu minionych czterech lat poprzez swoją "politykę kadrową"? Jakie sumy odszkodowań wypłacono z naszych pieniędzy?! Wypadało by uczciwie na to pytanie odpowiedzieć p.Milewski! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.tpnet.pl 02.10.06, 10:49 słaby rezydent , słabe sprawozdanie!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bezrobotny prezes Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:18 Oczekiwania: * Znajomość architektur wielowarstwowych oraz klient-serwer * Znajomość systemów operacyjnych na poziomie administracyjnym (Windows NT Server, Windows 2000 Server, Unix) * Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i optymalizacją baz danych (MS SQL Server) * Umiejętność tworzenia pełnej i czytelnej dokumentacji technicznej * Doświadczenie we współpracy z lub pracy w zespołach rozwijających aplikacje oraz utrzymujących infrastrukturę techniczną aplikacji * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Rycerze króla Mirosława IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:43 Galeria i galeria. A co z biblioteką. Też z Teatru się wyprowadziła. Wciąż nie ma lokalu. A prezydent obiecywał na spotkaniach z mieszkańcami. Obiecanki cacanki a .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Rycerze króla Mirosława IP: *.crowley.pl 02.10.06, 13:35 Zróbmy więc wszystko, żeby Milewski nie wygrał w wyścigu o fotel prezydenta Płocka. Moim zdaniem, niestety żaden z kandydatów nie nadaje się żeby piastować ten urząd. Struzik wyłącznie dbał o interes rodziny, no i oczywiście swój własny i nie łudźmy się będzie tak dalej. Jak go wybierzemy wyprowadzi nam wszystkie pieniądze dla zboczeńców w czarnych kiecach. Milewski nie nadaje się nawet do oficjalnego pokazywania, a jego vi-ce tylko tłuszczem obrośli. I kto to jest ten łysy nauczyciel z PO? Nie wolno też dopuścić, by wrócił czerwona zaraza. Na kogo więc głosować? same miernoty, czy zawsze musimy wybierać wśród nieudaczników, złodziei, oszustów i przestępców? Nie Ja chętnie oddam głos na kogoś nowego, może ktoś na poziomie zdecyduje się na to by godnie reprezentować ten urząd? Czekamy!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ona Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 15:15 Chce by on Był moim królem Odpowiedz Link Zgłoś
enaka Re: Rycerze króla Mirosława 02.10.06, 18:31 A co mozna popelniac innego, niz bledy? Ludzie, wezcie czasem slownik do reki, poczytajcie troche, moze wreszcie nauczycie sie uzywac jezyka polskiego. I przestancie z tymi porownaniami! Krol, rycerze, charty... Za grosz talentu pisarskiego, a Sienkiewiczami chcieliby byc. I tak Was Najwyzszy Minister nie wciagnie na liste lektur obowiazkowych. ----------- Nie głosując wspierasz koalicję. Tę koalicję. akcjaobywatelska.wordpress.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Re: Rycerze i giermkowie króla Mirosława! IP: *.c246.petrotel.pl 02.10.06, 20:31 Dlaczego w UM Torunia(208tys.mieszkańców)pracują 434 osoby,w UM Kielce(210tys) zatrudnionch jest 450 pracowników,a w UM Płocka(127 tys.mieszkańców)pracuje 510 samorządowych giermków?A kim jest pani z wąsami,damą dworu,czy kobietą fatalną? Król był zbyt hojny dla swojego dworu,dlatego nie ma wyników,a kadencję stracono Odpowiedz Link Zgłoś
roman_j Rycerze króla Mirosława 02.10.06, 20:41 Jaki on tam król, ten Mirosław I Krzywousty. Książunio. I to kiepski. ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
teufel7 Re: Rycerze króla Mirosława 03.10.06, 07:35 I jeszcze - ten wąsik, ach ten wąsik...a la król Alfonsik...:)) Tego faceta juz nic lepszego nie spotka w życiu. Zaszczyt bycia prezydentem Płocka przerósł go wyraźnie. Mógł być mocnym wsparciem swojej partii a stać go było jedynie na powoływanie się na osobistą znajomość z premierem...Zeby sobie dostojeństwa dodać!Rozumiem wszystkich, którym PiS nie w smak, ale jak ma się takie kadry...Jest takie powiedzenie - nec Hercules contra plures, czyli - kiedy głupków kupa i Herkules d..a!:)Niewielu ludzi stać na zachowanie zdrowego rozsądku, kiedy wokół tłum wrzeszczy - aleś ty piękny, aleś ty mądry, aleś ty wspaniały i podrzuca go na rękach do góry.Jak tu się wtedy nie czuć suwerenem "królewskiego,książęcego,stołecznego" miasta?..A tu trzeba do roboty! I ludzi trzeba fachowych,kompetentnych, mądrych, a tacy z reguły na wiece wyborcze nie chadzają i nie wiwatują! Ot, banały!.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 09:10 co ta za jakieś zauroczenie Zawidzkim? W tele topie w zajawce informacji w przebitkach tylko Zawidzki, tu peany na jego cześć. To ma być ku.. rzetelne dziennikarstwo, gdzie te jego sukcesy> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r. Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.c151.petrotel.pl 03.10.06, 09:13 Na bezrybiu i rak ryba...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoo Tak to jest IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.06, 11:36 ojca nie ma a dziecko jest... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bez zachwytu Re: Tak to jest IP: *.plock.mm.pl 03.10.06, 22:44 Ani to król , ani rycerze . Bardziej wąsaty chłop i parobczaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyspiański Re: Tak to jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 22:45 chłop potęgą jest i basta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Tak to jest gdy nie ma zawodowców! IP: *.c247.petrotel.pl 07.10.06, 17:24 Prezydent z wyboru politycznego wg ustawy,ale wiceprezydenci,sekretarz i działy mogą być profesjonalistami wynajętymi przez prezydenta na kadencję,a co my tu mamy: brakarza z magazynu Mostostalu,mistrza ze stacji paliw Orlenu,stażystę administacyjnego z komuszego ministerstwa,aż przykro wspominać ich liche profe- sje nieadekwatne do wiodących stanowisk w 130 tys.mieście z budżetem ponad 600 mln.zł.Także przetargi i wnioski UE(nieudane)mogłyby dla Płocka realizować wyna- jęte kancelarie a nie referent z zakładu metalowego przy ZK.Wyniki byłyby zdecy- dowanie lepsze niż są.Ale jaki pan taki kram,a i kadencja stracona dla miasta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gt Re: Tak to jest gdy nie ma zawodowców! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 09:06 gorzej niż źle Odpowiedz Link Zgłoś
teufel7 Re: Tak to jest gdy nie ma zawodowców! 09.10.06, 13:00 Pan MM to taki homo politicus.Lubi się w to( "politykę") bawić.Zapłacił za "poparcie"Zenonowi S.W.- mamy Piotrusia Pana (święty Piotruś z ktoregobądź kościoła),Pisio-solidarnej płockiej grupie Trzymającej Się Razem - mamy Tomcia Palucha( co to się od 16 lat rozwija i nijak urosnąć nie może) i PSL - owi no i mamy Darka Zawiasa, co nie z soli, ani z roli, tylko z tego,że zna trolli:)) Musiałby MM mieć niezwykłe szczęście,żeby taki "algorytm" doboru współpracowników zaowocował zaangażowaniem połączonym z profesjonalizmem."Wyborca" ma po dwakroć rację - jaki pan, taki kram i - kadencja stracona dla miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomania Re: Rycerze króla Mirosława IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 20:59 CZy on wreście abdykuje,czy wreście się coś zmieni? Odpowiedz Link Zgłoś