Gość: Kether IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.01, 19:15 Czy jest w Radomiu ktoś, kto wie coś więcej na temat tej brazylijskiej sztuki walki, czy istnieje tu jakaś sekcja lub czy jest uprawiana amatorsko? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Voder Re: capoeira IP: *.pl 12.08.01, 14:06 Gość portalu: Kether napisał(a): > Czy jest w Radomiu ktoś, kto wie coś więcej na temat tej brazylijskiej sztuki > walki, czy istnieje tu jakaś sekcja lub czy jest uprawiana amatorsko? Sekcji chyba nie ma, a co do amatorskiego uprawiania to nie wiem, jak spotkam znajomych to popytam czy przypadkiem nie trenuja....:)) Ja cie moge zainteresowac Taekwon-do, coprawda sekcja nie jest prowadzona przez J.Jeduta ale obecny trener tez ponoc nie jest zly... Odpowiedz Link Zgłoś