IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.01, 19:15
Czy jest w Radomiu ktoś, kto wie coś więcej na temat tej brazylijskiej sztuki
walki, czy istnieje tu jakaś sekcja lub czy jest uprawiana amatorsko?
Obserwuj wątek
    • Gość: Voder Re: capoeira IP: *.pl 12.08.01, 14:06
      Gość portalu: Kether napisał(a):

      > Czy jest w Radomiu ktoś, kto wie coś więcej na temat tej brazylijskiej sztuki
      > walki, czy istnieje tu jakaś sekcja lub czy jest uprawiana amatorsko?

      Sekcji chyba nie ma, a co do amatorskiego uprawiania to nie wiem, jak spotkam
      znajomych to popytam czy przypadkiem nie trenuja....:)) Ja cie moge zainteresowac
      Taekwon-do, coprawda sekcja nie jest prowadzona przez J.Jeduta ale obecny trener
      tez ponoc nie jest zly...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka