Dodaj do ulubionych

Biorezonans w Radomiu.

31.01.12, 11:27

Witam Wszystkich. Mam pytanie czy ktoś może korzystał z usług biorezonansu na ulicy Kilińskiego w Radomiu. Mam zamiar wybrać się tam z moją 4,5 letnią córeczką celem odczulenia na różne alergeny. Proszę o opinie i Wasze doświadczenia. Czy Wam pomógł czy to tylko strata czasu i pieniedzy?!
[url=https://www.suwaczek.pl/][img]https://www.suwaczek.pl/cache/af888f37b9.png[/img][/url]
Obserwuj wątek
    • wemur Re: Biorezonans w Radomiu. 31.01.12, 23:57
      Byłem ze swoim dzieckiem, zapłaciłem 150zł za jakieś czary-mary. Wyszło na to, że nie może jeść i pić niczego, co zazwyczaj daje się małym dzieciom.Strata czasu i pieniędzy
      • Gość: aneta Re: Biorezonans w Radomiu. IP: *.giga-komputer.pl 01.02.12, 10:02
        teraz z perspektywy czasu (ponad 10 lat temu) moge smialo powiedziec ze wyrzucilam w bloto ponad 1 tys.
        wiadomo, ze jak juz nie ma sposobu to i czlowiek brzytwy sie chwyci, tak bylo i ze mna. pani doktor omamila mnie i naopowiadala jakie to cudowne efekty beda po odczuleniu i w ogole. najpierw zrobila swoje testy po ktorych okazalo sie ze dziecko jest uczulone na wszystko co tylko obejmowaly testy. co prawda mocno sie zdziwilam, no ale postanowilam z tych wszystkich alegrenow dziecko odczulic.kosztowalo mnie to wtedy jak napisalam ok 1 tys i ok 3 miesiace rygorystycznej diety-praktycznie kleik na wodzie, bo nie mozna bylo jesc rzeczy z ktorych sie odczulalo przez jakis czas.
        tylko szkoda wielka ze pani doktor nie wspomniala o kilku isttotnych rzeczach:
        -alergia wraca i ze zdwojona sila po kilku latach
        -nie wolno odczulac dzieci ze zmianami w eeg (a moje dziecko mialo i pani doktor o tym wiedziala)
        -mialo opoznienie rozwoju a to tez jest przeciwskazanie do odczulania (tez pani doktor nie widziala przeszkod)
    • ewsyl Re: Biorezonans w Radomiu. 01.02.12, 17:59
      Ja wybrałam się na ten biorezonans. Tzn. zaczynając od początku rok temu byliśmy z małą na biorezonansie w Lublinie ponieważ nie wiedzielismy po czym ma czeste pokrzywki. Na badaniu wyszło że jest bardzo uczulona na jajko tzn. białko. Testy skórne ani badania z krwii tego nie potwierdziły, ale odstawiając zupełnie jajko okazało sie, że pokrzywki dziecku zniknęły. Cud! Alergolog natomiast stwierdził że jest to nietolerancja pokarmowa i dziecko wyrośnie z nietolerowania jajka tylko problem w tym, że niestety musi chodzić do przedszkola a tam nie da się tak zupełnie dopilnować żeby dziecko nic z jajkiem nie zjadło. Dlatego postanowiłam spróbować tego odczulania metodą biorezonansu.
      Byłysmy na wizycie na Kilinskiego i Pani znowóż zakwestionowała wyniki tego biorezonansu z Lublina. Ponieważ w Lublinie wyszło, że mała nie jest uczulona na mleko ani cukier mleczny natomiast Pani w Radomiu upiera się, że to nie możliwe bo mała ma jej zdaniem wszystkie objawy nietolerancjii mleka i proponuje powtórzyć całe badanie biorezonansem. I w zasadzie teraz to już całkiem zgłupiałam.
      Natomiast co do odczulania to na pierwszej wizycie Pani mi powiedziała, że jeden to jest aparat do badania a ten drugi jest do odczulania. A na drugiej wizycie jak juz bylismy i była bardzo długa kolejka to Pani odczulała nas na tym pierwszym aparacie który służy podobno tylko do badania bo ten drugi do odczulania był cały czas zajęty. Więc pani chciała rozładować kolejkę chyba i nas tak sobie posadziła. Dlatego tu tez nieścisłość pewna i sama nie wiem co o tym mysleć. Skoro każdy aparat jest do czegoś innego to trochę dziwne postępowanie.
      Ale skoro już zaczęłam to odczulanie to doprowadze je do końca stosując oczywiście dietę bezjajeczną i rozlicze na pewno Panie z efektów odczulania!
      • Gość: bioczary Re: Biorezonans w Radomiu. IP: *.radom.vectranet.pl 02.02.12, 09:36
        wg mnie to biorezonans działa jeżeli ktoś mocno wierzy (na zasadzie placebo) lub potrafi odpowiednio zauważyc efekty.

my też chwytaliśmy się wszystkiego, na koniec i biorenozansowej brzytwy.
        Nie muszę dodawac że poprawy żadnej. Pakiet alergizujących pokarmów jak kulą w płot - w naszym przypadku.
        Najsmutniejsze jest to że wg pani najpierw konieczne było odczulenie na mleko. Potem na roztocza, potem na coś tam i coś tam. I tak pani wysysałaby od nas kasę pewnie aż do wykończenia wszelkich możliwości :) Za każdym razem pokazując że to jest konieczne dla zdrowia dziecka.
        ja nie wiem czy dr jest tak dobrym specem od marketingu czy naprawdę w to wierzy.

na szczęście trafiliśmy na innego, "konwencjonalnego" lekarza. Zmodyfikowaliśmy dietę eliminacyjną tak żeby praktycznie sprawdzic co uczula. Długo to trwało ale mamy sukces :)

do Aneta: napisałaś: "nie wolno odczulac dzieci ze zmianami w eeg (a moje dziecko mialo i pani doktor o tym wiedziala);mialo opoznienie rozwoju a to tez jest przeciwskazanie do odczulania (tez pani doktor nie widziala przeszkod)" zmiany w eeg itp. są przeciwwskazaniem do tradycyjnego odczulania, za pomocą szczepionek a nie do biorezonansu.

nie wolno odczulac dzieci ze zmianami w eeg (a moje dziecko mialo i pani doktor o tym wiedziala)
        -mialo opoznienie rozwoju a to tez jest przeciwskazanie do odczulania (tez pani doktor nie widziala przeszkod)
    • Gość: Tadek Re: Biorezonans w Radomiu. IP: *.radom.vectranet.pl 23.04.12, 12:25
      To jedyne miejsce w Radomiu gdzie się zajmą twoim dzieckiem profesjonalnie.
      Bardzo duże doświadczenie matki i córki.Diagnoza z aparaturą dają wymierne sukcesy na wiele lat.Bez obaw warto spróbować a później staje się jasne co było powodem chorób.Inni lekarze lubią bawić się w chemię, która chwilowo pomaga a symptomy czyli przyczyna chorób wciąż pozostaja nierozpoznane.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka