Dodaj do ulubionych

purpurowa milosc

IP: *.3web.net 06.04.02, 19:04
Cicho wszedzie, ciemno wszedzie...

Co myslicie, ile dobra zagarnal (ups, pomylka, zrobil i dal mialo byc!) kosciol
przez ostatnie dwa tysiace lat, sprzedajac, przy "prawde" swiecacej
gromnicy, "dobre" nowiny i "nadzieje" t(l)umo(an?)wi
Obserwuj wątek
    • Gość: teusz Re: purpurowa milosc IP: 212.244.146.* 07.04.02, 12:43
      kasa dzwoni ... cyt, cyt, srebrnik ze srebnikiem zbierają się na krótką
      pogawendkę ... tylko kogo to rusza .... mnie? niesądzę. to, że nie stanę przed
      kimś tyłem by nie nadziać się na "błędną interpretację słów i czynów" - to moja
      sprawa. to , że nie klękam i nie modlę się - to mój wybór .... to, że Tobie
      przeszkadza wiara, czy jak wolisz, zaślepienie innych to Twój problem. A życie
      jest krótkie takie ... po co nawracać nienawróconych , ziemia i tak przyjmie
      wszystkich.
      • Gość: sutannik Re: purpurowa milosc IP: *.3web.net 07.04.02, 16:27
        teusz, pewnie ten tekst nie byl napisany dla ciebie, skoro nie dokladasz do
        TAMTEGO konta :)
        • Gość: teusz Re: purpurowa milosc IP: 212.244.146.* 08.04.02, 12:12
          Pewnie nie:)
    • Gość: Ewcia Re: purpurowa milosc IP: *.internet.radom.pl 20.04.02, 18:12
      Hmmmmm,tak ważny temat,ale mało kto się wypowiada,ciekawe dlaczego?
    • Gość: Reds Re: purpurowa milosc IP: *.internet.radom.pl 20.04.02, 18:17
      A co na to kolega wuen,robcio,robo,biały 123,max1234 czy jak tam jeszcze ten
      patafian się tu na forum tytułuje?
    • Gość: Anty Re: purpurowa milosc IP: *.internet.radom.pl 21.04.02, 11:31
      Obecność arcybiskupa Peatza na tak ważnych uroczystościach kościelnych to
      kolejna hipokryzja.
    • Gość: Fidel Re: purpurowa milosc IP: *.internet.radom.pl 24.04.02, 07:51
      Oni kochają nie tylko dzieci. Bog kazał kochać bliźniego swego jak siebie
      samego. I oni oraz ich poplecznicy Fałki i Rejczaki tak właśnie robią.Ale też
      najbardziej kochają pieniądze.
    • Gość: Che Re: purpurowa milosc IP: *.internet.radom.pl 25.04.02, 09:07
      O papa zaczął krucjatę przeciwko pedofilom w kościele,szkoda ,że dopiero teraz.
      A kto rozpocznie krucjatę przeciwko pedfilom z AWS?
    • Gość: Ewcia Re: purpurowa milosc IP: *.internet.radom.pl 26.04.02, 07:50
      Mam nadzieję,że papiez dotrzyma słowa i usunie wszystkich zboków z kościoła,ale
      ilu wtedy zostanie? Oto jest pytanie...
    • Gość: Podlipka Re: purpurowa milosc IP: *.internet.radom.pl 26.04.02, 17:14
      czy to prawda jak czytałam w amerykanskiej gazecie,że w Europie ponad 45 %
      księzy ma różne zboczenia,podczasa gdy zwykli ludzie 12 procent?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka