Dodaj do ulubionych

Robmy cos !!!!

IP: *.pgi.waw.pl 28.10.04, 15:42
Popatrzcie na to co dzieje sie w Kielcach. Od nowego roku Uniwersytet, firmy
budowlane najwieksze w Polsce, olbrzymie targi,Druzyna pilki recznej,
najlepsza w kraju, pilkarze nozni wejda do I ligi. Podobno robia generalny
remont centrum., buduja supernowoczesny stadion, A ja codziennie dyrdam do
stolicy aby troche grosza zdobyc. Walczmy o wojewodztwo bo calkiem nas zgnoja
Obserwuj wątek
    • isoxazolidine Re: Robmy cos !!!! 28.10.04, 15:54
      dokladnie. walczmy o swoje.

      na początek polecam Ci lekture stronki www.radom.club.prv.pl
      potem zagladnij na forum killera - jest tam info o trwającej wlasnie akcji -
      mozna sie upomniec o cos dla Radomia.

      pozdrawiam!
      • bob_6 Re: Robmy cos !!!! 28.10.04, 15:59
        forum killera ?? I-sze słyszę! A gdzie to ?? Chętnie się zapoznam (i dodam do
        Ulubionych - oczywiście).
        • Gość: isoxazolidine Re: Robmy cos !!!! IP: *.chemia.pk.edu.pl 28.10.04, 16:14
          killer.radom.net
          jest tam nawet podforum klubowe:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka