Gość: wygnaniec
IP: *.pgi.waw.pl
28.10.04, 15:42
Popatrzcie na to co dzieje sie w Kielcach. Od nowego roku Uniwersytet, firmy
budowlane najwieksze w Polsce, olbrzymie targi,Druzyna pilki recznej,
najlepsza w kraju, pilkarze nozni wejda do I ligi. Podobno robia generalny
remont centrum., buduja supernowoczesny stadion, A ja codziennie dyrdam do
stolicy aby troche grosza zdobyc. Walczmy o wojewodztwo bo calkiem nas zgnoja