Dodaj do ulubionych

"Dzień patrona" w Baczyńskim

IP: *.udn.pl 21.01.05, 21:54
Jak zwykle nie podano kto jest autorem kiczowatego popiersia.
Obserwuj wątek
    • Gość: telimena Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.05, 11:48
      Autorze: pan Szczygieł już dawno nie jest radomskim aktorem, teraz gra w
      filmach reklamowych i jest wielkim społecznikiem.
      • Gość: Franek Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 23.01.05, 15:16
        Przeraża mnie w którą stronę zmierza ta szkoła. Ten dzeń patrona był gorszy od
        dnia zakonnika. Dyrektor bredził coś o księdze Hioba i o tym, że jakaś
        dziewczynka mu powiedziała "Dzień dobry". Wszystko ciągnęło się jak glut z
        nosa. Na koniec "wspaiałe" przedstawienie. To chyba miała być parodia piwnicy
        pod baranami. Ale nie dziwota bo przygotowywał to niejaki Jan Krzysztof
        Szczygieł. Znana podsrywaja i kręt zbliżony do kręgów przykościelnych. Tak jak
        niestety całe to liceum teraz
        • Gość: gucio Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 23.01.05, 17:04
          A kto tam teraz jest dyrektorem ? Nie Madej?
        • Gość: grzybu Franek, nie wychylaj się z majtek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 21:24
          Nie komentuj glonie bo na pewno siedzisz w domu i wyłapujesz muchy... tak to
          już jest że jak ktoś nic nie robi to nikt mu nic nie mówi ale jak się już coś
          zrobi to zaraz się rzucają takie niedoloty jak ty i krytykują wszystko...jak
          możesz wogóle porównywać akademię szkolną zrobioną przez zwykłych nastolatków
          do czegoś co miało ogromny rozgłos w światku, a było robione przez zapaleńców?
          Mnie tam się akademia podobała. A "pan" Szczygieł jedyne co robił to psuł
          wszystkim humor bez nawet krztyny profesjonalizmu. Pozostaje mi tylko liczyć że
          kiedyś ruszysz tyłek sprzed monitora, zrobisz coś a potem dostaniesz jajkiem w
          samo czoło bo z pewnością zasługujesz...
        • veroniczka17 Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim 25.01.05, 21:06
          Człowieku wez ty sie zastanow nad tym co mowisz bo dzieciaki siedzialy nad ta
          akademia od rana do nocy i staraly sie a ty sobie usiadles przesiedziales 45
          min i potrafisz tylko krytykowac to gratuluje porownywac Piwnice pod baranami
          do mlodziezy z liceum to jest szczyt glupoty
          • Gość: Piootrek86 Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 27.01.05, 20:28
            Akademia była super.Ten aktorek był chyba niepotrzebny tam.Ale tak to było ok.
            Veroniczko powinno być chyba 18 a nie 17 co nie??
            • Gość: Veroniczka17 Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 23:21
              nie jeszcze nie 18 Piotrze
              • Gość: Piootrek86 Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 05.02.05, 17:50
                No ale jeszcze 1.5 m-ca czyz nie?
                • Gość: weloniczka Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 06.02.05, 01:10
                  Czyż nie. Czyża nie było.
                  • Gość: piotrek Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 06.02.05, 13:20
                    a gdzie jest jak go niebylo?
        • Gość: sympatyk z II L.O. Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 22:00
          wielkie slowa uznania dla dzieciakow i nauczycieli za swietna akademie chcialam
          zauwazyc ze wszystko co dobre zawsze spotyka sie z krytyka ze strony
          zazdrosnych osob ktore maja niespelnione ambicje (i tutaj skladam uklon w
          strone Franka) latwo jest siedziec i krytykowac a troche trudniej jest zrobic
          cos dobrego aby pogodzic wizje dwoch pokolen nauczycieli i uczniow
          Wielkie brawa i nalezy brac przyklad, byle wiecej akademii na tak wysokim
          poziomie!!!
        • Gość: sympatyk z IV L.O. Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 22:08
          liceum skonczylem juz jakis czas temu i byla to szkola z wiekszymi tradycjami
          niz VII L.O. a nie widzialem tam tylu ludzi gotowych poswiecic swoj czas aby
          zrobic cos dla szkoly. Nie twierdze ze kazdemu wszystko musi sie podobac ale
          Franek jak dla mnie jest zakompleksinym malkontentem, ktory w momencie gdy juz
          nie mogl znalezc zadnych minusow przyrownal prace ucznoiow do pracy aktorow z
          PPB pozdrawiam wszystkich wykonawcow akademii
        • Gość: Frania Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.121.udn.pl 25.01.05, 23:51
          Franku, jeżeli jesteś kobietą, której nie udało się zostać dyrektorem tej
          szkoły po przejściu poprzedniego na emeryturę, to feeeeeee..... tak wlasne
          niepowodzenia życiowe odbijać sobie na Bogu ducha winnej młodzieży. Może gdyby
          tobie starczylo talentu i zdolności, nie musialabyś teraz gryżć paznokci z
          zawiści, pisać paszkwili i pluć żółcią. Mimo wszystko, szkoda mi Cię....
    • Gość: doktorek Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 23.01.05, 18:59
      Uczniowie lepiej wzięliby się za naukę, a nauczyciele za nauczanie. Bo z maturą
      może być w tym roku krucho...
    • Gość: muzyk Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 12:24
      do wszystkich zacietrzewionych!!! nie wiem co myślicie o Baczyńskim i co o nim
      mówicie ale to za....a szkoła z takimi samymi nauczycielami a nie można
      wszystkiego oceniać patrząc na dyrektora jak nawija o księdze hioba i o jakiejś
      dziewczynce ani też po wyczynach madeja... jacy są tacy są ale odpieprzają
      kawał dobrej roboty i niech im Bóg w dzieciach wynagrodzi... a jak w baczyńskim
      będzie następna akademia to ruszcie tyłki i przyjdźcie do szkoły zobaczyć jak
      młodzierz zapie...ala przy przygotowaniach. a tak w ogóle zrozumiałbym te
      komentarze gdyby akademię przygotowywała p. Rogólska... a to zrobili sami
      uczniowie. i oni są w tym naprawdę dobrzy. jak macie ochotę pomóc to drzwi
      szkoły są zawsze otwarte i chętnie przyjmują pomoc. to tak do ciebie franiu...
      pozdrawiam i czekajcie na więcej.
      • Gość: X Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 25.01.05, 14:47
        dyrektorem w Baczyńskim nie jest już Madej tylko Szeliga, wicedyr tez nowa
        • Gość: Rodzic Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 25.01.05, 21:28
          Dyrektor Madej jest na emeryturze i jego nastepca byl winien go zaprosic na
          uroczystosc bo to on doprowadzil do nadania Szkole imenia K.Baczynskiego jak i
          ufundowania sztandaru.O tym trzeba pamietac Panie Szeliga dyrektorze.
          • Gość: ja Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.121.udn.pl 25.01.05, 23:14
            szkoda rodzicu że wypowiadasz się nie będąc w ogóle zorientowanym w sytuacji.
            Obecny dyrektor, p.Szeliga zaprosił na uroczystość nie tylko byłego
            dyrektora,p.Madeja ale również byłą vice -p.Lolo, a także pierwszego dyr.
            p.Janickiego. Wszystkie osoby zaszczyciły Tę WSPANIAŁĄ imprezę swoją
            obecnością. Ogromne gratulacje dla młodzieży, która akademię przygotowała.
            Baczyński słynie z imprez na wysokim, profesjonalnym poziomie i ta była
            kolejnym dowodem dobrej tradycji. Oby tak dalej!!!!!!!!
    • Gość: EU Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 23:26
      Każda szkoła kreuje swój wizerunek. I bardzo dobrze. Dzięki temu przyszli
      uczniowie mogą podjąć decyzję o wyborze tej najlepszej. Tej, która im
      najbardziej odpowiada. Nie krytykujcie tylko dlatego, że akurat wolicie inny
      typ szkoły. Pewnie dla innych też beznadziejny. Brawo dla uczniów i nauczycieli
      za to, że chcieli zrobić coś więcej i inaczej niż normalnie. Przeżywając
      nauczyli się więcej. Następnym razem będą lepsi.
      • Gość: ula Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 27.01.05, 23:21
        Baczynski to szkola dla mlodziezy, ktora nie tylko wkuwa, ale ma inne
        zainteresowania. Chocby muzyka, taniec. Zycze dyrektorowi powodzenia i
        zrezygnowania z przyjmowania mlodziezy niedouczonej, tak jak to robil p. Madej
        i zweryfikowania kadry takiej jak np. p. Brodnicka, ktora bez sensu wrzeszczy,
        jakby za kare uczyla.
        • Gość: marcin Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.01.05, 07:57
          Brodnicka dalej wrzeszczy??
          10 lat temu tez wrzeszczala.
          wg niej bylem idiota
          chyba się myliła ;)
          • Gość: ula Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.01.05, 08:16
            Jestem matka i wspolczuje inteligentnym dzieciakom, ze maja do czynienia z taka
            baba. Na wywiadowkach tez bez sensu wrzeszczy. Ale ma pewnie problemy ze swoja
            wlasnie psychika. No i nie slucha rozmowcy. Ale sa tam tez normalni
            nauczyciele. Jeszcze nowy dyr. powinien zmienic niemila sekretarke.
            • Gość: ada Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 15:22
              A propos sekretarki- reaguje na hamstwo. Idź do innego liceum to przekonasz się
              jak cię potraktuje sekratarka. Z nią to konie kraść, równa babka i szanowana
              przez młodzież. Są w administracji te, które wrzeszczą np. pani w okularach.Nie
              wiem jak teraz, ale wcześniej...? Pozdrawian panią z sekretariatu.
          • Gość: uczeńń Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 11:23
            a propo's wrzeszczenia to nie tylko p. Brodnicka ale też inni nauczyciele. np
            p. Rogólska... drze sie jak stare prześcieradło mimo ze nie ma racji a zna sie
            na muzyce jak ja na balecie mongolskim. A pani sekretarka jest chyba
            najspokojniejszą i najmilszą osobą z kadry administracyjnej w szkole.
    • Gość: Nowy Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 14:32
      Jak komuś coś nie pasuje to niech przyjdzie i mi to powie prosto w oczy a nie
      bedzi pisał na forum własnie widać jaki jest odważny Nawet nie wiecie wszyscy
      ile to kosztowało wszystkich by to przygotować nauczyciele razem z uczniami
      siedzieli nocami w szkole to bylo naprawde duze poswiecenie więc pochylcie
      głowy!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Ktosik Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 28.01.05, 21:39
        Pochylac glowy to niemam zamiaru,bo przeciez Jezusem nie jestes :P ale co racja
        to racja ze uczniowie zapie....li po nocach i cwiczyli bardzo duzo.Efekt bylo
        widac na scenie.A propos pani sekretarki to jest to bardzo mila pani.Kazdy kto
        mysli inaczej chyba sam jest nienormalny.
        • Gość: Nowy Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 28.01.05, 23:47
          sluchaj Ktosik widze ze nie masz odwagi powiedziec jak sie nazywasz"KTOSIK" he
          heheheheheh dobry jestes.Powiedz mi tylko jedno jestes z Baczynskiego. Skad
          mozesz wiedziec kim jestem moze powinienes mi sie klaniac
          • Gość: Ktosik Re: "Dzień patrona" w Baczyńskim IP: *.udn.pl 29.01.05, 11:00
            Słuchaj nowy nie bede mowil nazwiska bo to nie jest potrzebne.Głowy przed toba
            niebede chylil nawet gdybys byl Jezusem.hehehehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka