Dodaj do ulubionych

RADIO "AVE"

IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 18:10
Czy podoba się wam radio ave? Co trzeba zmienić, a co zostawić, jakie nowości
wprowadzić na antenę, jak wyglądają serwisy, co wy na to?
Obserwuj wątek
    • Gość: kkk Re: RADIO IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 18:11
      Radko zapomniałeś o adresie radia hi hi
      www.radioave.pl
    • Gość: BartekW Re: RADIO AVE IP: *.radio.rekord.fm 18.07.01, 08:42
      Widze ze trafilismy na jakiegos zagorzalego fana radia ave, ktory bedzie bronil
      swojej ulubionej rozglosni do samego konca, nawet idac po trupach... w sumie
      radio powinno byc dumne ze ma takich sluchaczy ;-]
      • Gość: Gość Re: RADIO AVE IP: *.radom.com.pl 18.07.01, 09:52
        Myślę, że jeśli dyskusja ma być miarodajna zarówno BartekW jak i radko nie
        powinni w niej brać udziału!
        • Gość: BartekW Re: RADIO AVE IP: *.radio.rekord.fm 18.07.01, 10:00
          &#62 Myślę, że jeśli dyskusja ma być miarodajna zarówno BartekW jak i radko nie
          &#62 powinni w niej brać udziału!

          a niby dlaczego?
          • Gość: Gość Re: RADIO AVE IP: *.radom.com.pl 19.07.01, 10:09
            Gość portalu: BartekW napisał(a):

            &#62 &#62 Myślę, że jeśli dyskusja ma być miarodajna zarówno BartekW jak i radko nie
            &#62
            &#62 &#62 powinni w niej brać udziału!
            &#62
            &#62 a niby dlaczego?

            A niby dlatego, żeod Ciebie jako pracownika konkurencyjnej rozgłosni nie
            spodziewam się twórczej krytyki? Pasi? :-)

            • Gość: BartekW Re: RADIO AVE IP: *.radio.rekord.fm 19.07.01, 13:20
              &#62
              &#62 A niby dlatego, żeod Ciebie jako pracownika konkurencyjnej rozgłosni nie
              &#62 spodziewam się twórczej krytyki? Pasi? :-)
              &#62

              ja po prostu nie slucham radia ave wiec nawet nie zamierzam sie wypowiadac na ten
              temat...
      • Gość: Arek Re: RADIO AVE IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 19.07.01, 00:07
        Gość portalu: BartekW napisał(a):

        &#62 Widze ze trafilismy na jakiegos zagorzalego fana radia ave, ktory bedzie bronil
        &#62
        &#62 swojej ulubionej rozglosni do samego konca, nawet idac po trupach... w sumie
        &#62 radio powinno byc dumne ze ma takich sluchaczy ;-]

        Ekhm...wydaje mi sie ze radko nie jest sluchaczem radia tylko pracuje w Radiu AVE
        i dlatego tak broni tej stacji ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka