Gość: radko IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 18:10 Czy podoba się wam radio ave? Co trzeba zmienić, a co zostawić, jakie nowości wprowadzić na antenę, jak wyglądają serwisy, co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kkk Re: RADIO IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 18:11 Radko zapomniałeś o adresie radia hi hi www.radioave.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BartekW Re: RADIO AVE IP: *.radio.rekord.fm 18.07.01, 08:42 Widze ze trafilismy na jakiegos zagorzalego fana radia ave, ktory bedzie bronil swojej ulubionej rozglosni do samego konca, nawet idac po trupach... w sumie radio powinno byc dumne ze ma takich sluchaczy ;-] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: RADIO AVE IP: *.radom.com.pl 18.07.01, 09:52 Myślę, że jeśli dyskusja ma być miarodajna zarówno BartekW jak i radko nie powinni w niej brać udziału! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BartekW Re: RADIO AVE IP: *.radio.rekord.fm 18.07.01, 10:00 > Myślę, że jeśli dyskusja ma być miarodajna zarówno BartekW jak i radko nie > powinni w niej brać udziału! a niby dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: RADIO AVE IP: *.radom.com.pl 19.07.01, 10:09 Gość portalu: BartekW napisał(a): > > Myślę, że jeśli dyskusja ma być miarodajna zarówno BartekW jak i radko nie > > > powinni w niej brać udziału! > > a niby dlaczego? A niby dlatego, żeod Ciebie jako pracownika konkurencyjnej rozgłosni nie spodziewam się twórczej krytyki? Pasi? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BartekW Re: RADIO AVE IP: *.radio.rekord.fm 19.07.01, 13:20 > > A niby dlatego, żeod Ciebie jako pracownika konkurencyjnej rozgłosni nie > spodziewam się twórczej krytyki? Pasi? :-) > ja po prostu nie slucham radia ave wiec nawet nie zamierzam sie wypowiadac na ten temat... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arek Re: RADIO AVE IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 19.07.01, 00:07 Gość portalu: BartekW napisał(a): > Widze ze trafilismy na jakiegos zagorzalego fana radia ave, ktory bedzie bronil > > swojej ulubionej rozglosni do samego konca, nawet idac po trupach... w sumie > radio powinno byc dumne ze ma takich sluchaczy ;-] Ekhm...wydaje mi sie ze radko nie jest sluchaczem radia tylko pracuje w Radiu AVE i dlatego tak broni tej stacji ;-) Odpowiedz Link Zgłoś