Gość: lili IP: 82.139.35.* 10.02.06, 20:32 czy moglby mi ktos polecic jakiegos dobrego, i raczej niedrogiego:) fryzjera w radomiu gdzie mozna zrobic ladne pasemka,pieknie prosze:)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ewa Re: pasemka IP: *.22.radom.pilicka.pl 13.02.06, 20:12 ja polecam salon p. Wandy Zielińskiej twoj styl na moniuszki 24 Odpowiedz Link Zgłoś