IP: 82.139.35.* 10.02.06, 20:32
czy moglby mi ktos polecic jakiegos dobrego, i raczej niedrogiego:) fryzjera
w radomiu gdzie mozna zrobic ladne pasemka,pieknie prosze:))
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa Re: pasemka IP: *.22.radom.pilicka.pl 13.02.06, 20:12
      ja polecam salon p. Wandy Zielińskiej twoj styl na moniuszki 24

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka