IP: 193.227.223.* 13.10.01, 19:09
Pamietacie ta slynna ostoje niechcianych w innych szkolach. Byl sobie taki
czerwony budyneczek na ulicy Kelles-Krauza.
Obserwuj wątek
    • Gość: Janek Re: sorbona IP: *.rado.gazeta.pl 15.10.01, 17:08
      Dużo wcześniej Sorbona była tam gdzie dzisiaj Muzeum Okręgowe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka