Gość: biik IP: 193.227.223.* 13.10.01, 19:09 Pamietacie ta slynna ostoje niechcianych w innych szkolach. Byl sobie taki czerwony budyneczek na ulicy Kelles-Krauza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Janek Re: sorbona IP: *.rado.gazeta.pl 15.10.01, 17:08 Dużo wcześniej Sorbona była tam gdzie dzisiaj Muzeum Okręgowe. Odpowiedz Link Zgłoś