IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.06, 18:03
Co jest powodem, że część wątków zostaje przeniesionych na forum "Kto nami
rządzi"? Nie zauważyłem aby zostały tam przenoszone wszystkie wątki związane z
wyborami samorządowymi. Czyżby tylko te niewygodne były przenoszone na to
forum na którym nic sie nie dzieje?
Czy to jakiś sPISek?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka