Gość: Ojciec
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.10.06, 18:03
Co jest powodem, że część wątków zostaje przeniesionych na forum "Kto nami
rządzi"? Nie zauważyłem aby zostały tam przenoszone wszystkie wątki związane z
wyborami samorządowymi. Czyżby tylko te niewygodne były przenoszone na to
forum na którym nic sie nie dzieje?
Czy to jakiś sPISek?