Dodaj do ulubionych

Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszystkim

26.11.06, 23:09
WYBORCOM!!!

To pierwsze słowa wypowiedziane przez
Prezydenta Radomia Pana Adnrzeja Kosztowniaka!

W dalszej kolejności podziękował całemu Sztabowi na czele z Dariuszem
Wójcikiem i Jakubem Kowalskim oraz ZESPOłOWI, który stanowili LUDZIE DOBREJ
WOLI-wolontariusze z całego Radomia!
Była to naprawdę ciężka praca ich wszystkich!!!
Prezydent podziękował również swojej żonie za wspieranie w ciężkich chwilach,
dodawanie otuchy i animuszu.
Wreszcie podziękował swojemu kontrkandydatowi za ostrą walkę (zadzwonił do
niego osobiście - ja nigdy bym nie zrobił takiego kroku i może dlatego nigdy
nie będę prezydentem :)
Podziękował również wyborcom marcinkowskiego deklarując Im swoją ciężką pracę,
dzięki której w przyszłości przekona ich do siebie (a przynajmniej ma taką
nadzieję).

Ja natomiast za Jego pośrednictwem chciałbym podziękować szczególnie radnym
Wspólnoty Samorządowej (Jan Rejczak, Mirosław Rejczak, Krzysztof Sońta i
Ryszard Fałek) za ciężką 4-letnią kadencję i ciężką, wytrwałą pracę na rzecz
zmiany szkodliwego wizerunku Miasta. To dzięki nim dowiedzieliśmy się o wielu
szkodliwych działaniach. To ich interpelacje przyczyniały się do tego, że
władza nie mogła działać przy całkowicie zasłoniętej kurtynie, a my mogliśmy
obserwować co chcą nam serwować i za ile!!! Dziękujmy!!!

Jednocześnie po raz kolejny Prezydent Andrzej Kosztowniak dementując
rozsiewane przez KOGOŚ plotki zapewnił, że nie będzie w Urzędzie ŻADNYCH
CZYSTEK!!! Będą zmiany na stanowiskach urzędników wyższego szczebla (tylko
niektórych), ale to jest oczywiste, że każdy Szef chce mieć kadrę, do której
będzie miał pełne zaufanie, a oni będą lojalni i przede wszystkim KOMPETENTNI!

cdn
_______________________________________________________________________________

ANDRZEJ KOSZTOWNIAK, LAT 30 - PREZYDENTEM RADOMIA WIELU KADENCJI!!!

NIE PYTAJ CO RADOM ZROBIŁ DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA RADOMIA???!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 23:12
      Masz szansę, chłopie. Jako pierwszy pisowski lizod...p w Radomiu, możesz teraz
      mieć nadzieje na fotel ochroniarza w urzędzie. Szczyt twojej władzy i
      kompetencji.
      • sympatyk_pis Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys 26.11.06, 23:15

        Nie, dziękuję, nie skorzystam.
        Mam dobrą pracę w Warszawie i nie zamierzam jej zmieniać.
        ___________________________________________________________________________________

        ANDRZEJ KOSZTOWNIAK, LAT 30 - PREZYDENTEM RADOMIA WIELU KADENCJI!!!

        NIE PYTAJ CO RADOM ZROBIŁ DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA RADOMIA???!!!
        • Gość: yanghi Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.06, 23:25
          Pożyjemy, zobaczymy.
      • Gość: Biber Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.tkdami.net 26.11.06, 23:59
        Nie ma za co, praca i dobra pensja się należy.I będzie ok!
    • maciekzielinski Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys 26.11.06, 23:27
      Wyniki za PKW z 23.27 zatwierdzonych 98,18 protokołów z komisji wyborczych.
      Andrzej Kosztowniak - 55,57
      Zdzisław Marcinkowski - 44,43
      • Gość: alibaba Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: 82.139.54.* 26.11.06, 23:47
        Gratulujemy, choc nie jest to przewaga z ktorej mozna byc bardzo dumnym.
    • Gość: jur Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.centertel.pl 26.11.06, 23:55
      Panie Prezydencie KOsztowniak , żarty się skończyły

      Niech Pan Już bierze odpowiedzialność za słowa.

      Wziął Pan ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA RADOM

      Odsuń PAN nawiedzonych..

    • Gość: mmm Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.tkdami.net 27.11.06, 00:19
      z tej wypowiedzi wynika, ze sympatyk_pis nalezy do bliskich wspolpracownikow
      nowego prezydenta.

      czy to dobrze swiadczy o Andrzeju Kosztowniaku?

      mysle, ze ten czlowiek - sympatyk_pis - wiecej zrobil zlego dla wizerunku PiS-u
      niz dobrego. A jego posty pisane duzymi literami i z setkami wykrzyknikow, tak
      samo jak niejakiego KR, swiadcza o ich niewatpliwym nawiedzeniu.
    • Gość: 007 Do sympatyk_pis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 01:09
      Schowaj się wreszcie chopie, zreszta co ja piszę, przecież ci z dupy
      kosztownego tylko buty wystają. Tragedia jakas jestes i zenada
      • Gość: zuza Re: Do sympatyk_pis IP: *.udn.pl 27.11.06, 10:40
        sympatyk pis to prostaczysko,nowy prezydent powinien mu zabronic pisania pod
        taka nazwa,psuje mu wizerunek.
        • Gość: KR! Re: Do sympatyk_pis IP: *.chello.pl 27.11.06, 11:04
          Andrzej Kosztowniak rodowity radomianin Prezydent Radomia w latach 2006-2010!!!!

          26 listopada 2006r. odsunięcie spadochroniarzy od wladzy w Radomiu.Agata Morgan i Krzysztof Sońta wiceprezydentami Radomia!
          • Gość: 007 do KR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 14:32
            muszę powtórzyć moje słowa tym razem do KR, Schowaj się wreszcie chopie,
            zreszta co ja piszę, przecież ci z dupy
            kosztownego tylko buty wystają. Tragedia jakas jestes i zenada
    • 3xtr3m3 Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys 27.11.06, 11:17
      Niech podziekuje czynami a nie słowami.
      Mnie wystarczy jesli udowodni, że nie jest sterowany przez suskiego i zmiany
      jakie wprowadzi bedą merytorychnie a nie polityczno/kolezenskie.
      • Gość: pilny Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 14:45
        Pani prezydencie - młode pokolenie czeka na zmiany - więkoszść takich jak ja
        30 -latków głosowała na Pana. Jeśli Pan nas zawiedzie - nie pozostanie nam nic
        innego jak tylko wyjechać z tej nędzy. Wiele jeszcze jest pozostałości po
        komunie widać to szczególnie w urzędach i państwowych instytucjach - propunję
        dać szansę młodym i wykształconym w miejsce ludzi wywodzących się ze starej
        akipy BMW - bierny mierny ale wierny. Powodzenia...
    • Gość: olin Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 14:44
      panie prezydencie prosimy o likwidacje bazaru na dworcu glownym
    • bhjs Re: Sympatyk_pis dziękuje prezydentowi 27.11.06, 17:38
      Oto jak powinno wyglądac podziękowanie :
      najjaśniejszy Panie Prezydencie , wschodząca jutrzenko Radomia , słoneczko
      mazowieckich równin , dobroczyńco radomskich bezrobotnych , jedyna nadziejo
      emerytów i rencistów , dziękuję Ci że pozwoliłeś mi pocałowac swoją .. rękę.
      dziękujemy Ci że wziąłeś odpowiedzialnośc za nasze miasto zniszczone przez
      komunę i zrobisz z niego piękną europejska metropolię.Żyj nam długo i
      szczęśliwie prowadź po świetlistym szlaku wytyczonym przez miłościwie
      panującą nam jedynie słuszną partię , prawą i sprawiedliwą jak jej
      przywódcy i poseł Suski .amen
      • Gość: rad Re: Sympatyk_pis dziękuje prezydentowi IP: *.227.udn.pl 27.11.06, 18:05
        Uprawnionych do głosowania - 179 535 osób
        Głosów oddanych na Kosztowniaka - 29 542 osoby
        Daje to ok. 16,5%
        Większość ma to chyba ...... w głębokim poważaniu.
        Kiedy w Polsce wygrywała prawica - w Radomiu lewica.
        Kiedy w Polsce wygrywa demokracja - w Radomiu .... no właśnie co?
        • Gość: demokracja niestety, ludziom to wisi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 18:14
          W Radomiu najniższa frekwencja w porównaniu z innymi miastami wymienionymi
          w Rzeczpospolitej:
          www.rzeczpospolita.pl/wydarzenia/061127_1.html
          Mamy prezydenta garstki radomian:(
          • Gość: DEK Re: niestety, ludziom to wisi IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 27.11.06, 19:18
            Gość portalu: demokracja napisał(a):
            > W Radomiu najniższa frekwencja w porównaniu z innymi miastami wymienionymi
            > w Rzeczpospolitej:
            > www.rzeczpospolita.pl/wydarzenia/061127_1.html
            > Mamy prezydenta garstki radomian:(

            A co Ty zrobiłeś, żeby ta frekwencja była większa?
            Byłeś chociaż na wyborach?
            Rozmawiałeś o potrzebie głosowania z tymi Twoimi znajomymi, którzy nie
            wybierali się do urn?
            Jesli chociaż na jeden z powyższych pytań odpowiedziałeś (w sumieniu, a nie na
            tym forum) "nie", to nie pie.rz smutków, demokrato ...
        • Gość: 0007 re IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 01:55
          a gó..
      • Gość: Gnom Re: Sympatyk_pis dziękuje prezydentowi IP: 82.139.33.* 27.11.06, 21:20
        Wszystko by było dobrze gdybyś pisał z dużej litery.
        Ale sam zamysł jak najbardziej poprawny.
    • Gość: bleble Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.tkdami.net 27.11.06, 21:24
      A coon gadać nie umie, pisać też nie umie. Musi to relacjonować jakiśtam sympatyk
      • Gość: KR! Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.chello.pl 27.11.06, 21:55
        Frekwencja tragedia do urn poszło tylko 29.7% radomian gorzej było tylko w Czestochowie w 13 mieście w Polsce pod wzgledem ludności ( Radom to 4 miasto w Polsce pod wzgledem ludności ) głosowało tam 25 % a np. w Lublinie juź 37% czyli tyle co w Radomiu 12 listopada frekwencja wtedy wyniosła 37.5 %!
    • Gość: dgd Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: 82.139.40.* 27.11.06, 22:13
      ten Wójcik to chyba niezły cwaniak
      • Gość: on Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 22:18
        nie tylko on
        a kto z nich nie jest cwany?
    • Gość: asa Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 07:38
      podziekowania przyjęte
      czas na działania.
    • anty19 Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys 30.11.06, 10:55
      gratuluję zwycięstwa powodzenia
    • Gość: urzednik Re: Prezydent Andrzej Kosztowniak dziękuje wszys IP: *.tkdami.net 30.11.06, 14:22
      Niech swoje dziekuje wyrazi zmianami na lepsze w Radomiu. Na poczatek
      nalezaloby sie przyjrzec niektorym urzednikom zatrudnionym przez gajewskiego
      • Gość: Orio Prezydentura po raz 3 z rzędu. Miałeś nosa człowie IP: 74.63.112.* 09.02.14, 18:55
        Prezydentura po raz 3 z rzędu. Miałeś nosa człowieku :)
        • Gość: Ola Re: Prezydentura po raz 3 z rzędu. Miałeś nosa cz IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.14, 19:52
          Pycha i buta to główne "zalety " wielbicieli PIS. Jak widać oni już wiedzą ,kto będzie prezydentem w najbliższych wyborach w Radomiu . To po co często w tak chamski sposób ( bo tylko tak potrafią ) atakują kandydatów wystawianych przez inne partie . Krytykują wszystko i wszystkich, którzy nie są razem z nimi i z ich otoczenia. Powinni siedzieć cicho i już się cieszyć ze zwycięstwa.
          • Gość: piszcie prawdę Re: Prezydentura po raz 3 z rzędu. Miałeś nosa cz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.14, 21:19
            Suski z Grójca wskazał kosztowniaka w 2006 r. i w tych wyborach też będzie go popierał. Gdyby nie Suski taki kosztowniak nic by w PIS i w polityce nie osiągnął !
            • Gość: egon Re: Prezydentura po raz 3 z rzędu. Miałeś nosa cz IP: *.radom.vectranet.pl 10.02.14, 22:10
              Karol Witerski
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka