sympatyk_pis
26.11.06, 23:09
WYBORCOM!!!
To pierwsze słowa wypowiedziane przez
Prezydenta Radomia Pana Adnrzeja Kosztowniaka!
W dalszej kolejności podziękował całemu Sztabowi na czele z Dariuszem
Wójcikiem i Jakubem Kowalskim oraz ZESPOłOWI, który stanowili LUDZIE DOBREJ
WOLI-wolontariusze z całego Radomia!
Była to naprawdę ciężka praca ich wszystkich!!!
Prezydent podziękował również swojej żonie za wspieranie w ciężkich chwilach,
dodawanie otuchy i animuszu.
Wreszcie podziękował swojemu kontrkandydatowi za ostrą walkę (zadzwonił do
niego osobiście - ja nigdy bym nie zrobił takiego kroku i może dlatego nigdy
nie będę prezydentem :)
Podziękował również wyborcom marcinkowskiego deklarując Im swoją ciężką pracę,
dzięki której w przyszłości przekona ich do siebie (a przynajmniej ma taką
nadzieję).
Ja natomiast za Jego pośrednictwem chciałbym podziękować szczególnie radnym
Wspólnoty Samorządowej (Jan Rejczak, Mirosław Rejczak, Krzysztof Sońta i
Ryszard Fałek) za ciężką 4-letnią kadencję i ciężką, wytrwałą pracę na rzecz
zmiany szkodliwego wizerunku Miasta. To dzięki nim dowiedzieliśmy się o wielu
szkodliwych działaniach. To ich interpelacje przyczyniały się do tego, że
władza nie mogła działać przy całkowicie zasłoniętej kurtynie, a my mogliśmy
obserwować co chcą nam serwować i za ile!!! Dziękujmy!!!
Jednocześnie po raz kolejny Prezydent Andrzej Kosztowniak dementując
rozsiewane przez KOGOŚ plotki zapewnił, że nie będzie w Urzędzie ŻADNYCH
CZYSTEK!!! Będą zmiany na stanowiskach urzędników wyższego szczebla (tylko
niektórych), ale to jest oczywiste, że każdy Szef chce mieć kadrę, do której
będzie miał pełne zaufanie, a oni będą lojalni i przede wszystkim KOMPETENTNI!
cdn
_______________________________________________________________________________
ANDRZEJ KOSZTOWNIAK, LAT 30 - PREZYDENTEM RADOMIA WIELU KADENCJI!!!
NIE PYTAJ CO RADOM ZROBIŁ DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA RADOMIA???!!!