Dodaj do ulubionych

paznokcie - operacja

16.05.12, 12:09
pytam serio - o co chodzi z tym,ze na pobyt w szpitalu tzn jakis operacyjny nie powinno sie miec pomalowanych paznokci?
--
-----------------------------------
Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" jest zabijanie.
- Eddy Grant
Obserwuj wątek
      • myszmusia Re: paznokcie - operacja 16.05.12, 12:58
        dziekismile
        --
        Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" jest zabijanie.
        - Eddy Grant
    • rosapulchra-0 Re: paznokcie - operacja 16.05.12, 12:59
      Ja miałam pomalowane i podczas operacji i podczas zabiegów i inwazyjnych badań.
      --
      gazeta_mi_placi napisała:
      Pisałaś o zeszytach, podręcznikach i ubraniach więc do tego się odniosłem.
      anielska.blog.pl/
    • edelstein Re: paznokcie - operacja 16.05.12, 13:27
      Kiedys po stanie paznokci rozpoznawano np.niedotlenienie,wraz z rozwojem techniki stalo sie to przezytkiem.Teraz mozna miec pomalowane paznokcie,zel,akryl i nikomu to nie przeszkadza.Sprawdzilam na sobie,zaden pulsometr itd.nie dziala gorzej jak cokolwiek sie na paznokciach znajduje.
      --
      “Taaaaaaaa.... hardy i twardy... i nigdy nie zmanipulowany... uh Nam facetom zawsze się wydaje że mamy we wszystkim ostatnie z Tylko najczęściej brzmi ono :"tak kochanie“ by Adellante
      • myszmusia Re: paznokcie - operacja 16.05.12, 13:33
        edelstein napisała:

> Kiedys po stanie paznokci rozpoznawano np.niedotlenienie,wraz z rozwojem techni
        > ki stalo sie to przezytkiem.Teraz mozna miec pomalowane paznokcie,zel,akryl i n
        > ikomu to nie przeszkadza.Sprawdzilam na sobie,zaden pulsometr itd.nie dziala go
        > rzej jak cokolwiek sie na paznokciach znajduje.

ok rozumiem - jasno wytłumaczone, dziekujesmile ja nie szpitalna to nie wiedziałamwink
        --
        - Eddy Grant

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka