Dodaj do ulubionych

co u profesora B.???

21.02.07, 10:13
czy ktoś wie czy profesorek B. jeszcze siedzi w areszcie? i co wogóle w jego
sprawie, jakieś zarzuty, jakas sprawa, jakaś kara? nadal będzie pełnił funkcję
ordynatora? a kto go wogóle zastępuje w tej chwili?
Obserwuj wątek
    • prof.b Re: co u profesora B.??? 21.02.07, 12:56
      nikt nic nie wie?
    • Gość: pacjentka Re: co u profesora B.??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 13:38
      ponoć wyszedł dziś za kaucją - nie wiem tylko kto mu na to pozwolił
      • Gość: prawnik Re: co u profesora B.??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 14:29
        Na szczęście w demokratycznym kraju zwolnić z więzienia może niezawisły sąd, a
        nie taka s..a jak ty!
    • Gość: prawnuk Re: co u profesora B.??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 21:55
      czy myslal pan o slowie sku..syn??? bo jesli tak to jrest pan namierzony

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka