prof.b 21.02.07, 10:13 czy ktoś wie czy profesorek B. jeszcze siedzi w areszcie? i co wogóle w jego sprawie, jakieś zarzuty, jakas sprawa, jakaś kara? nadal będzie pełnił funkcję ordynatora? a kto go wogóle zastępuje w tej chwili? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pacjentka Re: co u profesora B.??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 13:38 ponoć wyszedł dziś za kaucją - nie wiem tylko kto mu na to pozwolił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawnik Re: co u profesora B.??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 14:29 Na szczęście w demokratycznym kraju zwolnić z więzienia może niezawisły sąd, a nie taka s..a jak ty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawnuk Re: co u profesora B.??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 21:55 czy myslal pan o slowie sku..syn??? bo jesli tak to jrest pan namierzony Odpowiedz Link Zgłoś