Dodaj do ulubionych

Warhammer 40,000

10.06.08, 16:01
Wie może ktoś, gdzie można kupić modele do gry Warhammer 40,000?
Obserwuj wątek
    • Gość: C93 Re: Warhammer 40,000 IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.08, 23:33
      W sklepie Wargamer na 25 Czerwca 11, wejscie od ulicy w kamienicy z
      kancelarią i innymi cudami
    • Gość: me Re: Warhammer 40,000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.08, 23:35
      zalerzy gdzie
      • Gość: bobek Re: Warhammer 40,000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.08, 21:14
        w empiku ;)
    • Gość: Kot Re: Warhammer 40,000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.08, 14:54
      Empik już nieaktualny, w tej chwili sklep przy 25 czerwca też nie, bo przeniósł
      się na ulicę Sienkiewicza naprzeciwko szkoły nr 13, między ubezpieczalnią a
      wytwórcą drzwi. Będzie duży plakat, w lecie stoły przed wejściem na świeżym
      powietrzu, a w środku karcianki, figurkowe systemy bitewne itd. Wszystko opisane
      na forum www.progresor.radom.pl
      • elomoto_ras19 Re: Warhammer 40,000 29.09.08, 08:33
        Bardzo polecam :-)
    • Gość: cf Re: Warhammer 40,000 IP: *.radom.vectranet.pl 29.09.08, 11:21
      Najtańsze modele kupisz w Centrum Fantastyki na ulicy Waryńskiego 11.
      S tam dostępne wszystkie figurki do WH40k po promocyjnych cenach
      oraz wiele innych systemów bitewnych.
      Dodatkowo na terenie sklepu znajduje się klub gdzie można pograć :)
      • Gość: C93 Re: Warhammer 40,000 IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.08, 23:32
        Najtańsze modele Games Workshop kupisz w UK, taniej niż zaopatrują
        się w nie Polskie sklepy, ale chyba nie oto chodzi. Gry te to przede
        wszystkim hobby, a hobbystów znajdziesz w Radomiu tylko w
        Wargamerze, kontynuacji sławetnego Progresora.
        • Gość: gracz Re: Warhammer 40,000 IP: *.radom.vectranet.pl 30.09.08, 08:43
          Obawiam sie że masz błędne informacje. Wargamer sprzedaje swoje
          modele najdrożej w mieście a dodatkowo często bywa że są one
          połamane :( niewiem skąd oni je sprowadzają i co z nimi robią :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka