kaszanka.1 10.06.08, 16:01 Wie może ktoś, gdzie można kupić modele do gry Warhammer 40,000? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: C93 Re: Warhammer 40,000 IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.08, 23:33 W sklepie Wargamer na 25 Czerwca 11, wejscie od ulicy w kamienicy z kancelarią i innymi cudami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me Re: Warhammer 40,000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.08, 23:35 zalerzy gdzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobek Re: Warhammer 40,000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.08, 21:14 w empiku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kot Re: Warhammer 40,000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.08, 14:54 Empik już nieaktualny, w tej chwili sklep przy 25 czerwca też nie, bo przeniósł się na ulicę Sienkiewicza naprzeciwko szkoły nr 13, między ubezpieczalnią a wytwórcą drzwi. Będzie duży plakat, w lecie stoły przed wejściem na świeżym powietrzu, a w środku karcianki, figurkowe systemy bitewne itd. Wszystko opisane na forum www.progresor.radom.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cf Re: Warhammer 40,000 IP: *.radom.vectranet.pl 29.09.08, 11:21 Najtańsze modele kupisz w Centrum Fantastyki na ulicy Waryńskiego 11. S tam dostępne wszystkie figurki do WH40k po promocyjnych cenach oraz wiele innych systemów bitewnych. Dodatkowo na terenie sklepu znajduje się klub gdzie można pograć :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C93 Re: Warhammer 40,000 IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.08, 23:32 Najtańsze modele Games Workshop kupisz w UK, taniej niż zaopatrują się w nie Polskie sklepy, ale chyba nie oto chodzi. Gry te to przede wszystkim hobby, a hobbystów znajdziesz w Radomiu tylko w Wargamerze, kontynuacji sławetnego Progresora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gracz Re: Warhammer 40,000 IP: *.radom.vectranet.pl 30.09.08, 08:43 Obawiam sie że masz błędne informacje. Wargamer sprzedaje swoje modele najdrożej w mieście a dodatkowo często bywa że są one połamane :( niewiem skąd oni je sprowadzają i co z nimi robią :( Odpowiedz Link Zgłoś