Dodaj do ulubionych

bałagan w Mops W Radomiu

19.06.09, 13:37
Urzędnicy informują osoby uprawnione do pobierania świadczeń
rodzinnych że zabrakło srodków na wypłaty w czerwcu. Zasiłki powinny
być wypłacone do 20 czerwca.Powodem tej sytuacji jest fakt ,że
wojewoda Mazowsza nie przelał srodków na konta radomskiego Mopsu.Wie
ktos może więcej w tej sprawie?
Obserwuj wątek
    • biurwa.mac Re: bałagan w Mops W Radomiu 19.06.09, 18:25
      Jest dokładnie tak jak napisałaś. Świadczenia nie zostały wypłacone bo nie
      przesłano pieniędzy z Warszawy. KRYZYS !!!! Pracownicy (rożnych
      działów)zastanawiają się czy będą środki na wynagrodzenie za pracę. Jeżeli nie
      to w przyszłym miesiącu świadczenia będą się musiały wypłacić same. A tak przy
      okazji - kiedy podwyżki ???
      • Gość: igorsky Re: bałagan w Mops W Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 19.06.09, 18:38
        podwyżki od 1 listopada, swoją drogą dziwny ten brak gotówki,
        ponieważ zasiłki rodzinne wraz z dodatkami to wydatki sztywne z
        budzetu państwa upozycjonowane w budżecie na dany okres
        zasiłkowy.Ale co mają zrobić Ci którzy np. pobierają zasiłek z
        tytułu urlopu wychowawczego plus rodzinne ,jakieś to są pieniążki.
        I to nasza polska polityka rodzinna ,szkoda gadać..
        • diament0 Re: bałagan w Mops W Radomiu 20.06.09, 22:30
          Mam nadzieję, że będą jeszcze w tym roku podwyżki dla MOPSu!!!Bo przecież to
          MOPS "odwala" najczarniejszą robotę!!!
          • double.dog Re: bałagan w Mops W Radomiu 21.06.09, 16:59
            Chu.... zobaczysz a nie podwyżki. W MOPS chodzi o to, żeby zastraszone robole
            pracowały na całego za gó...ane pieniążki. Potem z łaski dostają 100 zł lub 150
            zł podwyżki brutto podczas gdy inni dostają podwyżki bo wzięli ślub, urodziło im
            się dziecko, muszą spłacać albo wsiąść kredyt albo mają dobre plecy. To jest
            wkurzające. Ale pocieszyć się można tym że każdy wie o kogo chodzi.
          • Gość: euzebio Re: bałagan w Mops W Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.09, 18:26
            myslisz ze beda podwyżki w mops !!!!
            nie wydaje mi sie najpierw dostanie urzad miejski a jak coś zostanie
            wtedy cos skapnie dla mops jakies 50 zl brutto
            dopóki w mops rzadzi H.J o podwazakach nie bedzie mowy osoba
            która ,dba bardziej o interesy urzedu a nie o interesy instytucji
            której jest szefem nie nadaje sie do rządzenia , mam nadzieje ze
            włądza tej pani szybko sie skończy w taki sposób jak ona skończyła
            włądze pana Błędowskiego bo jak mówia kto pod kim dołki kopie sam w
            nie wpada....
    • Gość: mops Re: bałagan w Mops W Radomiu IP: *.xdsl.centertel.pl 21.06.09, 00:01
      Termin płatności za dany miesiąc jest do końca tego miesiąca. Macie w decyzji
      napisane. Więc nawet jak będą 30 czerwca to będzie w terminie.
      • biurwa.mac Re: bałagan w Mops W Radomiu 21.06.09, 08:50
        TAK JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: mała Re: bałagan w Mops W Radomiu IP: *.internet.radom.pl 21.06.09, 12:31
      tak rzadzi pis w miescie.bakagan w centrum balagan w mops balagan
      wszedzie.
      • Gość: renia Re: bałagan w Mops W Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 21.06.09, 21:09
        Zastanów się "mała" bakagan czy balagan?
        Jak tak pracujecie w Mopsie jak piszecie to za naukę się weźcie a
        nie o podwyżkach myślicie.
        Swoją drogą to może ktoś wreszcie weźmie się za tę "szajkę" w Mopsie
        bo nas krew zalewa jak się widzi te święte krowy "rozdrapujące"
        miejską kasę!.
        • Gość: oki Re: bałagan w Mops W Radomiu IP: *.na.pl 21.06.09, 23:12
          Jeśli już jesteśmy przy temacie bałaganu, MOPS-u i pieniędzy-to może ktoś by
          wreszcie się zabrał za te "pseudo-samotnie" wychowujące matki,bo w bloku obok
          mieszka ich kilka i każda pobiera zasiłek jako, że taka jest samotna, a tak na
          prawdę wszystkie prowadzą wspólna gospodarkę ze swoimi "eks"mężami. Do tego
          sobie dorabiają jako fryzjerka i sprzątaczka i jakoś ich skarbowy nie ściga.
          Tylko ujadać potrafią,że im mało,a kto ma na nie zarabiać? Ja? Więc nie
          czepiajcie się,że nie ma kasy,bo jest was za dużo drogie panie! Do roboty się
          trzeba wziąć, a nie siedzieć w chałupach i narzekać na MOPS.
          • Gość: misiek Re: bałagan w Mops W Radomiu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.01.10, 16:40
            Dobrze piszesz sam też znam kilka przypadków samotnych matek które po wzięciu
            kasy z MOPS urządzają sobie libacje alkoholowe ze swoimi kochasiami które trwają
            nawet po dwa tygodnie no ale cóż "przecież im jest bardzo ciężko" taki jest nasz
            kochany system
            • Gość: anna Re: bałagan w Mops W Radomiu IP: 80.249.5.* 07.01.10, 11:01
              Koleżnka matka samotnie wychowująca typowa mopsiara ma tyle samo
              pieniędzy co ja pracująca w administracji. Tyle ze ja zostawiam
              swoje dzieci na pół dnia, sprzątam w soboty, obiady gotuje w biegu
              rano a ona wyśpi się ze wszystkim wyrobi i jeszcze ma czas lecieć
              dorobić nieoficjalnie pare groszy.Ą iść do lekarza zdzieckiem czy ze
              sobą muszę brać urlop bo nie wolno się zwalniać z pracy. Przy dwójce
              dzieci tego urlopu na wakacje prawie nie mam bo dzieci do zdrowych
              nie należa i odpoczą tak naprawde też nie jest mi dane. A ona ma
              wakacje cały czas i zawsze może nie iść dorabiać jak jej się nie
              chce.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka