anetaanette17
19.06.09, 13:37
Urzędnicy informują osoby uprawnione do pobierania świadczeń
rodzinnych że zabrakło srodków na wypłaty w czerwcu. Zasiłki powinny
być wypłacone do 20 czerwca.Powodem tej sytuacji jest fakt ,że
wojewoda Mazowsza nie przelał srodków na konta radomskiego Mopsu.Wie
ktos może więcej w tej sprawie?