jdk 02.07.09, 18:10 Najszczersze gratulacje! Swietnie, ze radomianie w Warszawie (i nie tylko radomianie) maja okazje obejrzec radomskie przedstawienia w stolicy (oprocz 2084 byl to jeszcze "Zimny prysznic"). Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: FM Re: Radomski spektakl doceniony w Warszawie IP: *.xdsl.centertel.pl 02.07.09, 19:55 Twoje gratulacje są nieszczere i nie przyjmuję ich.Najpierw twój wierny kompan Wosik krytykuje w czambuł radomską kulturę (myślę że to stanowisko całego Kocham Radom) a później ty występujesz i udajesz że się cieszysz.Żeby być takim hipokrytą to trzeba być albo ż. albo gł. Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Re: Radomski spektakl doceniony w Warszawie 02.07.09, 20:20 Chyba czegoś nie zrozumiałeś, bo nie gratulowałem Tobie, tylko dyrektorowi Rybce. Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Re: Radomski spektakl doceniony w Warszawie 02.07.09, 20:40 I jeszcze odniosę się tylko krótko do tego, co napisałeś: Gość portalu: FM napisał(a): > Najpierw twój wierny kompan Wosik krytykuje w czambuł radomską kulturę (myślę że to stanowisko całego Kocham Radom) a później ty występujesz i udajesz że się cieszysz. A więc po pierwsze, chyba nie przeczytałeś - albo nie zrozumiałeś tekstu Marcina Wosika. (Albo świadomie manipulujesz? - parafrazując znane przysłowie: czwartego wyjścia nie ma). Zacytuję: "(...) Przeczytajmy kilka pierwszych zapisów Strategii Rozwoju Miasta. Zakłada ona w sferze społecznej następujące cele: (...) - wspieranie kultury i turystyki O ile w kulturze widzimy ostatnio pewne pozytywne zmiany wynikające przede wszystkim z atrakcyjniejszej oferty naszego teatru, to w dalszym ciągu brakuje flagowej imprezy kulturalnej przyciągającej publiczność spoza Radomia. [wyróżnienie moje - jdk] O wspieraniu turystyki wolałbym się w ogóle nie wypowiadać, bo żadnych działań nie widzę. (...)" To tyle Marcin Wosik. Gdzie tu jest jakakolwiek "w czambuł" krytyka radomskiej kultury?? Jest, i owszem!, krytyka topornej, tępej propagandy sukcesu uprawianej za ogromne publiczne pieniądze przez władze miasta (półtora miliona złotych tylko w ciągu roku!!!). Pełny list Marcina Wosika, jeśli ktoś jeszcze nie czytał, można przeczytać tutaj: miasta.gazeta.pl/radom/1,35219,6778910,List__Tak_zle_czy_tak_dobrze.html Po drugie, jeśli zaś mowa o Kocham Radom, do którego raczyłeś również się odnieść w swojej krótkiej acz treściwej wypowiedzi, to jeśli chodzi o kulturę trafiłeś "kulą w płot". I to podwójnie. A nawet potrójnie! 1) Zachęcam do lektury "Najważniejszych spraw": www.kochamradom.pl/stowarzyszenie.php#sprawy 2) Ewentualnie przejrzyj stronę kochamradom.pl i zobacz liczbę zapowiedzi różnego rodzaju imprez kulturalnych, na które zapraszamy, które wspieramy bądź które sami organizujemy. 3) Ponadto chciałem zwrócić uwagę, iż do tegorocznej Radomskiej Nagrody Kulturalnej za 2008 rok nasze Stowarzyszenie, doceniając znacząco liczne wydarzenia ubiegłego roku, zgłosiło aż 8 nominacji! Zapytaj w Urzędzie Miejskim o potwierdzenie. Po trzecie, jeśli już mowa o mnie osobiście, to zajrzyj na mojego bloga i zobacz, ile tekstów poświęconych jest właśnie radomskiej kulturze i radości z tego, jak wiele się dzieje. I to chyba wystarczy tytułem polemiki - choć przyznam szczerze, że agresywny i manipulancki ton Twojej wypowiedzi sprawia, że nie powinno być żadnej polemiki. Na koniec zacytuję ponownie Marcina Wosika, jak to określiłeś - "mojego wiernego kompana", bo akurat pod tym, co napisał, podpisuję się dwiema rękami: "I jeszcze jedno - Radom potrzebuje zgody i współpracy różnych środowisk w dążeniu do podniesienia poziomu życia jego mieszkańców. Odnoszę wrażenie, że władze miasta są obecnie przekonane o własnej nieomylności. Pouczają radnych opozycji, wyrokują, co jest ważne dla mieszkańców miasta, a co jest nieistotne. Wiedzą najlepiej i już!" Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odkluzacz pylisty Re: Radomski spektakl doceniony w Warszawie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 21:51 złóż w tej sprawie chyba 347 interpelację... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość mss Re: Radomski spektakl doceniony w Warszawie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 23:55 Panowie lub Panie to doprawdy nie o was chodzi w informacji.Pozwólcie więc, że poprostu pogratuluję twórcom z radomskiego teatru zarówno tej nagrody jak i znakomitych spektakli wszystko o kobietach i edit piaff. serdecznie dziękuję, że w końcu można iść do teatru na SZTUKĘ bez względu na to jaki polityczek chce zbić kapitalik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WR Do jdk! IP: *.radom.vectranet.pl 03.07.09, 11:21 Panie Jakubie! Proszę nie dyskutować z PiS-owskim oszołomem. Cokolwiek Pan zrobi oni będą krytykować. Szkoda czasu i energii na takich! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brydż Re: Radomski spektakl doceniony w Warszawie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 17:09 Panie Kluoziński a jak się pan odniesie do odpowiedzi pana Ninarda na temat turystyki?Już facet ma ciepło za współpracę z pana kolegami Zalibowskim i Pawłowskim oraz Belowskim z PO na czele ale meritum nie można mu odmówić.Może przeczyta pan tekst Ninarda i odniesie się do niego.To właśnie pan manipuluje faktami i bardzo często korzysta z czwartego rozwiązania.A jak widać na turystyce zna się pan tyle co Wosik.Opluć zgonić na Kosztowniaka i odjechać do Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krystyna Ale widzieliście to "2084"? IP: *.spray.net.pl 03.07.09, 00:51 Bo tak się kłócicie nie na temat. Kolego MSS, nie porównuj "2084", czyli kawałka porządnego, mocnego teatru do sztuczydeł typu "Wszystko o kobietach". A i klasa aktorska nie ta :( Teatromanka Krystyna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Ale widzieliście to "2084"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 09:02 Ja jeszcze nie widziałem. Ale popieram głos za tym, żeby przynajmniej w takim wątku unikać jakichś beznadziejnych politycznych przepychanek. Spotkajcie się na ubitej ziemi i dajcie sobie po pysku, a nie zaśmiecajcie tego forum! Odpowiedz Link Zgłoś
ewemeralda Re: Ale widzieliście to "2084"? 03.07.09, 09:22 szkoda,że o sukcesie sztuki i aktorów nie wspomniano w żadnej ogólnokrajowej tv. Przynajmniej były by to dobre wieści o Radomiu. A reżyserowi i aktorom gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mks Re: Ale widzieliście to "2084"? IP: 78.88.132.* 03.07.09, 23:27 Wspomniano. Nie raz. A TVP Kultura spektakl nagra. To największy sukces naszego teatru w jego historii. Wreszcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Ale widzieliście to "2084"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 15:36 Widziałam 2084 i wyszłam wstrząśnięta. Rewelacyjny, wzruszający, piękny plastycznie i wzruszający spektakl! Po raz pierwszy w teatrze się popłakałam. No i świetnie zagrany! Nagrody w pełni zasłużone! Wybrałam się też na "Wszystko o kobietach". Nie zgadzam się na porównywanie tych spektakli! To nieudany spektakl! Szkoda mi było 1,5 godziny. Blondynki grają jak amatorki. Straszne!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teatroman Doceniony i nie grany IP: 78.88.132.* 04.07.09, 22:17 Szkoda, że doceniony spektakl nie będzie w radomskim teatrze grany. www.teatr.radom.pl/repertuar.html Bez komentarza... Odpowiedz Link Zgłoś