Dodaj do ulubionych

Zbigniew Jan Popko

29.05.16, 08:20
Korzystam z okazji i spróbuję się czegoś dowiedzieć od warsztatowiczów i uzdrowicieli, którzy odwiedzili inny watek

1. Czy ktoś mógłby przekazać panu Popko, że przydało by się forum, na którym ludzie, przed i po konsultacjach mogli by korzystać z rad bardziej doświadczonych osób. Wszyscy mogli by na takim forum uczyć się jak czytać ze skal, ćwiczyć jasnowidzenie. Każdy by skorzystał. Ci którzy się uczą i ci którzy potrzebują porady.

Niestety dział dla osób po konsultacji opisuje zastosowanie technik, które są moim zdaniem słabe, co więcej uważam, że pomija się tu istotny fakt, że można do uśmiechniętej śmierci wizualizować sobie bogactwo, podczas gdy nic to nie da, jeżeli nie podłączymy pod ten obraz pozytywnych emocji. Wszyscy chyba wiedzą o co chodzi. Zupełnie inaczej załatwia się sprawy w urzędzie, będąc w dobrym humorze niż w depresyjnym. Przyciągamy emocjami, obraz może sobie iść w siną dal, jeżeli podłączony jest pod niego silny lęk. Nie czujesz, nic się nie wydarzy.

Moim zdaniem dużo ludzi nie ma efektu nie dlatego, że nie potrafi wejść w radość, ale brakuje konkretnej rady, co robić, żeby przez dwa tygodnie (czas potrzebny na ugruntowanie zmiany) przestawić się z torów negatywnego myślenia na pozytywne. Dla pani Basi będą to wyjścia na spacer, dla Darka oglądanie filmów romantycznych. To ma być coś co wprawi tych ludzi w dobry nastrój. Ale trzeba im to podpowiedzieć. Dla mnie rada życie przyszłością, czyli wizualizacja szczęśliwego zakończenia, jest słaba. Nie znoszę takich technik mentalnych, przypomina to klepanie paciorków tylko, że obrazkami, które nie mają w sobie mocy emocjonalnej. Gdyby takie techniki były skuteczne, to do Wadny Wegener ludzie nie pchali by się drzwiami i oknami. Bo nagle okazuje się, że wizualizacjei afirmację, trzeba robić umiejętnie i są pewne zasady, żeby to zadziałało. Swoją drogą, ciekawe jakie notowania ma u was Wanda Wegener.

2. Praca a Finanse. Panie Pawle Popławski. Na wiedoblogu, nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie zamiast o poprawę finansów i życie jak w Mardycie :-) proszą o polepszenie sytuacji zawodowej i przez to poprawy sytuacji finansowej. Dlaczego sami uzdrowiciele, najprawdopodobniej żyją z pracy, bo muszą? Przecież na wideoblogu jest jest taki wykład, w którym mówi się: kliencie zastanów się czego chcesz. Być może nie chodzi ci o pracę, a o pieniądze, dzięki, którym masz dużo czasu i możesz nim dysponować jak chcesz, realizując w spokoju projekty, które ci się zamarzyły. Rozmawiałam na ten temat z koleżanką. Powiedziała, że część ludzie bogatych lubi się dzielić swoimi pieniędzmi. Dlaczego nie ustawić ścieżek losu w ten sposób, że ktoś nam te pieniądze zwyczajnie podaruje? Ja mam co robić i nie jest to na pewno zapiedzielanie w korpo. Gdyby była taka możliwość kase przeznaczam na podróżowanie z koleżanką, która jest świetnym przewodnikiem.

3. Bardzo ciekawe na wiedeoblogu, są tak zwane zajawki przyszłości. Trudno prosić pana Zbigniewa Popko, aby nagrywał filmy z tym związane, bo jak wiemy, ma ważniejsze sprawy na głowie - konsultacje.Ale może inni z uzdrowicieli24 mogli by nagrywać takie filmki.
Domy hobbita, emeryci, którzy mogą podróżować za darmo, trzy dniowy czas pracy. My tego nie doczekamy, ale mimo wszystko jest to ciekawe, jak to będzie wyglądać. Chociaż, z drugiej strony mówi się, że będzie jeszcze gorzej.

Obserwuj wątek
  • zefir585 Re: Zbigniew Jan Popko 01.07.16, 18:31
   Tylko najwięksi leniwcy najwięcej mają pretensji do świata, z wygody zapominają że ich pracy za nich nikt nie zrobi. Choćby sam Bóg zstąpił napluli by na niego ...dlatego się tu nie pojawia. I to jest najsmutniejsze.

   A czacha im grzeje w tych argumentach, że aż czasu nie mają na pracę nad sobą. A zawsze są najmądrzejsi. Mądrzejsi od samego Najwyższego. Tacy są mądrzy? Niech zmienią świat na lepsze i choć spróbują zrobić więcej dobrego niż taki Popek czy jakiś inny mistrz. Zobaczymy kiedy się im znudzi. Wielcy nie gadają tylko robią, bo pobrzmiewająca im w sercu prawda nie pozwoli na krztynę obłudy. Bez komentarza, szkoda komentować rozpalone ego. Ego wygrało i pokonało wielu... Mamy kolejne ofiary. A jak duch się odetnie od hipokryty to pozamiatane.

   Dlatego Dagmarez nie dawaj się wciągać w takie głupie polemiki, tylko rób swoje. Bo na oazach nie ma się co zatrzymywać, liczy się cel. Obudzić się jako prawdziwy człowiek, który swoją czystością zapracował na to, by innym umyć nogi i pomóc im jak tylko potrafi, np uzdrowi wypracowaną mocą. Bądźmy mądrzy i świadomi.
   Powodzenia!
   • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 01.07.16, 23:21
    No proszę, prawdziwy człowiek, co to "uzdrowi mocą".
    Pewnie warto być prawdziwym człowiekiem, tylko czy przy okazji warto sobie wkręcać bzdury?
    Pewnie lepiej się poczuje taki kandydat na prawdziwego człowieka, gdy uwierzy, że może być nadczłowiekiem, tylko czy warto odlatywać w nierealność (a może surrealizm..?) dla dobrego samopoczucia?
    A dr House mawia: tylko prawda jest interesująca. Bajki, dowolnie piękne, są tylko bajkami.
    No to miłego bajania.
  • miasto67446 Re: Zbigniew Jan Popko 05.07.16, 01:07
   Ad 1. Takie forum powstanie.
   Ad 2. Uzdrowiciele pracują bo praca na rzecz innych sprawia im przyjemność oraz prowadzi do budzenia innych ludzi. Poza tym póki co taki mamy system, że pieniądze trzeba mieć i jeśli chce się to zmienić to trzeba się w tym sprytnie odnaleźć. Gdyby uzdrawiali za darmo to ich praca nie byłaby doceniana.
   Ad 3. Może Pani tego doczekać jak nie w tym życiu to w kolejnym powrocie na tę planetę. Bardzo gorąco polecam samej pościągać informacje jak przyszłość będzie wyglądała. Jest to łatwiejsze niż się wydaje.
  • wojtekszwagier Re: Zbigniew Jan Popko 14.08.16, 23:54
   Nie czytacie uwaznie przekazow albo wogole ich nie rozumiecie chyba ze ja inny jakis nie znam Pana Zbyszka zeby nie bylo ale niech odpowiedzia dla Was wszystkich dobrych i zlych bedzie wlasna wedrowka tego Wam zycze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka