Dodaj do ulubionych

new portal parasfera

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.10, 17:15
W internecie pojawil sie nowy portal ezoteryczny i co mnie zaciekawilo,ze jest tam sporo wrozek zupelnie nowych.Może ktos moglby polecic jakąs dobra ?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: new portal parasfera IP: *.147.229.221.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.10.10, 09:16
      Przejrzyj portale wczytaj sie w ich profile wszystkie osoby znajdziesz na kosmice viversum i innych portalach to po prostu kolejny portal te same niezmęczone wrozki zastanawiam sie ile godz ma ich doba .Ja wybrałabym jednak taka ktora jest wyłącznie na 1 portalu bo dostac sie na taki portal jest proste natomiast zeby zdecydowac sie tam byc niekoniecznie trzeba byc dobrym i na pewno miec w realu mało klientow.A jesli mamy mało klientow to nasza wiedza wcale nie jest taka jak opisuja wrozki w profilach jedna z tych pan co najbardziej sie tam przechwala i lata na miotle-cytat na sms rozklada tylko 3 karty i odp jest tak malo czytelna jakby nie umiała przeczytac pyt.zeby uzyskac na 1 pyt.odp (dokladnie sprecyzowane)musisz wyslac ze 2-3 sms dopytujace co pani miała na mysli a jej odpowiedzi sa dokladnie takie jakich oczekuje klient (poziom mojej podswiadomosci a odp czesto jest tym co z niej wypieram)mnie sie wrozba pani nie sprawdzila napisala pozytywna i takiej oczekiwałam była negatywna i tego najbardziej sie balam to ze siebie wypieralam i napisalam do niej by zajrzala glebiej niz podswiadomosc bo o to chodzi niestety nie spelniona wrozba pani glebiej nie wchodzi a moze do tego 3 karty nie wystarcza.Kto liznal wrozb wie o czym pisze.
      • czarny.roxio Re: new portal parasfera 27.10.10, 11:04
        Gość portalu: gosc napisał(a):

> Przejrzyj portale wczytaj sie w ich profile wszystkie osoby znajdziesz na kosmi
        > ce viversum i innych portalach to po prostu kolejny portal te same niezmęczone
        > wrozki zastanawiam sie ile godz ma ich doba .Ja wybrałabym jednak taka ktora je
        > st wyłącznie na 1 portalu bo dostac sie na taki portal jest proste natomiast ze
        > by zdecydowac sie tam byc niekoniecznie trzeba byc dobrym i na pewno miec w rea
        > lu mało klientow.A jesli mamy mało klientow to nasza wiedza wcale nie jest taka
        > jak opisuja wrozki w profilach jedna z tych pan co najbardziej sie tam przechw
        > ala i lata na miotle-cytat na sms rozklada tylko 3 karty i odp jest tak malo cz
        > ytelna jakby nie umiała przeczytac pyt.zeby uzyskac na 1 pyt.odp (dokladnie spr
        > ecyzowane)musisz wyslac ze 2-3 sms dopytujace co pani miała na mysli a jej odpo
        > wiedzi sa dokladnie takie jakich oczekuje klient (poziom mojej podswiadomosci a
        > odp czesto jest tym co z niej wypieram)mnie sie wrozba pani nie sprawdzila nap
        > isala pozytywna i takiej oczekiwałam była negatywna i tego najbardziej sie bala
        > m to ze siebie wypieralam i napisalam do niej by zajrzala glebiej niz podswiado
        > mosc bo o to chodzi niestety nie spelniona wrozba pani glebiej nie wchodzi a mo
        > ze do tego 3 karty nie wystarcza.Kto liznal wrozb wie o czym pisze.

Kobieto , nie myśl że taka babka od miotły za 4,88 / sms , bedzie się wysilała na więcej niż 3 karty! O ile ona w ogóle zajrzała w te karty! hehe
        Ty no weź przestań że ktoś Ci za 5 zeta (z którego zapewne ponad połowe kasuje portal) będzie robił wielkie rozkłady i zaglądał Ci głebiej niż w podświadomość....
        Jak masz wysokie oczekiwania co do wróżby to nie korzystaj z wrób smsowych!
        Przecież wszędzie tyle się pisze , że te wszystkie smski do jest jedna wielka ściema i pic na wodę... :-/
        • Gość: gosc Re: new portal parasfera IP: *.147.229.221.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.10.10, 11:24
          > Kobieto , nie myśl że taka babka od miotły za 4,88 / sms , bedzie się wysilała
          > na więcej niż 3 karty! O ile ona w ogóle zajrzała w te karty! hehe
          > Ty no weź przestań że ktoś Ci za 5 zeta (z którego zapewne ponad połowe kasuje
          > portal) będzie robił wielkie rozkłady i zaglądał Ci głebiej niż w podświadomość
          > ....
          > Jak masz wysokie oczekiwania co do wróżby to nie korzystaj z wrób smsowych!
          > Przecież wszędzie tyle się pisze , że te wszystkie smski do jest jedna wielka ś////////////////

Roksio jak nie rozumiesz o czym pisze to nie pisz bzdur Jesli pytam wrozke czy w czasie do 7dni otrzymam wiadomosc z urzedu na ktora czekam i bedzie ona pozytywna a wrozka odpowiada mi "jest szansa ze taka inf nadejdzie"to dla mnie jest to ktos nie umiejacy ani wrozyc ani czytac bo ja bym odp Tak taka wiad.nadejdzie bedzie pozyt.albo negatyw tego zdania nie rozsmieszala sie w/w odp bo to ze jest szansa wiem zawsze jest pytalam kiedy i jaka i nie pisalam sms do studentek i emerytek o ktorych tu na forum piszecie ale do wrozki z krwi i kosci pracuje na portalach i w realu co do tego nie mam watpliwosci i jesli ty nie rozkladasz kart to nie znaczy ze inni tego nie robia zawsze masz ciety jezyk ale mi go tez nie brakuje natomiast z czytaniem ze zrozumieniem juz masz klopot.
          p.s bez odbioru,milego dnia
          • czarny.roxio Re: new portal parasfera 27.10.10, 12:24
            > Roksio jak nie rozumiesz o czym pisze to nie pisz bzdur

Pisz więc gościu zrozumiale i jasno a nie zagadkami. To nie teleturniej. Nie każdy tutaj jest wróżką i ma jakąś tam wiedzę tematyczną o której ty raczysz wspominać. :-)

Jesli pytam wrozke c
            > zy w czasie do 7dni otrzymam wiadomosc z urzedu na ktora czekam i bedzie ona po
            > zytywna a wrozka odpowiada mi "jest szansa ze taka inf nadejdzie"to dla mnie je
            > st to ktos nie umiejacy ani wrozyc ani czytac

No jasne! odpowiedziała że albo będzie lało , albo będzie wiało! babka może i umie czytać , ale dala Ci odpowiedź naciągarską - taką ,żebyć jej wysłała jeszcze ze 3 smski gwoli wyjaśnień... A kasa leci... ech....

bo ja bym odp Tak taka wiad.nadej
            > dzie bedzie pozyt.

Bo ty nie siedzisz na portalu i nie liczysz ceny smsa razy zysk dla niej :-D Babka myślę że zwyczajnie naciąga ludzi na jak największą ilość smsmów.

albo negatyw tego zdania nie rozsmieszala sie w/w odp bo to z
            > e jest szansa wiem zawsze jest pytalam kiedy i jaka i nie pisalam sms do studen
            > tek i emerytek o ktorych tu na forum piszecie ale do wrozki z krwi i kosci prac
            > uje na portalach i w realu co do tego nie mam watpliwosci i jesli ty nie rozkla
            > dasz kart to nie znaczy ze inni tego nie robia zawsze masz ciety jezyk ale mi g
            > o tez nie brakuje natomiast z czytaniem ze zrozumieniem juz masz klopot.
            > p.s bez odbioru,milego dnia

Myśl sobie o mnie co chcesz , jeśli sprawia Ci to przyjemność :-) Zawsze to jakaś satysfakcja że sie myśli , że ktoś myśli wolniej od Ciebie , co nie? ;-P
            Miłego dnia ! fajnie się Ciebie czyta , uśmiech wraca na twarz .
      • Gość: ciotka Klotka Re: new portal parasfera odp. do nicka: gosc IP: *.aster.pl 27.10.10, 12:58
        > Przejrzyj portale wczytaj sie w ich profile wszystkie osoby znajdziesz na kosmi
        > ce viversum i innych portalach to po prostu kolejny portal te same niezmęczone
        > wrozki zastanawiam sie ile godz ma ich doba .Ja wybrałabym jednak taka ktora je
        > st wyłącznie na 1 portalu bo dostac sie na taki portal jest proste natomiast ze
        > by zdecydowac sie tam byc niekoniecznie trzeba byc dobrym i na pewno miec w rea
        > lu mało klientow.

Całkowicie się z Tobą zgadza. Masz rację.

>a moze do tego 3 karty nie wystarcza.Kto liznal wrozb wie o czym pisze.

Owszem, wystarczą. Ja "liżę" karty i wróżby od 20 paru lat i wiem, że im mniej kart w rozkładzie tym lepiej. To wcale nie jest tak, że jak się rozłoży 15 kart, to widać więcej i bardziej; wręcz przeciwnie! Każda przyzwoita i dobra zarazem wróżka Ci to powie. Z tym, że są wróżki i wróżki... wróżki, które wróżą od lat i wróżki które wróżą odkąd jest portal. Kupiły sobie karty, naczytały się książek i by robić wrażenie wróżenia rozkładają układy, im większe, tym według nich lepsze. Jakby mało im było układówkart np. na 15 kart, to jeszcze w trakcie "dodatkowo" wyciągają kilka kart w ramach "potwierdzenia". Chore.

A jeśli chodzi o Twoją wypowiedź co do portali i wróżb smsowych, to zgadzam się z Tobą. Ale kompletnie nie zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o ilość kart - bo więcej kart wcale, a wcale nie znaczy lepiej.

A jeśli chodzi o portal opiniowany w tym temacie, to moje zdanie jest takie: kolejny sposób, kolejnej firmy na zdzieranie z ludzi peniędzy. Wielka szkoda, że wzięła się za to Anna Kempisty. Jest główną gwiazdą portalu. Zobaczcie sobie do kogo należy ta firma. Ceniłam tą wróżkę, do momentu powstania tego portalu.
    • panna.nikt70 Re: new portal parasfera 25.01.11, 15:36
      Za dużo tych portali jest. Jak zainteresuje mnie jakaś wróżka z portalu, to i tak korzystam porywatnie. Bo co za problem znaleźć stronę, pieniążki wpłacić na konto i już. I ja zyskuje, bo mam taniej i wróżka zyskuje, bo nie musi się z nikim dzielić.
      A ten portal, to wcale mi się nie podoba, może jakby się z 4 lata temu pojawili to tak, ale teraz to nie pierwszyzna a i wróżek nie ma tam Bóg wie jakich, wszystkie te same co wszędzie.
    • Gość: ... Re: new portal parasfera IP: *.play-internet.pl 23.06.11, 15:56
      cGosiu prosze mnie nie straszyc ,bo to jest obrazanie człowieka -wypisywanie ze jest z nim cos nie tak -to z panią jest cos nie tak . Nie ładdnie wypisywac sobie samej komentarze ... żałosne oh oh i te rytuały po 200 -400 zł pomogły -oh aż nie mogę uwierzyć. Myśli Pani ze to przyciągnie klientów ? dobre ;d pozdrawiam i owocnego oszukiwania ludzi. Korzystałam na parasferze z usług kilku innych doradców ,min .P.Henrietty P.Ani Kempisty i jestem b.zadowolona ,za to Gosia -to jedna wielka pomyłka ,z mojej strony to tyle Pani Gosiu ps.zdradza Panią IP komputera hahaha żal.pl
      • tagoria Re: new portal parasfera 01.07.11, 19:44
        Ja polecam Cyrusa. Jest konkretny, ma poczucie humoru, jest kulturalny, a co najważniejsze jego wróżba sprawdziła mi się w całości ! :-)))
        Jego odpowiedzi są konkretne, wyczerpujące, prawdziwe :-))) Nawet przez sms potrafi napisac mnóstwo informacji.

Nie polecam natomiast absolutnie Tomasza (facet w różowej koszulce na zdjęciu). To naciągacz. Zadałam konkretne pytanie podając niezbędne dane. Tomasz jednak zanim mi odpisal zaczął dopytywać się o różne szczegóły dotyczące sprawy. W ten sposób naciągnął mnie chyba na 5 smsów. Odpisywałam, spodziewając się dostać konkret - odpowiedź.
        Moje rozczarowanie jednak było wielkie, ponieważ na końcu napisał odpowiedź tak ogólną, składającą się z analizy tego co zdołał ze mnie sam wyciągnąć....
        Cwaniak jakich mało... ;-)

Gość portalu: ewa napisał(a):

> osobiscie polecam goraco pania Lidie,widzi wszystko najmniejsze szczegoly i kon
        > kretnie mowi bardzo duzo ,sprawdzalnosc na100 %.mozna pytac o wszystko i na ws
        > zystko odpowie,przy tym bardzo ciepla i sredeczna ,widac ze podchodzi bardzo po
        > waznie do swej profesji.Sprobuj-nie pozalujesz .
        • tagoria Re: new portal parasfera 11.07.11, 22:37
          tagoria napisała:

Upssss.... Tomasz zmienił na para sferze ubranko na niebieski dresik i gapi się na drzewa, ale to ten sam... ;-)
          >
          > Nie polecam natomiast absolutnie Tomasza (facet w różowej koszulce na zdjęciu).
          > To naciągacz. Zadałam konkretne pytanie podając niezbędne dane. Tomasz jednak
          > zanim mi odpisal zaczął dopytywać się o różne szczegóły dotyczące sprawy. W ten
          > sposób naciągnął mnie chyba na 5 smsów. Odpisywałam, spodziewając się dostać k
          > onkret - odpowiedź.
          > Moje rozczarowanie jednak było wielkie, ponieważ na końcu napisał odpowiedź tak
          > ogólną, składającą się z analizy tego co zdołał ze mnie sam wyciągnąć....
          > Cwaniak jakich mało... ;-)
          • Gość: sprzeciwu brak Re: new portal parasfera IP: *.182.96.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.07.11, 00:53
            a ja mam odmienne zdanie i ciekawe co piszesz - dla mnie Tomasz najbardziej konkretny wroz z jakim rozmawiałam czy pisałam - trudno wiec uwierzyc w Twoje wrażenia
            zawsze konkretna odpowiedz nawet w tych 160 znakach od Tomasza i ja polecam, nie tylko sms zdecydowanie lepiej pogadać osobiście - czasem nie rozumiem ludzi którzy od odpowiedzi sms cudów i recepty na zycie wymagają

ale jak lubisz pogadać w sms o sposobach leczenia ziołami biegunki to Cyrus jest w tym świetny ;)

a tak na marginesie tagoria - lubisz chyba sama ze sobą popisać ;)
    • damaztarotem Wyszło szydło z worka 16.07.11, 10:57
      Wyszło szydło tej miłej Pani wróżki. Jak Pani jest zdesperowana bo klientów nie ma to Pani sprawa wróżko Ago czy Wróżko Seleno Gomez. Nie potrafi Pani wróżyć i nawet miła Pani nie jest. Powołuje się Pani na dziwne znajomości i udaje niewinną. Wstyd.
    • Gość: Zosia Re: new portal parasfera IP: *.205.103.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.09.11, 21:35
      Skorzystałam nie raz z portalu parasfera, powiem nawet że sie trochę uzależniłam od niego, ale w końcu przejrzałam na oczy. Teraz jak patrze z perspektywy czasu, to myśle że to jest niezły biznes dla tych ekspertów. Jak ktoś napisze opinie negatywną to zaraz się pojawia inna opinia jak to dany ekspert jest super , jak sie sprawdzają jego wróżby, nawet komentowanie tej negatywnej opini jak ktoś śmiał się tak wypowiedzieć itd, nie ma żadnego obiektywizmu, zawsze klient co się wyraża negatywnie jest zły , a eksperci są super nieskaźitelni.Najśmieszniejsze jest to , ale może uzyłam złego słowa bo to nie jest śmieszne że zadając to samo pytanie mozna otrzymać zupełnie inne odpowiedzi. Każdy mówi co innego. Zadałam pytanie ekspertowi i on udzielił mi odpowiedzi ( moglam szybko ocenić czy wrózba się sprawdzi ) i okazalo się że nie miał racji , powiedziałam mu to , a on dalej twierdził że ma racje i wmawiał mi istne bzdury. Miałam namacalny dowód że nie ma racji. Czasami dostawalam odpowiedz po sekundzie , to się zastanawiałam kiedy ekspert rozłożył karty. Są też eksperci , którzy mówią to co klient chce usłyszeć wtedy jesteśmy szczęśliwi , zyjemy nadzieją tylko co z tego?, ale przecież chyba to nie na tym polega , inni mówią że jest możliwość że coś sie wydarzy, chyba oczekujemy konkretów , tak może powiedzieć każdy że jest możliwośc albo jej nie ma. Jedni mówią że to my podejmujemy dezyzję i tarot to nie wyrocznia inni piszą że coś na pewno się wydarzy ,mozna robic nie wiadomo co , ale nie mamy wpływu na tą sytuację. Kiedyś przez pomyłkę wysłalam do eksperta smsy z tymi samymi pytaniami ,raz odpowiedział mi pozytywnie a raz negatywnie. Innym razem zapytałam o pewną kwestie dostałam odpowiedź, później skontaktowałam sie z tym samym ekspertem dostałam zupełnie inną odpowiedź. Kolejna kwestia sami wrózbici zachwalają sie na forach albo krytykują innych. Nie wymieniam eksperów z nazwy celowo , nie chce tego , bo już nie korzystam z ich usług i nie chce sie w to mieszać , ale musiłam to napisać , bo straciłam mnóstwo pieniedzy , wpadałam w euforie albo w depresje po kontakcie z nimi, chciałabym żeby mieli świadomośc tego że głownie zwracają sie do nich osoby z problemami i to nie są żarty. Na koniec chciałam dodać że są wśród nich osoby , które profesjonalnie podchodzą do tego , ale w tym całym biznesie i zakłamaniu to ginie ta szczerosc .
    • Gość: Lena Re: new portal parasfera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.11, 14:27
      Chciałabym zapytać czy ktoś korzystał na portalu parasfera z opcji sms i czy warto ? Czy dostaje się konkretną odpowiedz na zadane pytanie? Do którego eksperta Waszym zdaniem można się zwrócić , który jest dobry , profesjonalny i co najważniejsze jego wróżby się sprawdzają , bo jest tam bardzo dużo tych ekspertów.
            • Gość: gość Re: Wrozka Gosia rytualy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.12, 01:31
              Same opinii
              > sobie nie piszą bo nie mają jak. Więc nie jest to pic;)
              I uważasz ze każda wróżka ma w domu tylko jeden komputer bo Ty tak masz i nie umie założyć konta jako klient albo poprosić rodzinę zainwestować parę złoty i napisać komentarze,ja nie twierdze że tak musi być tylko odnoszę się do Twojego zdania piszesz tak jakby tu były osoby nierozgarnięte...............a są tylko łaknące miłości jak chleba i wody,jak będziesz kiedyś głodny to poczujesz ich ból ja też go nie znam ale pisanie bajek zostawmy bajkopisarzom pewnie ktoś umie ryt ale najwyżej 2-3 osoby w kraju a reszta to bajka dla naiwnych.Także panie Henryku nie kupi pan miłości szkoda kasy a na pewno pan jej nie kupi u wróżek w sieci,gdyby miały taką moc wykorzystały by ją inaczej.
        • Gość: maciek Re: Wrozka Gosia rytualy IP: *.180.82.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.01.12, 23:17
          Czekalem ponad rok,ale dlatego ze sie zalamalem,utrata pracy,alkohol.Wstyd mi za siebie,Gosia pomogla mi,ja juz nie chciałem.Kiedyś powiedziała mi cos takiego co Sie sprawdzilo nastepnego dnia wowczas zabralem się do walki,od razu zaczęły się dziac różne rzeczy na ktore czekalem a wcześniej były niemożliwe.Wszystko wolno ale do celu no i mam swoją Królowe,do dziś nie wierze.Henryk pewnie tak jak ja kiedyś zwatpil a to największy bład.
        • Gość: edka86 Re: Wrozka Gosia rytualy IP: 79.175.228.* 15.01.12, 11:50
          Hej tak czytam te forum i czytam i można dostać pomieszania z poplątaniem. Wiele osob probuje u róznych osób rytuałów, jedni piszą że działają, inni dalej czekaja i się niecierpliwią. Ja tez czekam :/
          Pisałeś ze wydałes 3 tysiące na rytuał, czemu tak dużo? Twoja sytuacja jest az tak skomplikowana? Mógłbyś coś napisać? Ja korzystałam z pomocy jednej osoby ale czas spełnienia mam spory... ale wiem że poskutkuje...musi ! :/

• Gość: ;) Re: new portal parasfera IP: *.centertel.pl 12.01.12, 00:44
      no i co to ma niby być? ku czemu ma to służyć?bez sensu komuś bagno robić w taki sposób.
      to nie jest opinia negatywna tylko dowód na to ze nie każdemu się przelewa w domu,każdy dorabia jak może, a jak nie może to pożycza to jest normalne.a ty zajmij czymś pożytecznym bo od razu czuć zawiść i zazdrość w twoich postach.wstyd i błazenada.
    • Gość: ;) Re: new portal parasfera IP: *.centertel.pl 12.01.12, 00:52
      Mam pytanko : no i co to ma niby być? ku czemu ma to służyć?bez sensu komuś bagno robić w taki sposób widać ze na siłę żeby mu dokopać zobaczcie jaki jest,szuka kredytów.
      To nie jest opinia negatywna tylko dowód na to ze nie każdemu się przelewa w domu,każdy dorabia jak może, a jak nie może to pożycza to jest normalne w dzisiejszych czasach i nikogo to nie dziwi.a ty lepiej zajmij czymś pożytecznym bo od razu czuć zawiść i zazdrość w twoich postach.wstyd i błazenada naprawdę wstyd.
    • Gość: ;) Re: new portal parasfera IP: *.centertel.pl 12.01.12, 01:08
      A i jeszcze jedno odnośnie tego linku którym chcesz zniszczyć wróżkę - on tylko poświadcza na jej korzyść ze kobieta potrafi zarobić pieniądze,musi ich mieć tyle że jest w stanie płacić większe raty.Zarabia na siebie na dom rodzinę,pracuje,ma firmę,oprócz tego wróży,pomaga innym.Powtarzam to wstyd nawet takie rzeczy tu podawać ,one nie mają nic wspólnego z tym co ona robi.A po za tym data jest z 2010r i to tez nie ma nic do rzeczy.
      Wróżka Gosia pracuje na portalu parasfery,tam są opinie bezpośrednio od klientów,żeby zdecydować się na jej usługi wystarczy po prostu poczytać co piszą klienci ci najprawdziwsi;) pozdrawiam.
      • Gość: gość Re: new portal parasfera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.12, 01:36
        A nie pomyślałeś człowieku ze to nie pani Gosia tylko ktoś podszywający się za nią .No chyba ze sama jesteś nią to przepraszam i gratuluje pomysłu reklamy bo ten e-mail jest tak nachalnie wciskany ze aż WSTYD bardziej elegancko by było podać linka do strony i uczciwiej niż adres e-mail.A Twoje oburzenie sięga zenitu ,nikt nie ma zamiaru zniszczyć nikogo tylko pomyśl czy ten adres na pewno należy do tej wróżki a nie kogoś kto chce zakpić z potrzebujących pomocy.
      • Gość: mamusia wróżka IP: *.mmj.pl 13.01.12, 12:37
        a ja kupuję wrózby u pewnej wróżki na allegro jest swietna to co mi powiedzial wszystko sie sprawdzilo i sprawdza w przeciagu 3 mieiecy jestem w szoku i teraz co dwa miesiace kupuje u niej wrozbe , na pytania rozne i roczna :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka