Dodaj do ulubionych

urok-milosny.pl

12.06.16, 14:25
Poszukuję opinii o stronie urok-milosny.pl, a raczej o tajemniczym magu, który kryje się za tą stroną.
Mało jest opinii - kilka na blogu zawierającym każdego maga miłosnego - tam są zdecydowanie pozytywne. Jeden komentarz na jakimś forum - pozytywny. Oraz masa pozytywnych komentarzy na mało znanym forum - niestety ich autorka codziennie opisuje inną wersje - rozstanie z mężem, rozstanie z partnerem po 8 latach, po 4 latach, sytuacje, gdy ona nie była zainteresowana, a gdy facet z niej całkiem zrezygnował to ona jednak chciała itd - i tu każde pozytwne. Niestety nieprawdziwe.
Może ktoś z was korzystał z uroku z tej strony? albo z oczyszczania aury i mógłby opowiedzieć o efektach lub ich braku
Obserwuj wątek
    • krysiek84 Re: urok-milosny.pl 25.06.16, 12:58
      ODRADZAM tę stronnę! Zwykłe oszustwo!
      Polecam odezwać się do wróżki Emilii: wrozbyemiliiangel@gmail.com
      To najlepsza specjalistka z jaką miałem do czynienia. Regularnie pomaga mi w sprawach tarota, a dzięki jej rytuałowi miłosnemu - moja dziewczyna wróciła do mnie po rozstaniu i jesteśmy szczęśliwsi niż nigdy wcześniej!
      • adrianakkii Re: urok-milosny.pl 28.07.16, 17:24
        To forum www.rytualmilosny.fora.pl to jedno wielkie oszustwo nijakiego Artura vel urokmilosny.blogspot.com który też zajmuje się urokami miłosnymi, sprawdźcie na forum nie można się zarejestrować, ten Artur to największy oszust!
    • akarly Re: urok-milosny.pl 27.07.16, 23:21
      ze tez nie trafilam na www.rytualmilosny.fora.pl/opinie-u-rytualistach,1/urok-milosny-pl,49.html wczesniej..oczywiscie zamawiajac bralam pod uwage oszustwa itd.. ale ogolnie jest malo opini na temat tej osoby. ja juz stracilam nadzieje, ze sie rytulal powiedzie..szukam kogos innego - moze spobuje jeszcze raz? tylko u kogo?
    • carlos.78 Re: urok-milosny.pl 22.09.16, 21:28
      Bardzo polecam tą pare to jest coś unikatowego dwoje pracuje dla jednego. Są naprawde skuteczni. Pomogli mi odzyskać moją ukochaną. Pomogli kilku moim znajomum są naprawde skuteczni. Polecam anaxis54@gmail.com
        • baziatko Re: urok-milosny.pl 13.03.19, 14:20
          samego siebie polecasz?
          twoj post z tematu spetanie...

"Spętanie jest różne , słabsze , mocniejsze , wszystko zależy od determinacji zamawiającego i woli spełnienia intencji . Robi sie je od prostych rytuałów czyli ze zdięciami i swieca , z krwi lub laleczkami woo doo . Jednakże jest to trochę czarna magia gdyż wpływamy na mysli osoby . Polega na tym iż dana osoba nie może przestać o nas mysleć i dąży do spotkania . Wytrawny rytualista szuka haczyka do którego można przyczepić spętanie , czasami z duchami . Może to być sex , dzieci , strach przed smotnoscią , poczucie bezpieczenstwa lub stabilnosci . Zawsze chodzi o to samo trzeba wrzucic osobie mysli do głowy o danym temacie aby ją związać . Jak mówię działa ale .........do spętania używa się też czasem duchów . Oczywiscie można to odwrócić ale trzeba wiedzieć jak . Najsilniejsze są z laleczkami woo doo i z współpracy z zamawiającym . Zawsze działa !! Nieważne czy zapłacicie 1000 czy 100 zł. rytuał jest zawsze taki sam i zalezy od zamawiającego !!!!!!!!!!!!!chodzi o to na ile go stać psychicznie bo każdy rytualista zawsze bazuje na woli i intencji zamawiającego . Prawda jest taka że rytuał nie zadziała jesli osoba zmawiająca nic nie robi lub nie wierzy . Zdradzę wam tajemnice ...nic się nie spełni , nawet jak zapłacicie 3000 zł jesli sami w to nie uwierzycie i nie będziecie czynnie brać udział w rytuale . tak jest i juz . Rytualisci na tym bazuja bo wiedzą że im więcej zapłacicie i jeszcze kropla krwi z palca to juz wiadomo że wierzycie bo jestescie zakręceni ....skoro taki drogi to napewno zadziała :-) gówno prawda . To wasza wiara w spełnienie sprawia że działa i tyle ....... Cała tajemnica !!! Każdy rytualista bazuje na waszych intencjach i nie ważne czy zapłacicie 100 czy 1500zł zasada jest taka sama .....to wy spełnicie intencję jesli w to wierzycie i naprawdę chcecie . Dodam nawet że nie potrzebujecie rytualistów do pomocy każdy sam może zrobić prosty rytuał miłosny . Oczywiscie nie spętanie , bo może a nawet musi się cos przykleić . Spętanie jest to determinacja jesli już nie możemy znalesć innego sposobu ale ..........zwykle się odwraca !!!!i ta osoba odchodzi po paru latach . Polecam urok i oczyszczanie relacji bo to jest bezpieczne . KAŻDE SPĘTANIE DZIAŁA NA WASZEJ INTENCJI , JESLI NIE MA WIARY TO NIC NIE ZADZIAŁA . MOŻECIE ZAPŁACIĆ 10000ZŁ ALE JAK NIE MA WIARY I INTENCJI TO KICHA . Rytualisci bazują na tym , że zamawiający mysli ...ten rytuał egipski za 3000 jest na pewno dobry . Gówno prawda , po pierwsze nikt obecnie nie zna rytuałów egipskich (były takie) jesli ktos zna to chyba , że jest egiptologiem i odczytał jakims cudem papirusy w Londynie ...naprawde wierzycie że ktos w polsce zna rytuały z starożytnego Egiptu ????Tak zna -z internetu ! Są rytuały egipskie ale reklamy typu rytuał izydy czy ozyrysa to bzdura ...nikt ich dzis nie zna (no chyba że wykopał mumie kapłana i ją wypytał :-) ). Jest to bazowanie na okresleniach i słowach magicznych i na ludzkiej naiwnosci . Teraz pewnie dostanę od rytualistów mnóstwo klątw rzuconych na mnie za to co pisze ..ale klatwa działa tylko jak sie jej poddamy .
          Pozdrawiam Amarylis
          Jesli ktos miałby pytania zapraszam milosnyurok.wixsite.com/tarot"
    • katalineczka Re: urok-milosny.pl 24.06.18, 09:59
      Nie chcę robić promocji, zaraz ktoś powie, że spamuję czy coś, ale z czystym sumieniem mogę polecić panią Anię. Kontakt był przez maila, ale dała się poznać jako ciepła osoba. Pomaga dobrać odpowiedni rytuał, doradza podczas jego trwania oraz juz po jego zakończeniu. Zostawię do niej maila, będziesz chciała to napiszesz, to nic nie kosztuje, a może Tobie też pomoże: anna.szalkow@gmail.com
      Sam rytuał nie polega jedynie na tym, że płacisz i czekasz na efekty - wymagana jest w niewielkim stopniu praca z Twojej strony oraz zaangażowanie. Da rady przeżyć :)
      • baziatko Re: urok-milosny.pl 13.03.19, 14:22
        no co za debil, poleca samego siebie
        forum.gazeta.pl/forum/w,468,93651269,93651269,spetanie_.html?visit=1#p167787016
        poczytajcie ejgo komentarz

"Spętanie jest różne , słabsze , mocniejsze , wszystko zależy od determinacji zamawiającego i woli spełnienia intencji . Robi sie je od prostych rytuałów czyli ze zdięciami i swieca , z krwi lub laleczkami woo doo . Jednakże jest to trochę czarna magia gdyż wpływamy na mysli osoby . Polega na tym iż dana osoba nie może przestać o nas mysleć i dąży do spotkania . Wytrawny rytualista szuka haczyka do którego można przyczepić spętanie , czasami z duchami . Może to być sex , dzieci , strach przed smotnoscią , poczucie bezpieczenstwa lub stabilnosci . Zawsze chodzi o to samo trzeba wrzucic osobie mysli do głowy o danym temacie aby ją związać . Jak mówię działa ale .........do spętania używa się też czasem duchów . Oczywiscie można to odwrócić ale trzeba wiedzieć jak . Najsilniejsze są z laleczkami woo doo i z współpracy z zamawiającym . Zawsze działa !! Nieważne czy zapłacicie 1000 czy 100 zł. rytuał jest zawsze taki sam i zalezy od zamawiającego !!!!!!!!!!!!!chodzi o to na ile go stać psychicznie bo każdy rytualista zawsze bazuje na woli i intencji zamawiającego . Prawda jest taka że rytuał nie zadziała jesli osoba zmawiająca nic nie robi lub nie wierzy . Zdradzę wam tajemnice ...nic się nie spełni , nawet jak zapłacicie 3000 zł jesli sami w to nie uwierzycie i nie będziecie czynnie brać udział w rytuale . tak jest i juz . Rytualisci na tym bazuja bo wiedzą że im więcej zapłacicie i jeszcze kropla krwi z palca to juz wiadomo że wierzycie bo jestescie zakręceni ....skoro taki drogi to napewno zadziała :-) gówno prawda . To wasza wiara w spełnienie sprawia że działa i tyle ....... Cała tajemnica !!! Każdy rytualista bazuje na waszych intencjach i nie ważne czy zapłacicie 100 czy 1500zł zasada jest taka sama .....to wy spełnicie intencję jesli w to wierzycie i naprawdę chcecie . Dodam nawet że nie potrzebujecie rytualistów do pomocy każdy sam może zrobić prosty rytuał miłosny . Oczywiscie nie spętanie , bo może a nawet musi się cos przykleić . Spętanie jest to determinacja jesli już nie możemy znalesć innego sposobu ale ..........zwykle się odwraca !!!!i ta osoba odchodzi po paru latach . Polecam urok i oczyszczanie relacji bo to jest bezpieczne . KAŻDE SPĘTANIE DZIAŁA NA WASZEJ INTENCJI , JESLI NIE MA WIARY TO NIC NIE ZADZIAŁA . MOŻECIE ZAPŁACIĆ 10000ZŁ ALE JAK NIE MA WIARY I INTENCJI TO KICHA . Rytualisci bazują na tym , że zamawiający mysli ...ten rytuał egipski za 3000 jest na pewno dobry . Gówno prawda , po pierwsze nikt obecnie nie zna rytuałów egipskich (były takie) jesli ktos zna to chyba , że jest egiptologiem i odczytał jakims cudem papirusy w Londynie ...naprawde wierzycie że ktos w polsce zna rytuały z starożytnego Egiptu ????Tak zna -z internetu ! Są rytuały egipskie ale reklamy typu rytuał izydy czy ozyrysa to bzdura ...nikt ich dzis nie zna (no chyba że wykopał mumie kapłana i ją wypytał :-) ). Jest to bazowanie na okresleniach i słowach magicznych i na ludzkiej naiwnosci . Teraz pewnie dostanę od rytualistów mnóstwo klątw rzuconych na mnie za to co pisze ..ale klatwa działa tylko jak sie jej poddamy .
        Pozdrawiam Amarylis
        Jesli ktos miałby pytania zapraszam milosnyurok.wixsite.com/tarot"

NAJPIERW SIE REKLAMUJE A POTEM POLECA ZE NIBY KORZYSTAL HAHAHAHAHAHA
    • goska222 Re: urok-milosny.pl 07.03.19, 02:03
      Ja kozystałam u amarylis , przynajmniej nie zdziera kasy , tylko zaliczke ok.50 złotych a jak się spełni to co łaska . A wróży za darmo . Jest dużo oszustów , płacisz 350 zł a potem brak kontaktu . Tu przynajmniej wiem że jak oszust to nie straciłam kasy . Ale w moim przypadku zadziałało , więc kto wie...jak chcecie sprawdzcie milosnyurok.wixsite.com/tarot

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka