Dodaj do ulubionych

Dziwne sny

26.09.19, 05:03
Witam,
mam ostatnio dziwne koszmary senne, w których śni mi się zmarły ojciec...Ostatniej nocy miałam sen gdzie jestem we własnym domu, ale we wszystkich pomieszczeniach jest bałagan....pudła, porozrzucane rzeczy, meble poprzestawiane... i mam świadomość, że zrobiła to moja córka, która we śnie ma kilka lat /obecnie dorosła/...do tego domu przyjeżdża mój..narzeczony, młody chłopak, blond włosy i to on rozmawia z moim zmarłym ojcem /ojciec we śnie nic do mnie nie mówi/ a ja usiłuję posprzatać bałagan w domu, ale mi sie nie udaje...chłopak daje mi pierścionek /widzę go na palcu/ i próbuję zdjąć, a pod nim cienka złota obrączka..Ja chcę to zdjąć, bo myslę sobie, że ja jestem dla niego za stara...a on stoi naprzeciw mnie, z jakimś naczyniem szklanym koloru chabrowego i mówi"czekam na ciebie"...

Nie wiem, co może to oznaczać..jestem singlem z wyboru od wielu lat, ale ojciec ostatnio często mi się śni, a była przerwa ponad 8 lat.. Boję się, że chce mnie przed czymś ostrzec...Sen był tak stresujący, że obudziałm się z mega bólem głowy :(
Obserwuj wątek
  • jhet Re: Dziwne sny 12.10.19, 23:03
   Z takim snem to prędzej do psychologa, pogadać na leżance... Możesz masz jakieś sprawy nieuporządkowane, coś, co cię (może podświadomie) trapi, niepokoi?
  • lilana Re: Dziwne sny 16.10.19, 23:17
   rzeczywiście dziwny sen sama nie wiem co o nim myśleć ale z pewnością ma wiele znaczeń poczytaj może na sennik itp ten sen się powtarzea?
  • camaretto Re: Dziwne sny 08.11.19, 17:40
   Typowe jeśli chodzi o problematykę psychologiczną, jesteś z"wyboru" singlem ale tak naprawdęto jesttak dlatego,że twój "tata" się nie zadeklarował. Chaber to błękitny kolor komunikacji, czakry 5 i związków międzyludzkich któresącipotrzebne,utknięte gdzieś poblemy , które masz w nieświadomości chcąna wolność.Twoje dzieci są już odchowane, teraz ta głęboka "dziura" w życiu ,pustka pudeł tylko i fikcyjna obrączka to nowe realia, których twoja świadomość nie chce zaakceptować,nawet w postaci "fasady" ,nie myślisz "już" o bałaganie życiowym,jaki wywołała córeczka no i brak taty,gdzieojciec broni domu,majątku,myśli o wszystkim,no i jest sobie często podporządkować nowego mężczyznę, utrzymać zdrowy dystanswomu, tymczasem Twój tata nieżyje, no i stąd niby "zwyboru".. singiel,ale samotności i starości się boisz.
   Tyle psychologia,no i analiza snów. A czy za tym jakaś magia jeszcze?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka