Dodaj do ulubionych

Mieszkanko

22.11.05, 12:34
Acha - jeszcze jedno.
Chcę zapytać - mieszkanie w którym mieszka moja rodzinka /i jeszcze chwilowo
ja/ nic w nim nie chce rosnąć, kot ma koszmarne sny - budzi się z syczeniem,
a później miauczy i chce się schować albo przytulić.
Poprzedni kot też tak miał.
Wszyscy czują się tu zmęczeni.
Co robić?
Tak żeby tanio i praktycznie było :) a żeby zmienić coś.
Pozdrówka
Obserwuj wątek
    • fm.kontakt Re: Mieszkanko 13.01.06, 10:38
      zapewne są tam byty (duchy), oby tylko nie demoniczne
      ew. rzucona jest ta klatwa
      mam znajomoa wgzorcystkę
      oczyszcza mieszkania i ludzi
      jest naprawdę dobra
      i co ważne robi to również na odległość na podst. zdjęć
      jeśli moge pomóc to proszę o kontakt
      fm.kontakt@poczta.fm
    • deja.vu Re: Mieszkanko 13.01.06, 11:06
      Palenie białych świec i kadzidła bursztynowego oraz modlitwa w intencji
      przejscia dusz do światla to najprostszy sposob, w ktory kazdy moze
      samodzielnie postarac sie o uwolnienie domu z wplywow astralnych. Jezeli to nie
      pomaga to specjalista poradzi sobie z tym jedna wizyta. Oczyszczania
      mieszkan 'na odleglosc' nie polecam. Osob jak najbardziej - sam tak robie :)
      Pzdr
      P.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka